Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Michaella
Michaella
Vloženo 2. 4. 2019
Líbí se mi

Je potřeba se zastavit a vdechnout krásu lidského bytí. Život se má vnímat s láskou

Michaella
Michaella
Vloženo 2. 4. 2019
Líbí se mi
Je potřeba se zastavit a vdechnout krásu lidského bytí. Život se má vnímat s láskou

Je potřeba se zastavit a vdechnout krásu lidského bytí. Život se má vnímat s láskou

Buduj si svůj svět uvnitř sebe, zapal v sobě světlo, které ti dá teplo, když do tvého života vstoupí zima. Jaký svět v sobě máš, takový bude celý tvůj život. Štěstí si musíme chránit. Nejlepší ochrana je mít ho uvnitř sebe.  Co z nás vyzařuje ven, to formuje naši bytost. Spokojenost a pohoda je moc důležitá. Nedívej se na svět zvenku. Měj svůj vnitřní svět bohatý o čerstvé zážitky a pěkné vzpomínky. Vnímej se jako citlivou bytost s pocity, která potřebuje spoustu lásky a pochopení.  
 

Pořád něco hledáme, pořád na něco čekáme, furt něco řešíme. Je třeba přijmout sebe jako součást všeho dění a být s tím uvnitř sebe v míru 

Řeknu slova mířená k vám osobně a takto: "Uchop to teď a měj pocit, že žiješ v tuto minutu, tento den jen jednou!"
 
 
Vesmír a nebe moc dobře ví, jak nám je. Že někdy pod námi hoří most, stojíme nad obrovskou propastí, nemůžeme dýchat a cítíme tak obrovskou bolest, že se nám ani nechce žít. Oni moc dobře ví, že pláčeme a naše oči nedokážou se slzami přestat. Že nás srdíčko bolí, jako by chtělo vyskočit z těla ven. Ví to, že takový je náš život. Plný hezkých překvapení, ale i nepěkných situací a ztrát. Naše bolest je rmoutí a posílají nám sílu vše zvládnout. Zvedají nás ze země a podpírají v nejhorších situacích. Posílají hezké situace a příležitosti do našich životů, když nemohou ovlivnit ty špatné. Jsou s námi do posledního dechu a sil. Bojují spolu s námi jakýkoli vnitřní boj. Jsou tady pro nás. Nejsme úplně sami, jak si v takové situaci myslíme. 
 

Inspiraci a radost pro svůj život hledej v přírodě a všude, kde tvoje oko dohlédne

Podívej se třeba na západ nebo východ slunce. Na třpyt paprsků na vodní hladině. Na květiny, jak kvetou a jak se vše po zimě opět krásně zelená. I sněhová vločka je dar. Krásu najdeš i v zaposlouchání se do šumění korun stromů. Nebo v kapce deště, která stéká po stéblu trávy. I příroda má stejná pravidla jako náš život. I tam jsou ztráty a nálezy. Na Zemi to tak funguje a my jsme její součásti.  

 

Už chápeš? Život je, ale i není. Život se má žít, ne přežívat. Život se má vnímat s láskou a tou největší péčí

Važ si všech, kteří tě milují a které můžeš milovat. Někdy je potřeba se uvolnit a osvobodit se od všeho, co tě táhne ke dnu. Může to být jídlo, různé věci, situace, způsob života, lidé. V tom spočívá sebeláska, zbavit se toho, co ti ubližuje.
 
 
Naučme se odpouštět, milovat, nezapomínat, dávat a děkovat. Slova, které mají hluboký význam, patří do našeho života.
  • bez odpuštění se necítíme dobře
  • když neodpustíme, jsme svázání
  • když nemilujeme, vnitřně umíráme
  • když nejsme milování, cítíme prázdno
  • když vzpomínáme, je nám hezky
  • nezapomínáme na krásné okamžiky a milované
  • když dáváme svobodně od srdíčka, jsme šťastní
  • když dostáváme něco z lásky, máme radost
  • když děkujeme, jsme svobodní a vděční, například za každý nádech a možnost bytí....

 

Zastav se, jdi blíž k sobě, přijmi nezištnou lásku, dobro a světlo, které tě naplní až po okraj a neboj se.  A o tom je život. Vesmír a nebe nám posílá sílu i pozitivní změny

Je potřeba na sobě pracovat a více se měnit ve světlo a lásku. Přitáhneš tak k sobě to, co jsi. Naše mysl je náš nejdůležitější nástroj, na kterém je potřeba se naučit hrát a pochopit ho. 

Jak to řekl Wiliam Feather: "Lidé přicházejí o svůj podíl štěstí ne proto, že by ho nikdy nenašli, ale proto, že se nezastaví, aby ho vychutnali." A má pravdu, je potřeba se zastavit, nadechnout, vdechnout tu krásu lidského bytí, dívat se pozitivně, zaměřit svoji pozornost třeba na paprsky slunce nebo modré nebe a bude ti hezky.
 

Nač se trápit a propadat smutku? Proč plýtvat život na něco, co nemůžeme ovlivnit? 

Ty jsi život a příběh, který si píšeš každý den. Nikdo to za tebe neudělá. A budu se opakovat se slovy: Život je, ale i není. Život se má žít, ne přežívat. Život se má vnímat s láskou a tou největší péčí, je totiž jemný jako kousek toho nejjemnějšího skla.  
 
 
Přeji všem, kdo čtete tyto slova, ať najdete vnitřní klid a svoje štěstí. Snad jsem vás aspoň trošku naplnila světlem, nadějí a vírou v sebe. Mám vás moc ráda! Jste skvělí, jen se na chvíli zastavte, pokud jste v neustálém stresu a poklusu. Začalo jaro...
 
Blogerka Michaella
 
zdroj obrázků: pixabay

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 30. 5. 2020

Odpovědět
Michaella
Michaella 7. 4. 2019

Děkuji za pěkné komentáře.

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 2. 4. 2019

nádhera

Odpovědět
Ovace
Ovace 2. 4. 2019

je to tak

Odpovědět
gustawka
gustawka 2. 4. 2019

naprosto souhlasím

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
98 166
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.