Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Lenča92
Lenča92
Vloženo 21. 8. 2019
Líbí se mi

Londýn - splněný sen

Lenča92
Lenča92
Vloženo 21. 8. 2019
Líbí se mi
Londýn - splněný sen

Londýn - splněný sen

Jeden ze splněných snů na mém seznamu.

Většinou jsme vždy jeli na dovolenou přes cestovní kancelář a nebo s rodinou, nikdy né na vlastní pěst a sami. No to se změnilo 7.3.2019 kdy jsme poprvé letěli do Londýna a všechno okolo cesty a cestování po Londýně jsme si zařizovali sami. Já teda velmi ráda organizuji výlety, tak mě bavilo hledat letenky, ubytování a zařizovat vše okolo, naplánovat náš 3 denní výlet nebyl pro mě vůbec žádný problém. Byli jsme tam krátkou dobu, tak jsme prošli jenom ty známé místa a navíc jsme bohužel neměli čas, ale i tak to byl pro nás, hlavně pro mě obrovský zážitek. Chtěla jsem strašně dlouho navštívit toto město, podařilo se a jsem z něj unešená. Vrátila bych se ihned zpět.

 Ještě než jsme vůbec samotný Londýn navštívili, tak tomu předcházela příprava a plánování. Většina lidí zarezervuje letenky a potom plánuje, ale my to měli trochu jinak. Chtěli jsme navštívit studio Harry Potter, ale vstupenky se musí objednávat s předstihem a na určený čas, a tak jsme jako první museli najít vhodné datum do studia. Zaplatili jsme vstupenky, na e-mail přišlo potvrzení a teprve podle něj jsme hledali nejlepší letenky a ubytování. Podle letenek jsme měli přistát v Londýně 7.3.2019 v 7 ráno (jejich času) a odlétat jsme měli 9.3.2019 ve 20:00 jejich času, takže jsme měli plné 3 dny na procestování Londýnem. Studio HP jsme měli objednáno hned v den příletu, takže jsme toho nestihli moc projít, ale nevadilo nám to. Stihli jsme se naobědvat, ikdyž jejich obědy v restauraci ve stylu toastu nebyly moc užitečné a tak jsme navštívili nejbližší fast food a celkově jsme se seznámili s městem, cestováním po městě a hlavně jsme se pořádně zorientovali. Nicméně jsme se vydali směr studio HP a večer do hotelu, kde byli velice příjemní na recepci.

Další den nám začínal snídaní a dalším pokračováním v poznávání města. Vydali jsme se procházkou kolem různých ambasád až jsme přišli k Hyde parku, přes něj k Buckinghamskému paláci, borough market, skygarden, tower bridge, big ben, sea life, london eye atd. no a v neděli nás čekala cesta na letiště a odlet, ale ještě před tím jsme stihli obejít obchody a nakoupit suvenýry. Večerní let byl trochu těžký, byl velký vítr a moc pršelo, ale zvládli jsme to a jsme zpět v ČR.

A jak si plníte vy sny?

Lenka

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
xxkouckaxx
xxkouckaxx 2. 6. 2020

paráda

Odpovědět
Jankkas
Jankkas 27. 5. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 26. 3. 2020

krásné

Odpovědět
Tamara
Tamara 25. 8. 2019

Sny se mají plnit. Tak teď hurá na další sny. Já mám jeden (kromě jiných) - cestovatelský - myslím, že nesplnitelný. Ale - nikdy neříkejme nikdy. Uvidíme co život přinese. Krásné fotky i článek.

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 22. 8. 2019

krása

Odpovědět
Lenča92
Lenča92 22. 8. 2019

děkuji

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
92 372
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.