Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

maorabela
maorabela
Vloženo 12. 4. 2015
Líbí se mi

Krok po kroku

maorabela
maorabela
Vloženo 12. 4. 2015
Líbí se mi
Krok po kroku

Krok po kroku

Přečtěte si článek o Koučinku!

Tak tu jsem milé ženy zpět, po delší pauze se vracím, abych se s vámi mohla podělit o události a zkušenosti se svým restartem.

Den ode dne cítím, jak se mi síla vrací, nejen ta fyzická ale i sebevědomá. Odvážila jsem se, sehnala si příspěvek od nadace na vzdělání a nastoupila jsem do výcviku profi koučů. Začátek byl složitější.

Nevěděla jsem, co to koučink vlatně je. Naběhl strach z neznámého a já byla nucena udělat opět krok do neznáma. Výcvik je skvělý způsob, jak opět rozpohybovat tělo i mozek. Vzpomínám si, jak těžké bylo umýt nádobí, později začít chodit jako dobrovolník do pracovního procesu a nyní začít cestu k finanční nezávislosti. Koučink je pro mě skvělý způsob, jak se odpoutat od okovů minulosti a ihned vidět okamžité výsledky v jakémkoli tématu koučovacího cíle. Koučink mě otočil soustředění na budoucnost a jak postoupit akční a efektivní kroky k určenému cíli. Jelikož jako kouč nejsem emočně zůčastněná tématu klienta, mohu tak pokládat otevřené koučovací otázky, které efektivně dovedou klienta k uvědomění jak být úspěšným. V soukromém tak i pracovím životě. Teď mě čekají kroky, zda a jaké kroky podniknout v podnikání.

Těším se zase na vás až se s vámi zase podílím, jak a co se mi povedlo.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 2. 7. 2020

Odpovědět
gustawka
gustawka 15. 4. 2015

chce to motivaci a zatnout zuby

Odpovědět
benca
benca 14. 4. 2015

nech sa dari

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 587
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.