Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Jolana Fišerová
Vloženo 20. 9. 2019
Líbí se mi

Lentilky ZDARMA - jen dnes!

avatar
Jolana Fišerová
Vloženo 20. 9. 2019
Líbí se mi
Lentilky ZDARMA - jen dnes!

Lentilky ZDARMA - jen dnes!

MRKNĚTE NA LENTILKY - ALE JEN DNESKA, PROTOŽE...


Před 40+ lety nebyly, milé děti, žádné MOBILY  Z táborů a škol v přírodě se domů rodičům a babičkám psalo "Máme setu dobře, dobře nám tu vaří." na obyčejné korespondenční lístky (takové bezemoční bílé kartičky s předtištěnými kolonkami na adresy). A současně se v táborových stanech netrpělivě očekávala POŠTA  "z domova". Kdo dostal dopis nebo pohlednici, tomu všichni záviděli. Ale taky se dalo být naprosto KING (nevím, k čemu to přirovnat DNESKA, možná k prezidentství zeměkoule a přilehlých planet) - POKUD člověk dostal tehdejší výkřik vědy a techniky, "mrkací" pohled (viz ilustrační foto)...

Ano, ano, milé děti, asi si teď ťukáte na čelo, ale představte si okolo zuřící dobu téměř kamennou...  Pak i vás musí FASCINOVAT technologie skládaných vrstev obrázků, která v pravěku umožnila něco tak "INTERAKTIVNÍHO", jako "MRKNUTÍ" postavičky při nahnutí pohledu (viz technická vysvětlivka na konci textu).

Vizionář a VYNÁLEZCE, autor revolučních metod zrychleného učení, hypnoterapeut a kouzelník Libor Činka, dokázal propojit HRAVOST a psychologický ÚČINEK těchto "mrkacích očí" s nejmodernějšími technologiemi a během několikaletého intenzivního výzkumu vyvinul Super Mnemo Sentences = světově první lentikulární paměťové karty, určené pro MIMOŘÁDNĚ SNADNÉ A TRVALÉ zapamatování slovíček a frází v angličtině.

Unikátní produkt můžete získat - a dokonce ZDARMA!!! 
JEN DNES v rámci ŠŤASTNÉHO PÁTKU ke kurzu Anglicky Fantasticky Online AFO https://1url.cz/@chcilentilky  Budete MRKAT , jak rychle si s nimi osvojíte velké množství anglické slovní zásoby!

PS: Pokud se zatím stále ještě rozhodujete, zda má "nakopávač (nejen jazykového) sebevědomí" AFO "smysl" i pro vás, MRKNĚTE na článek https://www.jolanafiserova.cz/polyglotem-pres-noc/ o mých osobních zkušenostech s tímto transformačním kurzem, které mi mj. umožnily stát se Ženou roku 2016. A nebo mi napište na jolana@jolanafiserova.cz

PPS: I dnes platí, že pokud se do AFO přihlásíte a do poznámky v objednávce napíšete moje jméno, získáte ode mě NAVÍC ZDARMA i cenný Lví bonus (kurz "Mluvte jazykem radosti"), který Vás naučí nepadat do "pastí zákeřných slov". Stačí, když se mi pak po odeslání objednávky ozvete na mail jolana@jolanafiserova.cz a já Vám zpřístupním vstup do Lvího bonusu.

 

Jolana Fišerová

Lví web

 

VYSVĚTLIVKA pro technické fanoušky - ostatní tento odstavec přeskočí : Tzv. "lentikulární tisk" (bonbony LENTILKY, které získaly své jméno podle příznačného "čočkového" tvaru, určo znáte a milujete i dnes  ) vytváří daný optický klam díky soustavě rovnoběžných čoček. Tyto čočky mají za úkol přesně směrovat úhel pohledu očí na určenou část ve vytvořeném obraze. Lentikulární folie, která se při této technologii používá, je z jedné strany naprosto hladká = na tuto stranu se tiskne obraz. Z druhé, vnější strany, je vroubkovaná = tam je tvořena právě soustavou rovnoběžných čoček.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 26. 5. 2020

Odpovědět
lemur
lemur 21. 9. 2019

Odpovědět
Majina
Majina 20. 9. 2019

zaujímavý článok.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
91 120
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.