Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

KamilaK
KamilaK
Vloženo 3. 6. 2021
Líbí se mi

Chcete se cítit lépe a dobře vypadat? Je tu Minéral 89

KamilaK
KamilaK
Vloženo 3. 6. 2021
Líbí se mi
Chcete se cítit lépe a dobře vypadat? Je tu Minéral 89

Chcete se cítit lépe a dobře vypadat? Je tu Minéral 89

Každodenní působení vnějších a vnitřních škodlivých faktorů oslabuje přirozenou obranyschopnost pleti. Dochází ke zpomalení regenerace buněk, což se okamžitě odrazí na celkovém vzhledu pleti. Pleť působí unaveně a méně zdravě., objevují se známky stresu a stárnutí: ztráta jasu, pružnosti, jemné linky, vrásky. 

Minéral 89 PROBIOTIC FRACTIONS Regenerační sérum. Hypoalergenní složení s probiotickými frakcemi, posilující Termální vodou Vichy vulkanického původu a vitamíny s antioxidačním účinkem. Pomáhá obnovit kožní bariéru a viditelně posiluje pleť. Pleť je více rozjasněná a vyplněná, jemné linkym vzniklé v důsledku únavy stresu jsou vyhlazeny. Elasticita pleti je obnovena. 

MUDr. Michaela Havlíčková

estetická dermatologie

Vystudovala Fakultu všeobecného lékařství (nyní 1.lékařská fakulta) Univerzity Karlovy v Praze. Jejím odborným zaměřením je obor dermatovenerologie, ve kterém složila atestaci I. a II. stupně. Do roku 2012 pracovala na Dermatovenerologické klinice Fakultní nemocnice Královské Vinohrady v Praze, nyní působí rovněž v dermatologické ambulanci v Online 24 s.r.o. a v Neoclinic s.r.o. Lovosice. Kromě klasické dermatovenerologie se řadu let věnuje estetické dermatologii. Je členkou výboru Sekce Akné a obličejové dermatózy České dermatovenerologické společnosti JEP.

"Svým pacientům, jejichž pleť je vystavena akutnímu stresu, často doporučuje regenerační a posilující sérum Minéral 89 Probiotic Fractions. Příčinou akutního stresu bývá nedostatek spánku, intenzivní stres či vnější stresory jako znečištění či UV záření. Toto sérum pomáhá posílit kožní bariéru vůči jkaždodennímu podráždění."

 

Zdroj obrázků: bing.com

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Siraellen
Siraellen 16. 7. 2021

Musím vyzkoušet

Odpovědět
sasidlo
sasidlo 7. 6. 2021

Odpovědět
dasenaK
dasenaK 4. 6. 2021

Vichy mi nevyhovuje

Odpovědět
sipeji
sipeji 4. 6. 2021

Mám ráda tuto značku.

Odpovědět
lemur
lemur 4. 6. 2021

Super.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 606
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.