Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

KamilaK
KamilaK
Vloženo 1. 1. 2020
Líbí se mi

Kontrola mysli jako zvláštní způsob intenzivnějšího využití mysli

KamilaK
KamilaK
Vloženo 1. 1. 2020
Líbí se mi
Kontrola mysli jako zvláštní způsob intenzivnějšího využití mysli

Kontrola mysli jako zvláštní způsob intenzivnějšího využití mysli

Koho by nezaujala následující slova: "Okamžité zmírnění stresu; stačí pouze přeprogramovat vaši mysl a odstraníte ze svého života většinu problémů. Pomocí této dynamické techniky vám pomůžeme objevit nové a tvůrčí řešení problémů a rozhodování. Vynikající komunikační metody vám pomohou najít nejen správný způsob, aby vám všichni naprosto jasně rozuměli, ale abyste dovedli přesvědčit ostatní. Budete nejen vycházet lépe se svým okolím, ale také dosáhnete neobyčejných obchodních úspěchů."

José Silva vede kurzy kontroly mysli, Z jeho studentů se stávají klidní, sebevědomí lidé, kteří využívají nové schopnosti a energii, kteří žijí bohatším, zdravějším životem a mají méně problémů. Jedna z prvních vět, kterou jeho posluchači uslyší, je: "Učíte se zvláštním způsobům untenzivnějšího využívání mysli". V pasivní meditaci se očistí vaše mysl od všch myšlenek . Dosáhnete tak příjemného klidu, který je velmi důležitý pro úlevu při nemocích způsobených nervovým napětím a pro jejich prevenci. Kontrola mysli je dynamickou meditací a její síla je naprosto úžasná. 

Silva pracuje s hladinami: v bdělém stavu, kdy pracujeme a pohybujeme se, jsme v hladině Beta, "ve vnějším vědomí". Když sníme nebo usínáme, ale ještě nespíme, nebo když se budíme, ale ještě nejsme úplně vzhůru, jsme v hladině Alfa. Tomu říkáme "vnitřní vědomí". Ve spánku jsme v hladinách Alfa, Theta nebo Delta, nejen Alfa, jak se mnozí domnívají. Když se naučíme svou mysl ovládat, můžeme vstoupit do hladiny Alfa kdykoli a přitom být úplně bdělí. 

Rodíme se s pěti smysli - hmat, chuť, čich, sluch a zrak. Ale máme ještě jiné schopnosti nebo smysly a posláním kontroly mysly je můžeme probouzet. 

Po ovládnutí mysli přibude nekonečné množství výhodných možností. Jak napsal Harry McKnight, zástupce ředitele společnosti SILVA MIND CONTROL: "Dimenze Alfa má vjemové schopnosti stejné jako Beta." V hladině Alfa můžeme dělat jiné věci než v Betě.

"Smyslem složené zkušenosti je vytvořit a prožít umělou situaci, která by byla natolik detailní (podrobná), aby ji mysl přijala jako skutečnost. Proto je zakládána jako vzpomínka aby se vám podařilo oklamat mysl, a tak překonat svá omezující přesvědčení a rozšířit své zóny pohodlí. Tak v budoucnu dosáhnete svých cílů."

 

 

Zdroj: Silvova metoda kontroly mysli. J. Silva, Radost, 1977.

Zdroj obrázků: bing.com

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Atevy
Atevy 9. 1. 2020

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 2. 1. 2020

opravdu zajímavé

Odpovědět
KamilaK
KamilaK 2. 1. 2020

KamilaK
KamilaK 2. 1. 2020

Důležité je věřit a jde vše.

Odpovědět
lemur
lemur 2. 1. 2020

Zajímavé.

Odpovědět
KamilaK
KamilaK 2. 1. 2020

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
88 668
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.