Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Merlinova mystická předpověď na květen 2016

Simca
Simca
Vloženo 2. 5. 2016
Líbí se mi
Merlinova mystická předpověď na květen 2016

Merlinova mystická předpověď na květen 2016

Vybrala jsem pro mě a moje blízké důležitá znamení ale jinak všechny  znamení najdete - viz odkaz níže 

 

LEV (23.7. - 22.8.): (park-čápi-jetel-mraky-cesty)

Pro Lvy bude květen měsícem ve znamení spokojenosti, postupu, šťastného vývoje, flirtování, zábavy, štěstí, ale také proměnlivosti, povrchnosti v citech, harmonie, mizivých problémů, pohody, neboť jejich dvorní kartou je „JETEL". Štěstí je prchlivé a Lvi se o tom právě v květnu budou moci jednoznačně přesvědčit. Na jednu stranu jim bude všechno procházet, dotknou se jich změny prakticky ve všech oblastech života, na druhou stranu ale také budou v souvislosti se štěstím čelit krátkodobým mrzutostem nebo projevům zkaleného štěstí. Jisté změny u nich budou trvalejší, jiné jejich životy jen proběhnou, nicméně se ale také dočkají štěstí v souvislosti s pozváními, které mohou přijít na poslední chvíli. Také se jich ale dotknou společenské změny, nebo sami jistými změnami projdou a změní ho i ke svému okolí. Nicméně většina změn bude pro ně pozitivních, šťastné návraty, šťastné lásky i pracovní úspěchy, to vše je bude provázet. Navíc jako jedno z mála znamení budou mít mnoho otevřených možností ve změnách nebo ke změnám, nicméně jisté změny mohou přinést i krátké nejasnosti nebo do poslední chvíle o změnách nebudou mít Lvi ani tušení. Jejich životní cesta se tímto měsícem začíná měnit, ale i oni sami budou vybídnuti ke změně vlastní cesty, protože právě od ní se pro ně budou odvíjet další měsíce. Krátkodobě se jim budou ukazovat ty nejvhodnější alternativy nebo východiska, budou moci tak čerpat z mnoha zdrojů možností. Opatrní by ale měli být na vlastní náladovost nebo citové výkyvy, i ty se mohou několikrát za květen projevit.

 

PANNA (23.8. - 22.9.): (kotva-ryby-srdce-sovy-lilie)

Pro Panny bude květen měsícem ve znamení lásky, citů a pocitů, srdečnosti, pravých lásek, ale i přechodných zamilování či flirtů, stejně tak jako i porozumění nebo hloubky, neboť jejich dvorní kartou je „SRDCE". Nejen v láska, ale i zaměstnání či finance, hektičnost nebo stres i oblast rodiny se jich v květnu dotkne. V lásce mohou narážet na citovou připoutanost nebo závislost, ale také mohou prožívat v lásce hloubku i vášeň. Sem tam se mohou objevit tmavé mraky, ale také se Panny naučí pracovat srdcem. Finanční oblast bude úzce souviset se zaměstnáním, tak trochu mohou být vystavovány určité hektičnosti, stresu nebo napětí, ale to hlavně při nečekaných výdajích, přesto budou vždy vědět, jak přijít k penězům. V pracovní oblasti se projeví větší harmoničnost, ale také určitá emocionální rozrušení, napětí nebo rozruch kvůli práci. Projevit se nejvíce může v rodinných firmách nebo podnicích. V rodině se ale také hned vedle lásky mohou projevovat spory nebo napětí a to nejen kvůli ratolestem, nicméně ve hře se může objevit nebo započít, je přece květen i možnost skrývaných flirtů, nevěr nebo aférek. Nebudou to ale bezvýznamná témata, tady totiž může dojít k aférkám či nevěrám „od srdce". Na druhou stranu jiné Panny mohou konečně začít prožívat tu pravou naplněnost láskou, budou méně kritické nejen k sobě, ale i ke druhým, budou řešit nákupy, investice ale i finanční záležitosti celkově, měly by si ale uvědomit, že peníze nejsou tím hlavním v životě, i když pro některé jsou důležité.

 

VODNÁŘ (21.1. - 20.2.): (ryby-medvěd-srdce-mraky-rakev)

Pro Vodnáře bude květen měsícem ve znamení lásky, citů a pocitů, srdečnosti, pravých lásek, ale i přechodných zamilování či flirtů, stejně tak jako i porozumění nebo hloubky, neboť jejich dvorní kartou je „SRDCE". Řešit budou nejen hloubku lásky, ale také starosti s ní nebo v souvislosti s ní, pomalé zmírání citů či zkalené štěstí, ale také mnohá vyjasnění, kterým dlouho nechtěli uvěřit. Jejich duši se nebude dařit příliš dobře, ale nejvíce to může zasáhnout nezadané Vodnáře, marně mohou svou lásku vyhlížet. Pokud se k tomu připojí i nejasnosti ve financích, budou Vodnáři pod jistým tlakem. Pozor by si měli dávat na možnou ztrátu peněz, dotknout se jich ale také mohou i starosti jiných starších osob v jejich blízkosti, ať už se bude jednat o nějakou nemoc nebo nezvladatelnou situaci. Květen je sice měsícem lásky, ale Vodnáři ji bude tak trochu řešit z jiné stránky. Neměli by zapomenout, že pokud má přijít něco nového, to staré má být ukončeno. Připravit se ale mohou i na negativní medialitu své osoby nebo na nějaký prodělaný šok. Na druhou stranu ale mohou vyjít ze svých vlastních krizí či neúspěchů. Upevňovat a probouzet budou svou vlastní sílu, pozor by si měli dávat na případné dluhy a to jak z minulých období, tak i na ty, které si teprve mohou přinést do života. Vroucí srdce, pocity a city budou Vodnáře ovládat, do všeho se mohou vrhat srdcem, rozum naopak bude jakoby potlačován. Nicméně nemusí zoufat, pokud přijdou nepřehledné situace či problémy, budou jen dočasného charakteru. Po každém dešti totiž vždy vysvitne znovu slunce a ono občasné pročištění Vodnářům jen prospěje.

 

http://prazanda.cz/ostatni/ostatni/merlinova-mysticka-predpoved-na-kveten-2016-pro-vsechna-znameni

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 24. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 4. 4. 2020

super

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 11. 1. 2017

Krásné

Odpovědět
gustawka
gustawka 3. 5. 2016

Super

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 3. 5. 2016

kéž by aspoň něco vyšlo

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
99 213
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.