Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

LenyaS
LenyaS
Vloženo 20. 2. 2017
Líbí se mi

Lidé typu: Všechno, nebo nic

LenyaS
LenyaS
Vloženo 20. 2. 2017
Líbí se mi
Lidé typu: Všechno, nebo nic

Lidé typu: Všechno, nebo nic

Je nás takových spoustu. A jo, řadím se mezi ně.  Z části rozhodně. Jednoduše jsem ráda, když jdou věci s lehkostí a jsou rychle vidět výsledky. Kdo by to, na druhou stranu, rád neměl, že?  Přesto to může být jedna z Vašich naprostých brzd pokroku. Vážně, až takový to může mít dosah! A přitom to, že něco nejde hned, může být i ku prospěchu.

Je tomu tak tehdy, když například máte přání, na kterém poctivě pracujete, a postupně se do toho více dostávate. Tím získáváte více informací, více pronikáte do věcí a díky tomu se Vaše preference, tedy Vaše přání, může změnit. Není to špatně. I přání se vyvíjí. Jak to krásně říká Abraham Hicks:

„Vesmír se neustále rozpíná.“

A proto ani tvorba přání nikdy nekončí. A víte co? Je to vlastně to nejlepší, co na světě je!   Máte přání, splníte si ho a pak si najdete další.  A někdy se na jedno přání začnou nabalovat další myšlenky a další přání a všechno je to vlastně naprosto přirozené.  Díky tomu, že máte neustále svá přání, tak jdete i stále kupředu. Neustále svou vědomou tvorbou měníte svět a svůj život. Je to nádherný proces tvorby! Jen mu dopřejte nějaký čas. 

Není žádný důvod, aby se přání neplnila hned, přesto je mnohem lepší, že tomu tak není.

„Kdo setrvá, vyhraje.“

 

Užijte si u tu cestu ke snu. Uvědomte si, že je vlastně všechno dobře. I to, jak jste na tom teď. Kdyby to tak nebylo, tak jak byste si mohli užít Váš splněný sen? Jak byste ho dokázali řádně ocenit? Jakou by Vám udělal radost, kdyby jste ho neměli s čím srovnat?

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 18. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 1. 4. 2020

Odpovědět
Ovace
Ovace 22. 2. 2017

Odpovědět
sipeji
sipeji 21. 2. 2017

moc hezky řečeno

Odpovědět
TerezaZlin
TerezaZlin 20. 2. 2017

Hezky napsané!

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
99 283
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.