Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

LETNÍ SPECIÁL 2020: S Havraním tarotem

avatar
Renata Petříčková
Vloženo 29. 6. 2020
Líbí se mi
LETNÍ SPECIÁL 2020: S Havraním tarotem

LETNÍ SPECIÁL 2020: S Havraním tarotem

„Havran usazený vysoko na konstrukci z šesti holí, uprostřed vavřínového věnce, se vyhřívá v záři slunce symbolizující vítězství. Hejno havranů pod ním mu projevuje respekt a obdiv. Tento havran vám přináší uznání za vaši usilovnou práci a povzbuzení do budoucna. Ve svém dalším snažení dosáhnete nejen úspěchů, ale i obdivu okolí.“

To je SILNÁ STRÁNKA letošního léta. Šestka holí. Ať tedy usilujete o cokoliv ve svém životě, jste na své jakékoliv cestě (zejména té, na které chcete být vnitřně spokojeni, kde chcete uplatnit svou hodnotu, cítit ji, vidět ji), nepolevujte. Léto by vám mělo přinést dílčí výsledky, nějakou podporu. Ten obdiv okolí bych klidně viděla i jako vnitřní spokojenost. Sama sebe vidím v dobrém světle. Jsem na sebe hrdá. Čili máte-li v životě témata, kde překonáváte něco těžkého, sami sebe, kde jdete přes vlastní stín – tam opravdu nepolevujte, protože léto může přinést zaslouženou odměnu. Můžeme také více vidět svou hodnotu, být tlačeni k tomu, abychom ji viděli, použili, abychom s ní pracovali – a byli za její žití odměňováni.

Je tu ale i ta SLABÁ STRÁNKA letošního léta. Mírnost v obrácené poloze. „V obrácené poloze  Mírnost varuje před krátkozrakým postojem a pocitem, že váš každodenní život není dostatečně harmonický a vyvážený. Tématem karty Mírnost je umírněnost. Pokud zjistíte, že nějakou situaci vnímáte příliš emotivně, snažte se najít způsob, jak svou energii zharmonizovat.“

Karta na mne dělá dojem varování před unylostí, ale i před zbrklostí. Chce nás v létě ukočírovat do zlaté střední cesty, nebo do svého vlastního středu, do klidu, ze kterého můžeme pokračovat v té úspěšné misi šestky holí. Měli bychom si tedy dávat pozor na všechno, co nás bude vyvádět z míry – a nenechat se strhnout do toho temného víru nerovnováhy. Letos se to mimořádně vyplatí.

A co konkrétního tu přichází jednotlivým znamením? Mrkněte se i na ascendent, protože se díváme na situaci, která potřebuje jiskru, začátek.

BERANI: Páže holí: Dobré zprávy v oblasti, kde cítíte dobrodružství. Léto, kdy se můžete otevřít nové energii, novinkám i zásadnějším změnám. Mělo by to být snadnější!

BÝCI: Trojka holí: Čas jít za svými sny nebo dlouhodobými plány, nebo pomalu definitivně ukončit nějakou životní cestu. Plánujete a hledíte dychtivě kupředu. Čas přerodu, pro někoho ještě na duševní úrovni, jiný už udělá první krok.

BLÍŽENCI: Vůz: Dejte si velký pozor na to, abyste neztratili kontrolu nad svými plány, překážky a bariéry jsou tu proto, abyste přes ně vzlétli. Potřebujete vylepšit své hnízdo, ve kterém žijete, přerovnat svou duši a léto vás v tom podpoří, pokud se naučíte dotahovat trpělivě své úkoly do konce. Trošku mi to zavání tím, že se vám vyplatí mít sebekontrolu, sžít se se svými stíny a udělat z nich spojence.

RACI: Pětka pohárů: Poučeni z předchozích ztrát jste připraveni posunout se dál. „Nahraďte pocit nedostatku, pocitem vděčnosti“. Neopakujte staré chyby a něco zcela nového, nebo nově zažitého, riskněte. Běžte a udělejte letos v létě svůj život jinak.

LVI: Eso pohárů: Intuice vás v létě povede tam, kam potřebujete. Přímo k lásce, ke spojení se s krásnými vztahy. Dejte si pozor na to, ke komu či čemu se cítíte přitahováni – a naplno toho využijte. Čas splněných snů, jen po nich sáhnout!

PANNY: Pětka holí: Nebylo by od věci se nevyhýbat v létě konfliktům a problémům, protože mohou dopadnout lépe, než si myslíte. Mohou mít nakonec pozitivní dopad na váš život. Může se vám toho v létě hodně dít, přesouvat v životě a budou tu výzvy, „chceš být lepší? Tak pojď?“

VÁHY: Královna pentaklů: Láskyplná energie léta vám přináší výsledky, moc nad svým životem, jistotu a lásku. Léto, ve kterém uvidíte, v jakém stavu váš život je – a vychutnáte si nejeden úspěch či vám někdo takový s nadhledem a silný může vstoupit do života.

ŠTÍŘI: Sedmička mečů: Nenakládejte si na hřbet víc než unesete. Kolem vás může být riziko hmotné ztráty od někoho, kdo vás obírá jen pro potěšení, ne proto, že by z toho sám musel žít. Buďte v létě prozíraví a možná důsledně trvejte na tom, že chcete mít ve svém životě spravedlnost a vyváženost.

STŘELCI: Měsíc: Podvědomí vás bude vést, můžete cítit změny nebo životní události, které k vám patří, které jsou intuitivní, rozkrývat se budou nové skutečnosti vašich životů – a celé to plutí v sobě samých vás má dovést ke kvalitnějšímu žití v realitě. Můžete tak sklidit úrodu, pokud už se jen čekalo na správný čas, stejně jako celé léto v potu tváře trhat plevel. Ale odměna je jistá.

KOZOROZI: Eso pohárů: Pro vás je léto obdobím nových kontaktů, lidí, situací, otevřené náruče světa, která může týkat vztahů a emocí, ale ještě více možná rozjasnění svého vlastního pohledu na svět. Něco bude náhle jasné a bude to jinak. A od té chvíle se roztrhne pytel s novými příležitostmi.

VODNÁŘI: Čtyřka mincí: Varuje před posedlostí tím, co máte tak moc, že vám to znemožňuje si to vůbec vychutnat. Strach ze ztrát. Neochota jít do nového. Zkuste si toto téma maximálně vyřešit, protože uvidíte, že když něco „obětujete“, tak něco mnohem lepšího na to místo přijde.

RYBY: Sedmička mincí: Uvažujte v dlouhodobé perspektivě, plánujte, pracujte po pídích, buďte trpěliví, hnízdečko a úspěch se pomalu rozrůstá. A i když tu jeho podobu uvidíte asi až na podzim, tak každá akce a práce se zúročí. Tak hodně sil!

Autorka karetní sady:  MJCullinane je spisovatelka, malířka, matka a milovnice všeho magického. Z obtížné životní situace vyšla jako úžasná umělkyně, což dokládá i cena CARTA 2019 za nejlepší a nejkrásnější tarotové karty. Zamilovat se do života je ten nejkrásnější dar.

Vydalo nakladatelství Synergie Publishing, 2020, www.synergiepublishing.com

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
lemur
lemur 2. 7. 2020

Prima.

Odpovědět
Jasper
Jasper 1. 7. 2020

Díky. Ty karty jsou nádherné

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 30. 6. 2020

Odpovědět
Jankkas
Jankkas 29. 6. 2020

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 29. 6. 2020

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
92 933
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.