Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Renata Petříčková
Vloženo 3. 11. 2020
Líbí se mi

Miluj svůj život 2021: Projdeme se rokem

avatar
Renata Petříčková
Vloženo 3. 11. 2020
Líbí se mi
Miluj svůj život 2021: Projdeme se rokem

Miluj svůj život 2021: Projdeme se rokem

 

Jaký soulad nám nabízí rok 2021? Nad kalendářem Miluj svůj život si můžete naplnit rok nadějí, láskou a úkoly, které možná čekaly příliš dlouho na ten pravý čas – o to intenzivněji pak výzvy a témata z kalendáře můžeme vnímat.

Vytáhneme si ke každému měsíci kartu. Jasně a úplně přímo nám ukáže, kde budou místa, ze kterých při správném uchopení můžeme nejvíc pro sebe (ale i okolí) nejvíce vytěžit.

Pojďte těžit se mnou…

LEDEN: Věnuji pozornost tomu, s kým právě jsem

S Veleknězem věnujme pozornost lidem, kteří  nám dávají dobré rady, byť jen lehce, čím nenápadnější poťuknutí „tudy běž, dívej se, tady je slunce a tady je to, co hledáš, je to tak jednoduché, jen se rozhodni“… tím lepší rada to pro nás nyní je. Pěstujte si něžné vztahy s lidmi, kteří vás inspirují, ukazují vám, co z vás může vyrůst…

ÚNOR: S pokorou přijímám to, co mě přesahuje

Svět ukazuje, že se nám může otevřít zcela nový pohled na svět, máme možnost s pokorou něco ukončit, odejít z něčeho….překročit svůj stín. Vzdát to, když už nemůžu – a v tom vzdání je milosrdenství uvolnění se, a pak se dějí zázraky. Pak se může stát něco, co nám nalinkuje další plány k životu v tomto roce.

BŘEZEN: Učím se odpouštět sobě i druhým

S Vozem nám to půjde samo. Budeme k tomu dotlačeni, nebo k tomu dozrajeme. O koho nebo co se bude jednat, uvidíme naprosto nepřehlédnutelně. Také ve chvíli, kdy zpracujeme svá vnitřní citová zranění, dostaneme šanci udělat krok dál, k lepším zítřkům.

DUBEN: Soucit je láskyplný prostor, do kterého občas nečekaně vstupuji

S Šestkou mečů se nám mohou měnit úhly pohledu na sebe i svět kolem i velmi nečekaně. Pozor na cizí pěstované žaly a problémy, kterými by vás druzí mohli zbytečně stahovat dolů, protože víte, že chtějí jen vysypat odpadkový koš, nikoliv něco řešit. Dovolme si něco změnit, i když to bude bolestivé.

KVĚTEN: Důvěřuji, že zvládnu, cokoliv přijde

Se Sedmičkou holí tu jde o výzvu postavit se za sebe, obhájit se. Možná přijde čas, kdy budete muset sebe i druhé přesvědčit o tom, že si jste vědomi výsledků své minulé práce na sobě a svůj život měníte. Možná ty změny, na kterých pracujete, nyní začnou být vidět a lidé na ně budou reagovat.

ČERVEN: V samotě poznávám sebe sama

Trojka holí navádí k zastavení se a uvažování nad budoucností v delším časovém horizontu. Co vášnivě potřebujete, kam směřujete? Volání duše bude silnější. Odhodlání ještě víc. Je čas se osvobodit od… Je čas přilnout k… však vy už budete vědět.

ČERVENEC: Objevuji svoji dětskou hravost

Překvapivý Ďábel nás tento měsíc vezme do temnoty, ve které budeme mít možnost objevit chuť se osvobodit, konečně! Nebo naopak, uvidíme v plné šťastné a šťavnaté kráse, jak dobře bylo, že jsme se v minulosti z nějakých okovů vymanili. Čas omlazení, radosti, hravosti, bdělejšího vnímání všeho, v čem jsme vnitřně svobodní (ale také více ucítíme ty okovy, jsou-li tam).

SRPEN: Jediná jistota v životě je, že vše se mění

Císařovna slibuje změny k lepšímu, výsledky, dozrálé ovoce minulosti. Sklízíme, co jsme zaseli, jasněji vidíme, co se v našem životě rodí, máme možnost s každým dnem být za něco vděčni a máme příležitost něco změnit. Pohnout osudem, zasít semínka do úrodné půdy – aby vyrostla. Možná ještě letos.

ZÁŘÍ: Vím, že i z temnoty života může vyrůst nádherný květ

Dvojka holí nás staví na rozcestí, ukazuje se, kde domněnky jsou jen iluzemi a kde máme pravá pevná přátelství a dobré jisté zítřky. Můžeme plánovat nová dobrodružství, hlavně tam, kde jsme se již nějakých omezení a temnoty zbavili. Vracet se mohou vyřešené červencové záležitosti.

ŘÍJEN: Ničemu nevěřím, všemu naslouchám

Naslouchat bychom nyní měli především tomu, co je před námi, co nás volá. Po čem toužíme, co nás náhle napadá, tužby, vyvstalé plány, sny, náhlé myšlenky. Následujte knihy, lidi, které máte rádi, naslouchejte a zvažujte. Nechte se inspirovat „tahem na branku“, možná ho také potřebujete probudit v sobě.

LISTOPAD: Děkuji životu za lásku, zkušenosti a podporu

Náhlé události spojené s vděčností. Nejsilnější, nejrychlejší měsíc. Překvapivé příležitosti, které je dobré chytit za pačesy. Ze všeho, co nás nyní potká, máme získat to nejlepší, otočit to pro sebe tou lepší stranou. Vyplatí se to.

PROSINEC: Síla rodiny je zdrojem mé energie a pocitu bezpečí

Se Sluncem se máme otevřít rodině, případně společenství lidí kolem nás, kteří umí zahřát naši duši. I vy se otevřete druhým. Okruh přátel se může rozšiřovat s hřejivým pocitem sounáležitosti. Celý život se nám může v tomto měsíci hezky poskládat do čirého obrazu a pochopíme i to, co jsme dříve neviděli.

A vstávat s tímto kalendářem, to je rozhodně lepší den. Tohle je dobré si pamatovat napořád – s každým novým ránem máme příležitost něco ve svém životě změnit.

Vydalo nakladatelství Synergie Publishing, 2020, www.synergiepublishing.com

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
benca
benca 20. 11. 2020

krasny kalendar

Odpovědět
lemur
lemur 4. 11. 2020

Moc pěkné.

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 3. 11. 2020

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 3. 11. 2020

krásný kalendář

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 827
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.