Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

LenyaS
LenyaS
Vloženo 4. 10. 2017
Líbí se mi

Máte s někým problém?

LenyaS
LenyaS
Vloženo 4. 10. 2017
Líbí se mi
Máte s někým problém?

Máte s někým problém?

Pak vězte, že to je jeho problém! Nevztahujte na sebe cizí starosti. Chápu, že lidé mají tendence svoje starosti přenášet na ostatní, aby měli alespoň falešný pocit úlevy, ale to není nic, co by se Vás týkalo. Jestli jste tomu danému nebo té dané šlápli „na kuří oko“ (jak se říká) něčím, co jste udělali nebo řekli, tak to, že se jich to dotklo, je jejich nevyřešená věc, minulost a nebo komplex. Vy jste nic neudělali. Jen jste jim maximálně připomněli, že je v nich samotných něco, čemu je potřeba věnovat pozornost, co je třeba vyřešit, čeho je třeba se zbavit. Vždyť je to tak ohromně brzdí!o pocitu vlastní nedostatečnosti a nebo ho zahanbují, protože si není schopen vyřešit svůj vlastní život jako takový. Nedovolte si pokazit svět!

 

Lidé jsou na sebe hnusní více než často

Je úplně jedno, v jaké je to oblasti. Lidé jsou na sebe hnusní při různých příležitostech. Šéf, co je pohádaný s manželkou, holka, která si o sobě myslí, že není štíhlá, člověk, co ví, že se flákal místo toho, aby něco dělal a nebo kdokoliv,

kdo má tak nízké sebevědomí, že se Vás pokusí shodit, aby se sám mohl nad Vás povýšit…

Situací je spoustu a jsou běžné – BOHUŽEL, ale doufám, že prozatím.

 

A tak se nad tím usmějte! To není Váš boj! A jestli můžete, nechte dotyčného a nebo dotyčnou, ať si to vyřeší sami a pak se buď v pohodě vrátí a omluví se a nebo ne. Vy díky tomu hned budete vědět na čem u nich jste. A to je vždycky lepší, než nejistota. Raději čas, který byste ztráceli přemýšlením o tom, co se vlastně tomu druhému honí v hlavě, využijte nějak konstruktivně. Třeba:

 1. Udělejte něco, co už dlouho odkládáte.
 2. Přečtěte si další kapitolu knihy, kterou máte rozečtenou.
 3. Poslechněte si hudbu a klidně si u toho i trochu zatancujte.
 4. Uklízejte.
 5. Hrajte si s dětmi nebo s mazlíčky.
 6. Bavte se s těmi, se kterými se cítíte dobře.
 7. Obstarejte si truhlíky a nebo zahrádku.
 8. Udělejte si plán na Vánoce.
 9. Udělejte si seznam přání.
 10. Kupte si bublifuk a vyfoukněte pár bublin, co kterých vložíte své přání.
 11. Dejte si něco dobrého.
 12. Uvařte si kafíčko a podívejte se do nebe – načerpáte sílu a energii v jednom balení.

 

Však možností je spoustu. Tak jako neznáme všechna povolání, která na světě existují, tak ani nevíme, jaké máme neskutečné možnosti, když jde o náš život. Proto je tak skvělé je nacházet a objevovat. A i třeba taková nepříjemná situace, které jste byli nuceni s někým čelit, Vám může přinést něco pořádně pozitivního.

 

Dívejte se na vše s pozitivním očekáváním příležitosti

To je další způsob, jak změnit svůj bod zaměření na to pozitivní. A to Vy přesně potřebujete. Jestli chcete přivolat do svého života všechna svá přání a i další různé zázraky, zaměřujte se na to hezké, co už máte, děkujite a chvalte a nechte, ať Vás prostoupí úleva, klid a rovnováha.

 

A protože pořád přemýšlím, jak toho dosáhnout co nejefektivněji, tak Vám rovnou prozradím, že už pár dní testuji nový model tréninku a už po těchto pár dnech přináší neskutečné výsledky a Vy se na něho můžete také těšit. Mám pro něj zatím pracovní název Akcelerátor přání  a mám z něho ohromnou radost už nyní!

 

Ale než bude odzkoušen, protože Vám dávám jen to, co sama zkusím, tak zatím nezapomeňte na cvičení a techniky, které najdete ve všech mých e-boocích:

 

Nejbližší seminář Posvítíme si na lásku se koná 12. 10. 2017 v Praze v Pracovně Ženy s.r.o.. Zbytek naplánovaných termínů do konce roku 2017 najdete tady» 

 

Nenechte se zastavit! Život je tak krásný a je tu tak krásný pro všechny, i když ho vnímáme každý jinak.  Chce to jen trochu té práce na nás samotných, uvědomění si hodnot a důležitosti Vás samotných a s čistým, dobrým srdcem vyrazit kupředu.  Budu Vám pomáhat!

 

Vaše Lenka

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 10. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 30. 3. 2020

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 7. 3. 2018

Snažím se nad to povznést

Odpovědět
Amanda
Amanda 6. 10. 2017

Vyhraju!

Odpovědět
avatar
Jolana Fišerová 5. 10. 2017

Zní to sice pěkně, ale inter-akce jsou vždy obou-stranné. Takže vůbec není náhoda, že "je na nás někdo hnusný". Nejen on, ale i my máme nějaké to "kuří oko", které potřebuje zahojit (jinak by šel "hnusný" člověk prudit jinam ). Takže ještě lepší řešení, než nad tím alibisticky mávnout rukou, že "nás se to přece netýká" je podívat se, čím se nás to naopak TÝKÁ (a to si pořešit).

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
99 277
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.