Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Líbí se mi

Knihy, které mi změnily život! Změní i ten váš!

Líbí se mi
Knihy, které mi změnily život!  Změní i ten váš!

Knihy, které mi změnily život! Změní i ten váš!

Již delší dobu jsem chtěla napsat článek na blog zde na Ženách s.r.o, o motivaci, která mě vyburcovala k tomu jít a začít ve svém životě dělat věci trošku jinak. Vždy jsem byla tak trošku fantasta, jako malá jsem si myslela, že žiji v pohádce a život bude procházka růžovou zahradou, a až budu velká budu bohatá a potkám svého prince.-DDD No, kdo takhle nesnil. No tak teď se vrátím zpět do reality, plného uspěchaných lidí, kteří se leckdy do úmoru honí za příplatky o přesčasech a pracují od rána do noci, bez velkých úvěrů by se nedalo pomalu bydlet a princové? No ty jsou přeci na drakaDD

Ale je tu přeci jen něco, co mi ukázalo cestu, jak se velkému chaosu a nezdarům vyhnout. Jsou to tyto moje oblíbené knihy, které vám chci ukázat. Myslím, že nejedna z vás dam, by si je určitě také oblíbila. Některé jsem přečetla již několikrát a pořád se k nim vracím. Tyto knihy mají v sobě jednu obrovskou sílu, a to uzdravit vaše sebevědomí, pomoci tzv. nakopnout váš start v podnikání a ukázat vám cestu. Díky těmto knihám jsem přestala věřit na náhody a věřím, že vše, co se nám v životě děje jsme si vlastně do svého života přitáhli sami svými myšlenkami, strachy a starými zkušenostmi. Ale také máme opravdu velkou možnost mít vše, co jen chceme. Jen nesmíme sedět, jako „Baby“ z filmu Hříšný tanec, v koutě a musíme jít a udělat to, ať je to cokoliv.

Ráda se vždy inspiruji druhými, pokud chcete být úspěšní, čtěte o úspěších druhých, pokud máte strach z neúspěchu, poslouchejte všechny okolo, jak vás odrazují.

A nyní k jednotlivým titulům:

Matkou všech takovýchto motivačních knih je pro mě kniha „Tajemství“ – od úžasné autorky Rhonda Byerne – (pozor pojednání této skvělé knihy najdete i pod tímto názvem – Tajemství – na Youtube.cz, pokud nechcete jí číst, máte zde možnost zaposlouchat se do vyprávění předních velikánu o tom, jak objevili tajemství svého života. Spoustu z vás tuto knihu již zná, četla ji, nebo o ní slyšela. Je skvělá.

Velký skok – je kniha věnovaná všem podnikavým ženám i mužům a pomáhá jim v jejich startupu. Určitě vás namotivuje k tomu být úspěšný a vše zvládnout k vlastnímu prospěchu. V knize najdete i spoustu reálných příběhů těch, kteří se k velkému skoku odhodlali.

Síla přitažlivosti – je moc nádherná kniha, která vám do hloubky přiblíží vaši schopnost přitáhnout si k sobě do života jen to nejlepší a přestat přitahovat nezdar a obavy. Kniha pojednává o 5 krocích, které vám přilákají do života bohatství, štěstí a úspěch.

Mám oblíbené i knihy, které motivovali celý svět a jsou celosvětovými bestselery:

Muž, který chtěl být bohatý – cesta k moudrosti a bohatství. Kniha vypráví poutavý příběh mladého muže, který se seznámí se starým podivínským milionářem, který mu postupně objasňuje vše o tom, jak se stál v jednotlivých krocích bohatým a tedy i moudrým. Tím nejdůležitějším uvědoměním si v této knize je, že všechny události v našem životě jsou vlastně zrcadlovým obrazem našich myšlenek.

Mnich, který prodal své Ferrari – opět naprosto úchvatný příběh milionáře, který se jednoho dne rozhodl stát mnichem a našel svojí vlastní cestu ke štěstí a naplnění. Tato kniha hodně poukazuje na uhoněné podnikatele, kteří pracují od nevidím do nevidím, a ano jsou i bohatí, ale za jakou cenu – za cenu vlastního zdraví a života. Určitě stojí za přečtení.

Dej a bude ti dáno – skvělé pojednání o tom, že v životě abychom dostali to co chceme, se musíme naučit také dávat. Opět skvělý poutavý příběh, který vás dostane do velkého uvědomění si svého života a moci ho měnit.

21 zlatých pravidel  - tato knížka mě nadchla především tím, že je možné do ní jako do diáře zapisovat své pocity, přání a vize. Něco jako můj osobní diář plánu a snů.

Věřím, že se vám knihy budou líbit a budete plni štěstí a moudrosti a poznáte i své bohatství nejen finanční, ale i to vnitřní, které v sobě každá z vás uchovává.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
KamilaK
KamilaK 3. 8. 2017

Odpovědět
Murmus
Murmus 25. 7. 2017

Teorie luxus, ale praxe pokulhava

Odpovědět
Ivana Tremlová - autorka projektů, které pomáhají

Jít a změnit svůj svět na to není třeba praxe.-), možná by Vám mohla být užitečná má nová pracovní kniha Milionový rodič aneb Dnes vyplníš a zítra vyděláváš!, více o knize zde www,milionovyrodic.c

Lucie Tyta
Lucie Tyta 1. 5. 2017

Moje prvni "nakopavaci" kniha byla Bohaty tata,chudy tata. A 4 dohody mi pomohly i ted, chce si to je procitat/poslouchat casto. Rada ctu knihy ke kterym se mohu vracet a pokazde najdu neco noveho... Dekuji za tipy, urcite si koupim Tajemstvi ☺️

Odpovědět
Ivana Tremlová - autorka projektů, které pomáhají

Lucí děkuji za komentář a věřím, že již jdte Tajemství přečetla, možná by Vám pokud máte ráda nakopávací knihy (jak jim i já ráda říkám) pomohla ve smplnění svých cílůa snů má nová kniha Milionový rodič více o ní zde: http://www.milionovyrodic.cz

avatar
Lenka Komárková 28. 4. 2017

Čtu raději knihy, jejichž obsahem je příbeh.

Odpovědět
Marie Kostelecká
Marie Kostelecká 24. 4. 2017

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 000
žen v průměru na jedné akci v OC
2 922
testovaných produktů
87 104
registrovaných inspirativních žen
165 073
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.