Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Rybka Radka
Rybka Radka
Vloženo 13. 8. 2017
Líbí se mi

Muž a žena

Rybka Radka
Rybka Radka
Vloženo 13. 8. 2017
Líbí se mi
Muž a žena

Muž a žena

Muž a žena

Můj muž mi včera vyprávěl u krbu v našem domě indiánský příběh. Za těch 15let co spolu žijeme mne stále mile překvapuje

V příběhu se vypráví o indiánské rodině, o muži a ženě a jejich touhách. Žena je naplněná jejich vzájemnou láskou, blízkostí svého muže. Muže volá jeho touha, a tak se jako každý den vydává na lov. Zahlédne orla a stopuje jej a nevrátí se již domů. Když se setkají jejich duše po smrti těla, ptá se ho jeho žena: „Proč jsi nás tenkrát opustil? Měl jsi se s námi špatně?...“ a muž jí odpoví: Ne, ne, já Vás nade vše miloval, jen jsem slyšel volání a šel, stopoval jsem orla a on letěl a letěl a letěl…..“.

Orel v příběhu pro mne symbolizuje touhu muže následovat své poslání. Když žena miluje plně, důvěřuje svému muži, jeho krokům. Podporuje jeho vize, touhy a poslání.

Žena, která miluje sama sebe, věří mužově lásce a rozvíjí své dary. Jde sebejistě po cestě poznání, sytí sebe i své děti bezpodmínečnou láskou. V jejich vztahu panuje otevřenost, pravdivost a zranitelnost. Mohou společně prožívat své vzlety i pády, zůstávají si nablízku, ať prožívají cokoliv. Mohou se spolu smát i plakat, jejich prožívání je autentické, oboustranně přijímané.

Oba si uvědomují, že hluboký vztah je cestou růstů i pádů, jsou si darem shůry a ví, že délku společné cesty jim daroval Stvořitel. Prožívají za tento dar vzájemnou vděčnost. Oni jsou tvůrci kvality vztahu, stejně jako jsou zodpovědní za tvorbu vlastního života.

Muž a žena jsou dokonale stvořeni jeden pro druhého. Pokud cítí oba tuhle vlastní celistvost, pak nejsou na sobě závislí, ale svobodně sdílejí život. Vytvářejí spolu zázemí dětem, aby i ony cítily vlastní celistvost, kterou budou sdílet se světem, partnerem či přáteli.

Abychom mohli zažívat milující vztahy, potřebujeme znát dobře sami sebe. Nechytat se do iluzí o romantické lásce bez problémů. 
Hluboký vztah je pěkná dřina, rosteme, pokud žijeme před sebou pravdivě. Milujeme se hlouběji, protože známe své kvality i nedostatky. Podporujeme druhého k růstu, protože v něj věříme, ať se děje cokoliv, vytrváváme v čisté lásce bez podmínek.

Láska je cesta, je plná křižovatek i slepých uliček. 
Ale protože nejsme jen hmotou, máme na milování celou věčnost

 

Přeji Vám cestu plnou společného dobro-družství,
Ra-duše
http://www.zivaduse.cz/

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 14. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 31. 3. 2020

super

Odpovědět
Rybka Radka
Rybka Radka 15. 8. 2017

Někde se stala chybka v procesu zveřejnění....pobavilo mne to velmi

Odpovědět
Rybka Radka
Rybka Radka 15. 8. 2017

tak jo, posílám zbytek příběhu))

Odpovědět
lemur
lemur 14. 8. 2017

To je pěkné.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 081
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.