Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

maorabela
maorabela
Vloženo 30. 1. 2015
Líbí se mi

Mluvíte se svým mozkem?

maorabela
maorabela
Vloženo 30. 1. 2015
Líbí se mi
Mluvíte se svým mozkem?

Mluvíte se svým mozkem?

Souhlasím, pokaždé určitě nemůžeme odejít třeba od pásu ve fabrice nebo rovnou z vany a jít se projít, aby myšlenky daly pokoj...

Ale moje pomůcka je rozhodně tužka a papír. Mozek hází myšlenky stále dokola, protože má pocit, že něco není v pořádku. Plní nám přání, ale nám je stále zle. Chce znát o co jde....já si ty myšlenky vždy vypisuji. A nezapomínám si opakovat. Tak už jsou myšlenky zaznamenané a až bude chvilka, odpovím ti mozečku, o nic nepřijdeš.

Ze začátku jich je hodně a opakují se, ale to se uklidní. Píši vážně vše, co mi tam lítá. Nepřemýšlím vůbec co znamenají nebo jaký mají význam. Např. vysavač, je mi zle, jsem blbá, něco tu cítím, okno, zase jsi se najedla do plna, počkej budeš tlustá, vše je v kelu atd. zkrátka vážně vše. Lehnu si zhasnu a chci usnout. Zase lítají jako splašení koně, rozsvítím a napíši, zhasnu, rozsvítím a napíši.

Možná si řeknete jako blázen a navíc se nevyspím?

Omyl - mozek se unaví, má pocit zadostiučinění a nechá vás usnout. Neříkám že to jde hned, ale je to cesta mnou prošlápnutá. Já tedy navíc se svým mozečkem promlouvám a říkám mu jen TO, CO CHCI ABY SE DĚLO...ne co nechci.

Vezměte si, on neví, že když řeknete jsem tlustá, že je to ironie nebo sranda...a začne...jedno kilo, druhý a má radost jak mu to jde. No pak mu ale nesedí proč se necítíte dobře? A hází myšlenky a chce po vás jiný návod. Nemáme v hlavě rosol, ale někoho, kdo nás drží nejen při životě, ale i ve spokojenosti. Ale taky.....OPAK. Kdo dává pokyny srdci jako svalu? Plicím, játrům, střevům? Zase mozek.

BERTE MŮJ NÁZOR JEN JAKO NÁZOR A MOJE ZKUŠENOSTI CO ZABÍRÁ NA MŮJ ŽIVOT.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 2. 7. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 6. 4. 2020

někdy ano

Odpovědět
Miška optimistka
Miška optimistka 15. 3. 2015

Někdy z toho až trpím samomluvou.

Odpovědět
maorabela
maorabela 9. 2. 2015

Odpovědět
čimo
čimo 4. 2. 2015

hovoriť sama so sebou je nutné, dokážeme prehodnotiť, konananie seba i iných

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 587
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.