Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Líbí se mi

Knihy, které mi změnily život! Změní i ten váš!

Líbí se mi
Knihy, které mi změnily život!  Změní i ten váš!

Knihy, které mi změnily život! Změní i ten váš!

Již delší dobu jsem chtěla napsat článek na blog zde na Ženách s.r.o, o motivaci, která mě vyburcovala k tomu jít a začít ve svém životě dělat věci trošku jinak. Vždy jsem byla tak trošku fantasta, jako malá jsem si myslela, že žiji v pohádce a život bude procházka růžovou zahradou, a až budu velká budu bohatá a potkám svého prince.-DDD No, kdo takhle nesnil. No tak teď se vrátím zpět do reality, plného uspěchaných lidí, kteří se leckdy do úmoru honí za příplatky o přesčasech a pracují od rána do noci, bez velkých úvěrů by se nedalo pomalu bydlet a princové? No ty jsou přeci na drakaDD

Ale je tu přeci jen něco, co mi ukázalo cestu, jak se velkému chaosu a nezdarům vyhnout. Jsou to tyto moje oblíbené knihy, které vám chci ukázat. Myslím, že nejedna z vás dam, by si je určitě také oblíbila. Některé jsem přečetla již několikrát a pořád se k nim vracím. Tyto knihy mají v sobě jednu obrovskou sílu, a to uzdravit vaše sebevědomí, pomoci tzv. nakopnout váš start v podnikání a ukázat vám cestu. Díky těmto knihám jsem přestala věřit na náhody a věřím, že vše, co se nám v životě děje jsme si vlastně do svého života přitáhli sami svými myšlenkami, strachy a starými zkušenostmi. Ale také máme opravdu velkou možnost mít vše, co jen chceme. Jen nesmíme sedět, jako „Baby“ z filmu Hříšný tanec, v koutě a musíme jít a udělat to, ať je to cokoliv.

Ráda se vždy inspiruji druhými, pokud chcete být úspěšní, čtěte o úspěších druhých, pokud máte strach z neúspěchu, poslouchejte všechny okolo, jak vás odrazují.

A nyní k jednotlivým titulům:

Matkou všech takovýchto motivačních knih je pro mě kniha „Tajemství“ – od úžasné autorky Rhonda Byerne – (pozor pojednání této skvělé knihy najdete i pod tímto názvem – Tajemství – na Youtube.cz, pokud nechcete jí číst, máte zde možnost zaposlouchat se do vyprávění předních velikánu o tom, jak objevili tajemství svého života. Spoustu z vás tuto knihu již zná, četla ji, nebo o ní slyšela. Je skvělá.

Velký skok – je kniha věnovaná všem podnikavým ženám i mužům a pomáhá jim v jejich startupu. Určitě vás namotivuje k tomu být úspěšný a vše zvládnout k vlastnímu prospěchu. V knize najdete i spoustu reálných příběhů těch, kteří se k velkému skoku odhodlali.

Síla přitažlivosti – je moc nádherná kniha, která vám do hloubky přiblíží vaši schopnost přitáhnout si k sobě do života jen to nejlepší a přestat přitahovat nezdar a obavy. Kniha pojednává o 5 krocích, které vám přilákají do života bohatství, štěstí a úspěch.

Mám oblíbené i knihy, které motivovali celý svět a jsou celosvětovými bestselery:

Muž, který chtěl být bohatý – cesta k moudrosti a bohatství. Kniha vypráví poutavý příběh mladého muže, který se seznámí se starým podivínským milionářem, který mu postupně objasňuje vše o tom, jak se stál v jednotlivých krocích bohatým a tedy i moudrým. Tím nejdůležitějším uvědoměním si v této knize je, že všechny události v našem životě jsou vlastně zrcadlovým obrazem našich myšlenek.

Mnich, který prodal své Ferrari – opět naprosto úchvatný příběh milionáře, který se jednoho dne rozhodl stát mnichem a našel svojí vlastní cestu ke štěstí a naplnění. Tato kniha hodně poukazuje na uhoněné podnikatele, kteří pracují od nevidím do nevidím, a ano jsou i bohatí, ale za jakou cenu – za cenu vlastního zdraví a života. Určitě stojí za přečtení.

Dej a bude ti dáno – skvělé pojednání o tom, že v životě abychom dostali to co chceme, se musíme naučit také dávat. Opět skvělý poutavý příběh, který vás dostane do velkého uvědomění si svého života a moci ho měnit.

21 zlatých pravidel  - tato knížka mě nadchla především tím, že je možné do ní jako do diáře zapisovat své pocity, přání a vize. Něco jako můj osobní diář plánu a snů.

Věřím, že se vám knihy budou líbit a budete plni štěstí a moudrosti a poznáte i své bohatství nejen finanční, ale i to vnitřní, které v sobě každá z vás uchovává.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Li
Li 18. 11. 2020

Odpovědět
Jankkas
Jankkas 22. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 2. 4. 2020

super

Odpovědět
KamilaK
KamilaK 3. 8. 2017

Odpovědět
Murmus
Murmus 25. 7. 2017

Teorie luxus, ale praxe pokulhava

Odpovědět
Ivana Tremlová - autorka projektů, které pomáhají

Jít a změnit svůj svět na to není třeba praxe.-), možná by Vám mohla být užitečná má nová pracovní kniha Milionový rodič aneb Dnes vyplníš a zítra vyděláváš!, více o knize zde www,milionovyrodic.c

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 361
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.