Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

KamilaK
KamilaK
Vloženo 31. 12. 2020
Líbí se mi

Léčení na fyzické úrovni začíná uvědoměním si těla

KamilaK
KamilaK
Vloženo 31. 12. 2020
Líbí se mi
Léčení na fyzické úrovni začíná uvědoměním si těla

Léčení na fyzické úrovni začíná uvědoměním si těla

Naše tělo se nám svěřuje zcela jasně, proto je důležité se naučit vnímat ho, naslouchat a důvěřovat mu.

Většina civilizovaných lidí se však nenaučila vážit si svého těla, mít ho ráda a pečovat o ně. Proto jejich těla zrcadlí nedostatek lásky a péče. Když se cítíme dobře a naplněni, je velice pravděpodobné, že jsme i zdraví, přitažliví a plni života. Emocionální traumata, konflikty a blokády se často projevují tělesně. Podle toho, jaký je náš pocit identity a sebehodnoty, takové pocity dáváme najevo svému tělu. Proto naše tělesné pocity zasahují velmi hluboko a jsou mnohotvárné.

Mít hezké tělo začíná tím, že se člověk řídí přirozeným tokem vlastní energie. Což znamená – spát, jíst a pohybovat se tehdy, když si to tělo žádá. Když si to vy přejete. To znamená, že se učíte důvěřovat sami sobě.

Pro své tělo můžeme vykonat:

-          připravit si koupel

-          koupit si květinu

-          jít si zaplavat

-          naplánovat si výlet

-          pustit si oblíbenou hudbu a tančit

Jak vnímat energii těla:

Pokuste se procítit energii těla takovou, jaká právě teď je. Projděte se tělem s reflektorem vašeho vědomí. Uvědomte si nejprve chodidla. Jsou energeticky zcela v harmonii? Je tu energeticky nějaký rozdíl – levá noha, pravá noha? Jak je to s energií vašeho břicha Prociťte v něm energii. Pokud někde narazíte na energii, která není v harmonii, můžete ji uvést do pořádku. Když se dostanete do oblasti, která není tak docela sladěná, potom ji prostě „dolaďte“. Zaměřte na ni své vědomí a nechte tam proběhnout speciální uzdravení.

Potom celý postup opakujte v oblasti hrudi a srdce.

Uvědomte si paže.

Když teď zapátráte tělem, pocítíte, že nejde o jedinou energii, že jich tu je vích, že jich je mnoho. Uvědomte si rozdíly.  Uvědomte si tyto různé energie. Slaďte všechny energie navzájem. Postarejte se o to, aby energie v hlavě byla v harmonii. Nechte v hlavě proběhnout zvláštní energetické léčení. Pokládejte si otázky: Čím si zatěžuji život? Kam s sebou pořád vláčím ten nepotřebný balast? Zaměřte se na energii „odpoutání se. Ptejte se: Co už nepatří k mému životu? A potom si v duchu představte, že se to již v té nejlepší podobě uskutečnilo.

Podle zákona rezonance budete jako harmonické energetické pole přitahovat do svého života harmonické situace. Všímejte si, jak jednotlivé oblasti týkající se povolání, partnerských vztahů, ale i vaše bytová situace postupně harmonizují. Vy už potřebujete pečovat jen o to, aby energetické pole, což jste vy sami, bylo v souladu.

Jestliže nesoulad už ve vašem životě dosáhl tělesné úrovně a projevil se jako masivní tělesný problém, klíčem ke zvratu je jedině rozvoj citlivého vědomí těla. Učte se mít rádi své tělo „jako sebe sama!. Je vizitkou vašeho vědomí. Není jen vaším povozem po tomto životě, ale i nejbližším společníkem.  

Zdroj: Kurt Tepperwein: Sebeléčba aneb Jak aktivovat vlastní léčivé síly, NOXI 2008

Foto: bing.com

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Marie Kostelecká
Marie Kostelecká 6. 9. 2021

Odpovědět
RůžaV
RůžaV 14. 3. 2021

Odpovědět
sasidlo
sasidlo 7. 2. 2021

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 1. 1. 2021

Ano, začínat musíme u sebe a pak už jen se hýčkat, jak to každé z nás vyhovuje

Odpovědět
KamilaK
KamilaK 1. 1. 2021

lemur
lemur 1. 1. 2021

Prima tipy.

Odpovědět
KamilaK
KamilaK 1. 1. 2021

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 606
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.