Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Olga Bušková
Olga Bušková
Vloženo 29. 9. 2016
Líbí se mi

Krásný den, zatraceně ti to sluší. Jsi sexy a máš pěknej zadek...

Olga Bušková
Olga Bušková
Vloženo 29. 9. 2016
Líbí se mi
Krásný den, zatraceně ti to sluší. Jsi sexy a máš pěknej zadek...

Krásný den, zatraceně ti to sluší. Jsi sexy a máš pěknej zadek...

Už ti dnes někdo řekl...
"Krásný den, zatraceně ti to sluší. Jsi sexy a máš pěknej zadek."

 

Je to tak, když najdeme svojí vnitřní harmonii a děláme, co nás baví, tak nám to nejenom sluší, ale  prostě záříme. Jsme spokojené v životě, ve vztahu, v práci. Víme, co nám dělá dobře a užíváme si den po dni. 

Kouzlo naší osobnosti máme dané v číslech. Tím číslem je datum narození.  Datum narození je totiž našim čárovým kodem. Naše kouzlo osobnosti ovlivňuje energie hodiny, dne, měsíce a roku narození. Každá jsme originál. Ale musíme se o ten pohár originality starat, aby nevytekl. Aby sklenice nebyla prázdná. Příznaky jsou únava, vyčerpanost, naštvání a hysterie.  

A jak jej rozkodovat?

Je to péče. Starost o svá čtyři zřířata. Ano, je to tak. Každá máme malou zologickou: jedno zvíře nás ovlivňuje na první dojem, jedno v intelektu, jedno v komunikace a poslední na fyzičnu. Například, když se nestaráme o svojí Kozu, která miluje romantiku, zajímavé věci a má ráda doteky, tak v případě nedostatku začne naše Koza mečet. Když se nestaráme o svého Tygra, který má rád dobrodružství a potřebuje sám něco řídit, tak začne řvát. Je to totiž šelma. A pokud máme v sobě moudrého Hada, který miluje knihy a eleganci, tak v případě problému se z nás stane žena, která mlčí, protože neúspěch se nesdílí. Jen je třeba objevit, co které zvíře potřebuje a dopřát mu takové podmínky např. společnost, adrenalin, informace, 

Máme datem narození dáno, jak hodně jsme "ženská" nebo na své ženskosti během života musíme  máknout. Zda nám to jde samo nebo  je to naše výzva, abychom nebyly chlapem v sukních a naučily se používat ženské zbraně. 

A  také máme jeden silný prvek, který charakterizuje oblast v které budeme pracovně úspěšné. Můžeme být žena Dřevěná - Inovátor, která je velmi kreativní a plná nápadů. Žena Ohnivá - Vůdce, je společenská, má ráda lidi a dělá jí radost, když je vidět a v popředí. Oheň je energie radosti, a dokáže ostatní zapálit. Žena Vodní  - Analytik nemluví o tom, co cítí, ale je pro ni důležité, aby všichni okolo se cítili dobře. S vodou je nejlepší komunikovat o pocitech. Ona nevnímá názory, neposlouchá slova. Žena Zemitá - Spojovatel je výborná organizátorka a propojovatelka. Potřebuje zázemí a klid, kam se může vracet, práci, která jí naplňuje. Vztahy jsou pro Zemi velmi klíčové – vztah k práci, vztah k lidem, vztah k domovu. Země umí výborně organizovat, vést a podporovat. Žena Kovová - Detailista je úžasná v dokončování. Miluje čísla, řád, systém a dokáže řídit velké projekty. 

Od narození je to hra a alchymie, ale když pochopíme svůj lektvar originality, tak se nám rozhodně žije lépe a daří se nám ve spoustě věcí. 

Je pro vás zajímavé objevit svojí originalitu, tak jako bylo pro mne?

Využijte 20%  podzimní slevu na zpracování Typologie čárového kódu. Kod: Ženy s.r.o. 

 

Výstupem pro vás bude šest stránek o vašich silných a slabých stránkách, o vaší osobnosti,  životních energiích, přirozeném chování a barvách, tvarech a materiálech, co člověku dodají energii. Dokážeme určit činnosti, které jsou pro vás nejvhodnější a budete v nich nejúspěšnější. Také zjistíme jak spolu energeticky ladíte doma a co je možné popř. změnit, abyste se cítili všichni lépe. Více informací: olga@olgabu.cz 

 

A nezapomeňte, že dneska vám to zatraceně sluší, jste sexy a máte pěknej zadek!

 

Olga

www.olgabu.cz 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 21. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 2. 4. 2020

super

Odpovědět
Ovace
Ovace 22. 12. 2016

Přesně tak

Odpovědět
avatar
Anna Anita 3. 10. 2016

tohle se krásně čte, stojí za to popřemýšlet...

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 2. 10. 2016

manžel mi často říká, že mi to sluší, že jsem krásná apod. Nikdy dříve jsem na to nebyla zvyklá a teď si taková slova užívám. Hlavně díky manželovi (jsme spolu přes 6 let) jsem se začala mít ráda...a cítím se hezká

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 462
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.