Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Bakulka
Bakulka
Vloženo 24. 2. 2017
Líbí se mi

MAP YOUR DREAMS - český produkt, který bude tvým parťákem při plnění snů a cílů

Bakulka
Bakulka
Vloženo 24. 2. 2017
Líbí se mi
MAP YOUR DREAMS - český produkt, který bude tvým parťákem při plnění snů a cílů

MAP YOUR DREAMS - český produkt, který bude tvým parťákem při plnění snů a cílů

Máte nějaké sny? Nebo cíle? Tak čti dál. Slíbila jsem na instastories a vlastně i v článku, že Vám ukážu MAPYOURDREAMS! Je to novinka na trhu, tak se pojďme podívat, co to vlastně vůbec je.

Tahle mapa je super vynález. Nebudu Vám lhát, není úplně jednoduché se upsat na obrovskou mapu, co vlastně bych chtěla dokázat a splnit, uvědomit si své cíle a tak dále. Ale co není na papíře, jako by nebylo. Zde můžete na obrázku vidět mapu bílou, ale jsou dvě verze. Existuje ještě černá. Mám ráda jednoduchý design a jak je vidět z úvodní fotky, část krabičky na mega mapu je k vidění. V balení dostanete mapu, černý fix a návod, jak mapu používat. 
Takto vypadá návod, nahrála jsem ho i do ostatních obrázků.

ALE, pojďme k mapě. Pořád jsem přemýšlela, jak si vytvořit svojí osobní vizi. V menší verzi jsem si ji udělala, ale nikde pro svůj sen nemám datum. A jakmile svému snu přidělíte datum, stává se z toho cíl a začnete na tom makat! Upřímně, MAPYOURDREAMS přichází celkem včas pro mě, protože mě „zázračně“ opustila moje motivace a díky této mapě se dá znovu získat. Ještě když si ji dáte na viditelné místo na zdi, abyste se na svůj výtvor mohli každý den dívat a připomínat si, kam směřujete a PROČ. Pokud nejste dostatečně kreativní, zapojte své děti nebo blízké osoby, nalepte tam fotky, samolepky či lepíky, ale u lepíků hrozí, že začnete svůj cíl posouvat… :-P Dá se toho vymyslet spoustu, jak si tuto mapu vyšperkovat.

Důvody, proč zkusit MAPYOURDREAMS

1. Všechno si píšu na papír a dost často se mi stává, že mě něco napadne, tak si to hned píšu, ale pak se těch papírů jednoduše sejde moc. A pak to vypadá: „citát sem, citát tam a tři sny na fialovém papíře, 3 cíle a sny na papíře puntikatým, no, chápete, papírů moc a zmatek v hlavě“. I když jsem si na to vytvořila speciální desky, které mám např. pojmenované „já“ „citáty“ „motivace“ apod. Nemám to každý den před sebou, poněvadž ty desky neotvírám každý den. Mapu máš pořád před sebou a vše na jednom místě.
2. Relax při tvoření mapy, kreativní činnost pro Vás.
3. Cenově dostupná, prostě nepůjdeš pro to nový tričko do nákupního centra, ale investuješ do sebe, pro svůj rozvoj a motivaci.
4. Český výrobek a já miluju podporování českých produktů.
5. Nástroj, při kterém věřím, že začnete na sobě makat! 

Čekáš ještě na něco? Nejlepší způsob, jak si zvěčnit své sny a cíle, je ten, že uděláš „klik“ a podíváš se na stránku MAPYOURDREAMS nebo na Facebook MAPYOURDREAMS a koupíš si ji. To je ten nejjednodušší krok, další už jsou na Tobě, jak se s tím popereš.

Mrkni, jak může mapa vypadat: 


Chcete vidět, jak jsem si mapu vyšperkovala já? Dejte vědět do komentářů a já si to rozmyslím, protože to mě uvidíte skoro nahou a budete vědět, kde jsem a co dělám, jaký mám cíle a sny. 

Každopádně já věřím, že Vás mapa může zase posunout o kus dál, protože člověk, který za tím stojí, do toho šel srdcem a je to vytvořený v Česku a to se počítá! Je přece potřeba podporovat šikovné lidi z České republiky. 

Příjemný den Vám všem přeji!  

Bakulína


Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Maruš11
Maruš11 1. 4. 2020

Odpovědět
KamilaK
KamilaK 6. 3. 2017

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 26. 2. 2017

parádní nápad

Odpovědět
Suzi80
Suzi80 25. 2. 2017

Zajímavý a rozhodně originální nápad

Odpovědět
sipeji
sipeji 25. 2. 2017

skvělý nápad

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
98 354
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.