Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Zlata
Zlata
Vloženo 20. 2. 2017
Líbí se mi

Miluj to, co zrovna děláš

Zlata
Zlata
Vloženo 20. 2. 2017
Líbí se mi
Miluj to, co zrovna děláš

Miluj to, co zrovna děláš

Proč vůbec dělat něco, když nás to nebaví… to je otázka, kterou jsem si v posledních několika měsících pokládala často. Když se podíváte na film Tajemství, tak tam Jack Canfield říká “když vás to nebaví, tak to nedělejte”… a cože tím vlastně myslel…??!

Myslel tím, že když nás nebaví vařit, tak nemáme vařit? Nebo že když nás nebaví práce, kterou děláme, tak ji máme přestat dělat a najít si jinou, která nás bude bavit?

No popravdě, docela by mě zajímalo, jak byste tuhle větu od Jacka vnímali vy?

Došlo mi (a je to uvědomění pro mě… dost možná pro vás nebude), že když člověk něco dělá – ať už v práci, doma, cokoliv (platí účty, nakupuje, vaří, peče, uklízí, jezdí na výlety, potkává se s rodinou, přáteli, čte si knížku, kouká na film, jde na úřad, řídí, jede v autobusu,..) tak to má dělat s láskou. Že to není o tom hned od všeho utíkat, ale na místo toho do toho zapojit sebe a lásku )

Přestat dělat věci s pocity nespokojenosti, naštvanosti, vzteku, smutku… prostě když vás něco nebaví, tak to v daný okamžik přestaňte dělat. Odpočiňte si od toho a vraťte se k tomu později, až budete mít vnitřní naladění příjemné  až se budete cítit dobře. A pokud vám to nejde, řekněte sami sobě, že tohle “pozitivní” naladění prostě vygenerujete sami, že se pro něj ROZHODNETE. Že teď uděláte to nejlepší

Je to o tom, dát do všeho to nejlepší ze sebe… a to je i láska  Pak se i ty “nepříjemné” věci dělají s lepším a lehčím pocitem a možná i nadšením  Prostě cokoliv děláme, tak si užívejme a mějme u toho radost )

A když i přesto nebudeme cítit naplnění, je na čase jít opravdu dál  akorát se člověku půjde s klidným vnitřním pocitem, že pro to udělal opravdu všechno )

S láskou psaný článek )) Parádní dny :* Zlata

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 18. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 1. 4. 2020

Odpovědět
4vladku
4vladku 23. 2. 2017

je to tak

Odpovědět
Ovace
Ovace 22. 2. 2017

určitě

Odpovědět
TerezaZlin
TerezaZlin 22. 2. 2017

Vždycky nejde jít dál, někdy člověk musí dělat i to, co zrovna moc nechce...ale jinak souhlasím

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 841
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.