Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Marsha
Marsha
Vloženo 9. 10. 2016
Líbí se mi

Kuchařka na prodej

Marsha
Marsha
Vloženo 9. 10. 2016
Líbí se mi
Kuchařka na prodej

Kuchařka na prodej

To jsem tak jednou seděla u stolu, nepřítomně hleděla před sebe a všimla si, že poličky, na nichž mám seskládané kuchařky, se nebezpečně prohýbají… Čímž se nastartoval provazec asociací, na jejichž začátku stála úvaha, z kolika kuchařek vlastně doopravdy vařím, a na jejím konci tento článek a nabídka výprodeje, dá-li se to tak říct.

Ne že by ty kuchařky byly špatné. Naopak, každá z nich je fakt skvělá. Ale prostě mi doma zabírají místo a přitom můžou dělat radost někde jinde, někomu, kdo z nich opravdu začne vařit. Hodně z nich znáte z recenzí na Jídlogu, tak zapátrejte…

Protože k většině z nich jsem popravdě přišla jinou (legální) cestou než koupí, trochu se mi příčí si ty peníze prostě nechat. Proto 100 % z ceny každé knížky bude věnováno (až na případné poštovné) na mnou vybraný projekt. Když jsem ho vybírala, chtěla jsem, aby měl nějakou souvislost s jídlem, vařením apod. Nakonec jsem zvolila projekt Obědy pro děti, který dětem z rodin, které si to nemohou dovolit, platí školní obědy. Já vím, co si myslíte. Ale popravdě – školní jídelny se rapidně zlepšují, mají na výběr ze dvou a více jídel a pak na školní jídelny se vzpomíná celý život. Protože právě tam se děti učí jíst pohromadě s jinými. Není to jen otázka obědů, ale všeho, co se v jídelně odehrává. Jak je vám, když polovina kanceláře odchází společně na oběd, ale vy nejdete, ne proto, že je nemůžete vystát, ale protože si to nemůžete dovolit? A sami víte, kolik toho (ne)uděláte, když máte hlad.

Knížky vybírejte v galerii zde, možnost osobního odběru v Praze, případně pošlu poštou, v tom případě k ceně připočítáme ještě poštovné. Ceny jsou orientační, stejně tak se můžeme domluvit a knížku si prostě prohlédnete. Dotazy a „objednávky“ posílejte na marsha@jidlog.cz. Kuchařky budou postupně přibývat, všechny, které budou v nabídce, najdete v úvodní fotce. 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Maruš11
Maruš11 2. 4. 2020

super

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 10. 10. 2016

miluji kuchařky

Odpovědět
Glady
Glady 10. 10. 2016

Odpovědět
Amanda
Amanda 9. 10. 2016

Jojo, to znám...

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
90 217
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.