Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Marie Kostelecká
Marie Kostelecká
Vloženo 29. 8. 2018
Líbí se mi

Křišťálky ve Feng-šuej

Marie Kostelecká
Marie Kostelecká
Vloženo 29. 8. 2018
Líbí se mi
Křišťálky ve Feng-šuej

Křišťálky ve Feng-šuej

Závěsné křišťály do oken se stávají velkou módou. Lákají dobrou energii čchi. Přitáhnou domů štěstí. Rozptýlí smutek, odlehčí atmosféru, pomůžou napravit pošramocené vztahy. To může být za určitých okolností všechno pravda.

A tak se prodávají broušená sklíčka různých tvarů a velikostí, od jednoduchých kapek po třpytivé labutě a koule velikosti nejméně golfového míčku. Jsou to třpytivé ozdůbky, a pokud nevíte jistě co s nimi, slouží k ozdobě interiéru a to není špatné. Ale Feng šuej není postup jak vylepšit interiér, je to pomoc jak zlepšit svůj život!

Feng šuej je práce s energií – s životní energií čchi. A ta se láme na krystalech, odráží na zrcadlech.Na krystalech se samozřejmě láme podle kvality a čistoty krystalu – takže nejúčinnější je broušený diamant  Ty se ale k těmto prostorovým účelům nepoužívají. Jistě, čím kvalitnější sklo a brus, tím lépe. Olovnaté sklo, které používá např. fa Swarovski je výborné. Plastový „křišťálek“ nefunguje vůbec.

Křišťálek by měl mít pravidelný tvar – koule nebo kapka – a přiměřenou velikost. Jedná se o bodovou záležitost, přicházející energie, světlo, se lomí a mění v jednom bodě, takže pro místnost běžné obytné velikost stačí křišťálek skutečně velký 1 cm. Naopak s většími byste mohli snadno nadělat více škody než užitku.

Energie čchi se na křišťále mění a odlehčuje.

 

Stejně působí ověsky na křišťálových lustrech. Všimněte si, jak je atmosféra plesových sálů a divadel jiná, slavnostnější, než v přednáškových halách či tělocvičnách. A to se lidé mnohdy tísní více, a na jevišti planou vášně a dramata, přesto se lidé neuvaří ve vlastní šťávě, třpyt ověsků spolu s mnoha bodovými světly atmosféru odlehčí.

 

Pokud máte dost velký a vysoký prostor mohu ověskové lustry doporučit, klasické či moderní, podle vašeho vkusu.Jsou zvlášť vhodné do vstupní haly. (Do ložnic raději ne.)

 

Křišťálky se věší do oken, na místa kde není dobrý, příjemný výhled, odkud k nám proudí nepříjemné energie a pocity.Věší se nad rovinu zraku, tak abyste k nim lehce vzhlíželi, nejlépe na červenou nitku.Zamezení rušivých vlivů od sousedství může mít významný dopad na harmonii rodinného života a na schopnost soustředění obyvatel. Toto vylepšení zvládne i laik a nevznikají zde většinou žádné potíže.Samozřejmě musí viset na světle, zavěšené za závěsem nebo v temném koutě nepřinesou pozitivní efekt.

 

Náročnější je použití a vhodné umístění krystalu pro cílené povzbuzení některé životní oblasti. Zavěšení křišťálku do prostorudoporučuji konzultovat.

Ověsky na lustrech jsou ve stabilní poloze, volně se otáčející křišťál má úplně jinou energii i účinky a může harmonii prostoru – a vašeho života, dost rozhodit.

Krásně napsala

Milena Moudrá - architektka, konzultantka Feng-šuej,pomáhá lidem zařídit prostor tak, aby je podporoval v jejich cílech.

 

Krásný každý den

 

Vám přeje

 

Váš kouč Marie Kostelecká

 

www.mariekostelecka.cz 

 

 

 

TERAPEUT ENERGETICKÉ PSYCHOLOGIE & EFT

 

KOUČ ZDRAVÉHO ŽIVOTNÍHO STYLU A ROZVOJE OSOBNOSTI

 

 

 

"Inspiruji lidi ke změnám, které vedou k radostnějšímu, spokojenějšímu a šťastnějšímu životu."

 

 

 

Další články: http://www.zenysro.cz/kostmaruska/blogy

 

 

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
hudlenka
hudlenka 17. 4. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 29. 3. 2020

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
90 218
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.