Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Lenka Soukupová
Vloženo 30. 6. 2020
Líbí se mi

Možnost volby

avatar
Lenka Soukupová
Vloženo 30. 6. 2020
Líbí se mi
Možnost volby

Možnost volby

I když můžete mít někdy pocit, že ze dna už není cesta ven, tak vězte, že VŽDY CESTA VEN EXISTUJE! Záleží jen na Vás, zda v sobě najdete tu sílu a odvahu se zvednout a udělat první kroky nahoru. Není to jednoduchá cesta, ale je to cesta VEN ... ke SVĚTLU ... ke svému STŘEDU ... ke své DUŠI. Možná to bude bolet. Možná to budete chtít 1000x vzdát. Ale když to vše překonáte, dočkáte se VNITŘNÍHO KLIDU, RADOSTI, NAPLNĚNÍ ... naleznete VLASTNÍ SÍLU, HODNOTU, SEBELÁSKU. Uvidíte, že máte CENU, že má cenu se za sebe postavit a jít si svojí jedinečnou cestou. 
 
Všimli jste si kolik je na obrázku srdíček? 
 ... a stop ... a tvarů ... a kytek ... a všeho možného? Na první pohled se může zdát, že je to jen ušlapaná zem, plná kamení ... prach a nic moc. Ale záleží jen na našem úhlu pohledu. Můžeme být naštvaní na svět, na osud, na práci, na partnera, na děti a dívat se tímto zúženým průzorem smutku a negace - být obětí. Ale také můžeme udělat pomyslný krok stranou a podívat se na vše z jiného úhlu či dokonce nadhledu ... a ejhle ... není to jen prach a kamení ... je to nepřeberné množství možností ... je jen na nás, co si zvolíme. A co si volíte Vy? Jste raději obětí nebo tvůrcem?
 
Nevím jak Vás, ale mě už život kolikrát srazil na kolena a okolí, respektive ti nebližší, si ještě rádi přisadili a kopli si. Nechápala jsem, ptala se PROČ, ale nikdy mě nenapadlo se vzdát. Vždy jsem se zvedla a znovu vykročila. Nebylo to lehké, ale věděla jsem, že mě jen život učí a není jeho cílem mě zničit, ale posílit. A tak jsem zas a zas vstala, oprášila si potlučená kolena, přehodnotila své postoje a vnímání a vykročila dál.
Vždy ty naše pády a přešlapy mají hlubší smysl. Je potřeba se z nich poučit, zesílit díky nim a jít hrdě dál za svým snem. Nebát se nepřijetí okolí. Zůstávat ve spojení sám se sebou. Držet si směr a záměr! A okolí? Třeba pochopí a uvidí a třeba taky ne. Důležité je, zda pochopíme my!
 
Přeji nám, ať je těch pochopení a přijetí víc i bez těch pádů a beznadějí.
 
Lenka Soukupová

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Maruš11
Maruš11 4. 7. 2020

Odpovědět
lemur
lemur 3. 7. 2020

Odpovědět
Jankkas
Jankkas 2. 7. 2020

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 2. 7. 2020

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 2. 7. 2020

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
92 932
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.