Myslím si, že když je práce vaší vášní a jednou z věcí, co milujete, tak můžete říci, že jste opravdu šťastní!

 

A já to tak mám! A jsem za to velmi vděčná! Každý den děkuji za to, že mohu dělat to, co mě baví nejvíc.. tvořit, navrhovat, prohrabovat se v látkách a kombinovat je, paličkovat, malova, komunikovat s mými milými zákaznicemi a plnit jejich přání...a spoustu dalších věcí, které mě tolik baví!

Někdy to ale znamená spoustu hodin strávených u počítače nad úpravou fotek, vkládání zboží, mnoho nocí téměř probdělých a také zklamání, když něco nevyjde tak, jak si člověk představoval a musí věc předělat. Ale to všechno k mé práci patří a já bych to něvyměnila za žádnou jinou.

Móda, šperky a ostatní výrobky značky Originály Anibe jsou jako moje druhé dítě. Od návrhu po výslednou prezentaci jsem u zrodu všech výrobků.

S největší pečlivostí a umem se snažím vytvořit návrhy, vybrat materiály a buď sama vytvořit či dohlédnout na co nejlepší zpracování tak, aby výsledek byl podle mě co nejlepší! Snažím se dbát na kvalitu, ne na kvantitu!

Každým dnem se snažím zlepšovat a posouvat dál!

Všechny mé výrobky si můžete prohlédnout a zakoupit v mé galerii Originály Anibe.

Dílnu, v níž vznikají nápady, návrhy, šperky a mnoho dalšího z mojí tvorby, můžete navštívit zde alespoň ve fotografiích, které jsem pro vás připravila...

 

Je také možné mě po předchozí domluvě navštívit v mém ateliéru a prohlédnout si výrobky osobně. Máte-li zájem o osobní návštěvu, kontaktujte mne na tel. 737 929 568 nebo do zprávy nebo na e-mail b.aneta@centrum.cz!

 

To není konec, ale teprve začátek

Mám před sebou ještě mnoho práce neboť jsem na začátku cesty  za svou vysněnou prací, ale věřím, že když něco děláte poctivě a s láskou, tak se to vyplatí!

Děkuji všem, kteří u mě nakoupili a nakupují! Je to báječný pocit, když Vaši práci někdo ocení!

 

I vám splněné sny a tu správnou životní cestu přeje Aneta D.