Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

OlgaStrnadova
OlgaStrnadova
Vloženo 31. 8. 2014
Líbí se mi

Máte potenciál!

OlgaStrnadova
OlgaStrnadova
Vloženo 31. 8. 2014
Líbí se mi
Máte potenciál!

Máte potenciál!

 

Většina lidí si vůbec neuvědomuje, jak značnou úlohu v jejich živote hrají lidé, kterými se obklopují.
Vaši přátelé, rodina, kolegové i způsob trávení volného času vás mohou posunout v životě dál nebo naopak vás brzdit nebo dokonce topit.


Máte potenciál, abyste v životě dosáhli prakticky všeho, po čem toužíte. Můžete mít skvělé vztahy, partnera, domov, rodinu, podnikání, peníze, splnit si svoje sny. Ale také se může stát, že z lidí, kteří měli jako mladí velké touhy, se stali řadoví zaměstnanci, nejsou spokojení, žijí v nefunkčních manželství apod.

Velkou měrou se na tom podílí prostředí, ve kterém vyrůstáme, ve kterém žijeme a které nás buď dusí nebo inspiruje.
Když chcete uspět v nějaké oblasti, dejte na lidi, kteří jsou v ní nejlepší. Na vztahy se zeptejte člověka, který má dobré přátele a lidé ho mají rádi. O penězích mluvte s lidmi, kteří jsou bohatí. Jsou to zkrátka lidé, kteří mají za sebou mnoho zkušeností a znalostí v dané problematice.
Pokud vaši přátelé vysedávají často v hospodě, stěžují si, nechtějí se učit nic nového, pak nečekejte, že pochopí a podpoří vaše snahy o zdravý životní styl, studium nového jazyka apod. Nebo jsou-li vaši rodiče celý život zaměstnanci na jedné pozici, pak je pravděpodobně zbytečné se jich ptát na jakýkoliv názor o podnikání.

„Řekni mi, jaké přátele máš a já ti řeknu, kdo jsi.“ Většinou jsme průměrem pěti lidí, se kterými jsme nejvíce v kontaktu nebo na které se nejvíce zaměřujeme.
Když se dostaneme do skupiny cílevědomých lidí, kteří na sobě pracují a chtějí v životě něco dokázat, pak i my s nimi porosteme. Pokud bude naším standardem strávit večer s partnerem u televize, začneme postupně uvadat.
Je to otázka sebevzdělávání. Každý úspěšný člověk měl a má nějaký vzor, nějakého mentora, se kterým konzultuje své úspěchy i neúspěchy. Osobu, která si už v životě ledasčím prošla, má zkušenosti, je úspěšná a může být vaším průvodcem a poskytnout smysluplné rady.

Lidé pohybující se v odvětvích, které mají něco společného s lidskou interakcí, potřebují mentora. Jak to udělat? Jak se dostat mezi ty správné lidi?
Setkejte se s nimi ve Škole seznamování. ZDE

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 3. 7. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 6. 4. 2020

moc ne

Odpovědět
Miška optimistka
Miška optimistka 22. 3. 2015

Asi moc ne

Odpovědět
savana
savana 3. 9. 2014

Děkuji za pozvání i článek

Odpovědět
benca
benca 2. 9. 2014

Idem si za tym co chcem

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 081
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.