Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Kateřina Hanáková
Kateřina Hanáková
Vloženo 7. 4. 2019
Líbí se mi

Máte rádi knihy zdarma?

Kateřina Hanáková
Kateřina Hanáková
Vloženo 7. 4. 2019
Líbí se mi
Máte rádi knihy zdarma?

Máte rádi knihy zdarma?

Máte rádi knihy zdarma? Já moc. A nejen proto, že jsem docela knihomol a mám ráda vůni stránek fyzických knih, ale také ráda podporuju nové, začínající autory.

Jedním z nich je i online marketér a hlavně podnikatel Pavel Říha, který se z nuly vypracoval na milionové příjmy - online, z domu. Jak to udělal?

To vám právě nyní předává ve své knize "Z nuly na milion", kterou nyní můžete získat úplně ZDARMA!!

Já už mám knížku doma a myslím si, že je vážně super, protože takový krásně ucelený návod na práci našeho tisíciletí, internetového světa, opravdu jinde nenajdete. A pokud se trošku zajímáte o to, jak být úspěšní, rozhodně s knihou neváhejte! Pavel ji nabízí zdarma ke stažení jako eBook, ale i v tištěné podobě, takže si můžete vybrat, co je pro vás lepší.

Pavlovu knihu si můžete ZDARMA stáhnout ZDE>>>

Kniha v tištěné podobě za 1,-Kč je k dispozici ZDE>>

Na tištěnou knihu navazuje i speciální trénink, který od Pavla získáte "na zkoušku" a zaplatíte, pokud budete spokojeni, až po zkušební době. To zní taky fér, že?

Budu ráda, když mi potom napíšete, jak se vám líbila

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 30. 5. 2020

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 15. 4. 2020

Odpovědět
Aves P.
Aves P. 8. 4. 2019

Já mám tu knihu doma také V Pavlově databázi jsem již pár let a narazila jsem na něj už v oné slavné době jeho prvního videa (popravdě fakt dost strašného ). Ale Pavel je dostatečnou ukázkou toho, že když máte dobrý nápad a jste poctiví, tak to jde, i když nejste dokonalí. Učíte se za pochodu. A jak tak Pavla sleduju, tak se učí velmi velmi dobře Byla jsem před časem jeho online Mentoring klubu za 1 Kč. A když jsem po měsíci chtěla odejít, nebyl s tím vůbec žádný problém. Ocházela jsem ne proto, že by to tam nebylo nabité užitečnými návody a videi, ale proto, že spoustu toho jsem už znala a ani podporu jsem v dané chvíli nepotřebovala. Kdo potřebuje know-how a k tomu i podporu, Pavlovi projekty vřele doporučuju. Já jsem stále ve FB skupině Placen za svou existenci a komunita tam mi párkrát zpětnou vazbou nebo radou pomohla. Mimochodem, v rámci své databáze Pavla podporuju taky

Odpovědět
Kateřina Hanáková

Tak to je skvělé a děkuji za váš pohled na Pavlovu knihu a práci!

lemur
lemur 8. 4. 2019

Odpovědět
gustawka
gustawka 7. 4. 2019

Odpovědět
Kateřina Hanáková

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 895
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.