Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Ovace
Ovace
Vloženo 7. 1. 2018
Líbí se mi

Lapač snů

Ovace
Ovace
Vloženo 7. 1. 2018
Líbí se mi
Lapač snů

Lapač snů

Bojíte se noční můry,máte noční můry či vám sny ruší klidné spaní a vy se tak budíte několikrát za noc rozhození ?????.
Vyzoušejte třeba lapače snů ,ty už používaly i staré indiáncké kmeny .
Kamínek nebo korálek - symbolizuje „vlastní já", naši osobu, člověka, kolem kterého se točí svět.
- Kruh - vyjadřuje svět okolo nás a vesmír, jeho úkolem je být první překážkou špatným snům – je to první překážka pro negativní síly, které se na spáče valí.
- Peříčka, stužky - zachytávají dobrou energii a sny, dopředu je filtrují – noční můry jsou odrazeny a sladké sny pouští do síťky, která rovněž zachycuje veškerou negativní energii, která by přes pírka prošla.

- Výplet - zlé sny se zde zachytí a zabloudí, dobré proklouznou ke kamínku (korálku). Výplet by měl být systematický a nikoliv zmatený, protože harmonii zlé síly nemají rády.

Jde o to ,že člověk s noční můrou ,která ho trápí hledá v něčem útěchu útechu v něčem kam by mohl noční můru uzavřít a to právě dělá lapač snů lapače snů se od pradávna věší budto k posteli nebo nade dveře v místnosti kde spíme ,proto abychom měli klidné a nerušené spaní.

Podle staré indiánské legendy vyrobila první lapač snů zoufalá matka neklidně spícího dítěte, dávajíc tak na radu moudré stařeny. Ručně spletený lapač snů zavěsila nad postýlku dítěte a čekala. Ještě tu noc ji čekalo milé překvapení. Dítě spalo klidně a pokojně, namísto pláče se ze spánku slastně usmívalo
Já mám též tuto osobnní zkušenost ,též jsem občas míval zlé sny v poslední době sny nevnímám nebo mě to alespoň neruší ze spaní jak před tím kdy jsem se třeba v noci budil dvakrát za noc a nechápal jsem proč .

O tom ,že fungují není pochyb a dokáží i jiné věci třeba zachytit procházející entytu ,která by nás práveě ze spánku mohla vzbudit to jsem si ozkoušela sama se sebou .
Se vznikem lapačů snů se pojí jedna poměrně známá legenda. Starý kněz vystoupil na vysokou horu a měl vidění, ve kterém se mu zjevil Iktomi, učitel moudrosti, v podobě pavouka. Vzal vrbovou obruč zdobenou peřím, koňskými vlasy, korálky a obětními dary a během toho, jak mluvil, z ní tkal síť. Mluvil o cyklu života, o dětství, dospívání a stáří, o dobrých a zlých silách, které ovlivňují náš život. Když domluvil, podal knězi upletenou síť, která byla dokonalým kruhem s dírou uprostřed. Měla pomoci jemu a jeho národu k dosažení cílů a vizí. Víra a dobré myšlenky zůstanou zachyceny podle jeho slov v síti, ty špatné propadnou dírou.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
_Adél_
_Adél_ 7. 5. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 30. 3. 2020

Odpovědět
avatar
Anna Csanádiová 14. 3. 2019

Zajímavé , asi ho koupím .

Odpovědět
Klára Hrbáčová
Klára Hrbáčová 2. 2. 2018

Moc pěkné čtení !

Odpovědět
Amanda
Amanda 8. 1. 2018

Skoda, ze chybi foto

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
90 302
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.