Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Aneta Dušková
Aneta Dušková
Vloženo 19. 10. 2017
Líbí se mi

Miluj svou duši!

Aneta Dušková
Aneta Dušková
Vloženo 19. 10. 2017
Líbí se mi
Miluj svou duši!

Miluj svou duši!

"Kdo jsem? Jsem tím, co žiju!"

 

Ještě před rokem byla moje vize taková, že budu tvořit rukama a prodávat výrobky...oděvy, šperky, obrazy...ale nevylézt ze své ulity, někde doma v bezpečí.

Život mě ale nasměroval trošku jiným směrem. Je to velký šprýmař totiž . Ukázal mi, že tvořit je potřeba srdcem. Ale taky mi už rok ukazuje, že abych mohla opravdu tvořit a být ve svém srdci, musím vytáhnout špínu, která tam je, podívat se na ni pořádně a zblízka a znovu ji do srdce vložit očištěnou zpátky. Ne ji vyhodit, to bych vyhodila kus sebe samé! Ale přijmout ji zpět s láskou...

A tak se moje práce odvíjí trochu jiným směrem...směrem sebepoznání. Poznávám, že moje tvorba a mé talenty jsou dar stejně jako život sám. Proto se chci o svoje dary a talenty dělit s ostatními lidmi na mých kurzech a individuálních sezeních, které nově vznikají a rozvíjí se. Cítím, že jsem připravená se podělit o sebe s ostatními lidmi a předávat v mé práci lásku k objevování sama sebe v těch, které moje kurzy a workshopy osloví.

Tedy moje současná práce? Zahrnuje jak tvorbu hmotnou-ručně tvořenou, tak i tu práci duševní-energetickou. Maluji na textil, paličkuji, maluji obrazy a energetické obrázky, chystám výstavu obrazů, kreslím mandaly a omalovánky pro dospělé.

A své znalosti z těchto oborů, které mě provází od dětství, v kombinaci s citlivým vnímáním tohoto světa, bych velmi ráda propojila v mých nových relaxačně-výtvarných kurzech pro dospělé, které jsou koncipované velmi intuitivně. Najdete v nich spojení se svým tělem i duší, se sebou samými. Intuitivní pohyb a vnímání těla, intuitivní malba a kresba, tónování hlasem, vůně, otevřenost, pravdivost, vnímání skrze srdce.

Smyslem mé práce je pomáhat objevovat krásu a hloubku v každém, kdo je připraven se na sebe a do sebe podívat pravdivě.

-

A jelikož jsem tím, co žiju, tak jsem také...

světlonoška/lightworker, dcera, matka, manželka, přítelkyně...jsem vším tím, co se ve mě spojuje...světlem i stínem, láskou i bolestí, radostí i smutkem, smíchem i pláčem...jsem všechno a nic...

 -

Jsem BYTOST, která objevila kouzlo a dar svého poselství, což je přinášet na Zemi lásku a rozsvěcet, jít do hloubky a pravdy, hodně často do velké bolesti uvnitř sebe sama...ale i přesto cítím, jak ve mně narůstá život, touha po opravdovém bytí zde na Zemi v materiálním světě...je čas se naplno ponořit do svých strachů a otevřít svá srdce! Jsem tu proto, abych vám s tím pomohla...

Za zvuků tónů a hudby, která prochází skrze celé tělo a rozechvívá ladění duše...skrze meditace a ponoření do svého nitra...skrze propojení se svým vlastním hmotným tělem...skrze vůně, které můžeme tak nádherně vnímat...skrze objetí pevné a přitom tak jemné...skrze opravdovost a přijetí toho, jací jsme! Skrze jemné doteky rukou, z nichž proudí přirozená energie...skrze SRDCE...

Tímto vším vás jemně provedu k vám samým...je to mé poslání tady na Zemi! Miluji sebe a život...ale nejsem nic víc než kdokoliv z vás! Jsem jako vy! Probuďte své světlo! Buďte svým světlem! Buďte tím, pro co jste byli zrozeni!

 

-

Při své práci čerpám především z vlastní cesty sebepoznání a z vlastních přirozených darů jako je vnímavost, empatie, schopnost naslouchání a vnímání otevřeným srdcem. Dále mě obohatilo mé studium výtvarných umění, psychologie a práce s dětmi (vychovatelka v družině, pedagog v MŠ, asistent v MŠ).

 

A v neposlední řadě vycházím z myšlenek a přístupu Atlantské školy pod vedením nádherné bytosti Mgr. Ivany Valové, díky níž jsem za poslední rok o sobě pochopila tolik, co za celý život ne...Děkuji i dalším lidem, kteří jsou mi báječnými učiteli! Je to především moje dcera, můj muž, moji rodiče, Tomáš Höfer, Robert Endl a další. Moc si jich a jejich lekcí vážím!

 

S láskou Aneta Dušková

 

www.miluj-svou-dusi.webnode.cz

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 10. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 30. 3. 2020

Odpovědět
lemur
lemur 19. 10. 2017

Krásné.

Odpovědět
Aneta Dušková
Aneta Dušková 20. 10. 2017

Tamara
Tamara 19. 10. 2017

Odpovědět
Aneta Dušková
Aneta Dušková 20. 10. 2017

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
98 325
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.