Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Marie Kostelecká
Marie Kostelecká
Vloženo 6. 8. 2019
Líbí se mi

Mapa obličeje :)

Marie Kostelecká
Marie Kostelecká
Vloženo 6. 8. 2019
Líbí se mi
Mapa obličeje :)

Mapa obličeje :)

 

V EFT jemně "poťukáváme" na koncové body jednotlivých meridianů
(3,4,x.- pod nosem/, 11,12 a jinde) a v důsledku se rozpohybuje celá jeho dráha i s koncovým orgánem, který k bodu patří a dochází k uvolnění.
EFT pochází z Japonska, kde pracují s akupunkturou a akupresurou a s na základě těchto poznatků pracuje EFT, s kterým pracuji a mohu Vám pomoci s nejrůznějšími "problémy"
Pokud Vás to zaujalo, ...ptejte se. Více zde: http://mariekostelecka.cz/
 
Kůže je odrazem celkového zdraví. Pokud se na tváři objevují pupínky stále na jednom místě, pak tělo hlásí konkrétní problém
  Neustále se opakující problémy na kůži signalizují, že váš organismus není zcela v pořádku. Mapa obličeje vám může pomoct odhalit vážnější onemocnění, o kterých jste zatím nemuseli mít ani tušení.   Metoda vychází se zásad východní medicíny, zejména té čínské. Nemusíte kvůli každému pupínku hned panikařit. Mapování obličeje se zaměřuje na často se opakující oblasti zasaženými akné, zejména pak tím cystickým.   Pečujte o pleť
Ovšem každá pleť je jiná a záleží hodně i na způsobu, jakým se o svou tvář staráte. Zda na vybrané místa rukama nepřenášíte větší množství bakterií (např. při neustálém podpírání hlavy rukou), používáte vhodné kosmetické přípravky i jak důkladně si pleť čistíte.   Mapování obličeje může, stejně jako reflexní masáž plosek chodidel, ledacos o celkovém stavu organismu napovědět.
  1 + 2: Zažívací systém   Pupínky na čele upozorňují na nepořádek v zažívání. Jezte méně průmyslově zpracovaných potravin, omezte tuky a zvyšte příjem tekutin.  
3: Játra   Oblast mezi obočí je spojena s játry. Měli byste si hlídat příjem alkoholu, soli, mléčných výrobků a mastných jídel. V této oblasti se také nejdříve projevuje potravinové alergie a vše, co nadměrně zatěžuje játra.  
4 + 5: Ledviny   Pupínky, ale i tmavé kruhy pod očima značí dehydrovaný organismus. Zaměřte se na svůj pitný režim a začněte více pít vodu.   6: Srdce   Pupínky na nose signalizují problémy se srdcem. Zkontrolujte si krevní tlak i cholesterol. Pozor si dejte na potraviny, které zvyšují hladinu špatného cholesterolu. Raději si dejte ty, které příznivě působí na ten správný. Černé tečky na nose mohou být kvůli zastaralému make-upu či pudru. Zkontrolujte si datum spotřeby. Pokud si nemůžete vzpomenout, kdy jste si líčidla pořídili, je na čase je vyměnit za nové.  
7 + 8: Plíce   Problematické tváře poukazují na špatně fungující horní a dolní cesty dýchací. Akné v této oblasti může způsobovat kouření nebo alergie. Vyhnout byste se měli překyselení a přehřátí organismu. Svou roli mohou hrát i mobilní telefony a špinavé polštáře, kterými se snadno přenášejí bakterie na tvář.
9 + 10: Hormony   Spodní část obličeje je úzce spojena s hormonálním systémem. Pokud nefunguje správně, odhalíte to snadno pohledem do zrcadla. Pupínky v okolí úst a podél spodní čelisti značí hormonální nerovnováhu a také stres, který s hormony souvisí. Dbát byste měli na dostatek kvalitního spánku, dodržování pitného režimu a na přísun zdravé stravy. Od věci není ani vyšetření na správnou funkci štítné žlázy. Pozorujete pupínky v pravidelných intervalech? Tak vám říkají, kdy zrovna ovulujete.  
11: Žaludek   Akné na bradě vám říká, že nemáte v pořádku žaludek. Začněte se správně a pravidelně stravovat, pozor na toxiny a vše, co trávení zatěžuje.   1
2: Zánět   Pupínky na krku vám mohou naznačovat, že vaše tělo bojuje s bakteriemi a brání se onemocnění. Zpomalte, odpočiňte si, ohlídejte si dostatečný přísun vitaminů.

Přeji Vám krásný den

Váš kouč Marie Kostelecká

 

www.mariekostelecka.cz 

TERAPEUT ENERGETICKÉ PSYCHOLOGIE & EFT

KOUČ ZDRAVÉHO ŽIVOTNÍHO STYLU A ROZVOJE OSOBNOSTI

 

"Inspiruji lidi ke změnám, které vedou k radostnějšímu,

spokojenějšímu a šťastnějšímu životu."

 

 

 Další články: http://www.zenysro.cz/kostmaruska/blogy

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 27. 5. 2020

Odpovědět
lemur
lemur 7. 8. 2019

Pěkný článek.

Odpovědět
Marie Kostelecká
Marie Kostelecká 7. 8. 2019

hudlenka
hudlenka 6. 8. 2019

Hezky napsané Maruško

Odpovědět
Marie Kostelecká
Marie Kostelecká 7. 8. 2019

Děkuji

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
90 303
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.