Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

LenyaS
LenyaS
Vloženo 30. 8. 2017
Líbí se mi

Když nejste v souladu sami se sebou, tak…

LenyaS
LenyaS
Vloženo 30. 8. 2017
Líbí se mi
Když nejste v souladu sami se sebou, tak…

Když nejste v souladu sami se sebou, tak…

…tak Vám naprosto uniká, jak je svět krásný, protože jste ponoření do neustálého řešení toho a tam toho. Jednou jsem se dokonce setkala s názorem, že:

„Pokud člověk pořád neřeší nějaké problémy, jako by nežil…“

 

Málem mi spadla brada! Jako vážně??  A není úplně náhodou mnohem lepší, abyste měli svůj život pod kontrolou a užívali si ho bez neustálého řešení nějakých problémů??  Jasně, že ano! Vůbec nechápu, jak s něčím takovým mohl někdo vůbec vyrukovat na světlo boží.

 

Jenže, když nejste sami sebou, tak Vám toho z krásného života utíká mnohem víc, protože jste zabraní do řešení situací a věcí, které by měly fungovat samy a prostě jen tak, jenže nefungují a tak jste neustále postaveni před otázku „co teď?“.

 

Bod zaměření

A jak mohou věci fungovat prostě jen tak? Musíte mít v prvé řadě správně nastavený svůj bod zaměření. A co to je? To je přesně ten cíl, který Vám nedovolí uhnout z cesty, po které jdete. Je to ten bod, který Vás nutí, abyste se zabývali sami sebou. Je to něco, co dává Vašemu životu směr a provází Vás cestou poznání.

 

Nemyslete si, že Vám jakýkoliv systém, který vede lidi ke štěstí, ukáže Vaši cestu a Váš směr a to sám o sobě, jako by Vám ho dal. Je to totiž přesně naopak. On Vám neukáže cestu ven, ale cestu dovnitř. A každý, kdo nebude ochoten jít a poslouchat sám sebe, tak se nikdy nikam nedobere. Pamatujte si, a zapište si to za uši, že odpovědi na všechny otázky máte v sobě. Jste jediní, kdo si na své vlastní otázky může odpovědět. Ani to přece nemůže být jinak??

 

Radost jako směrovka správného směru

Máte se ale na co těšit! Ve chvíli, kdy se dostanete na správnou cestu, ve Vás všechno bude burcovat radostné pocity. Rozhlédnete se kolem sebe a lidé budou milejší, práce Vám půjde snáz, vždy budete vědět, co máte říct a co udělat. Život přestane být boj, ale bude tu pro Vás a Vaši radost a štěstí. Přestanete se honit a zoufat si, protože přesně budete vědět, kam míří Vaše kroky. Už se nikdy nespletete v úsudku…

Pracovat na tom, dát do toho všechno, překonat pár překážek a někdy, kdy se Vám nic nechce se hecnout a jít zase dál pracovat, má přece smysl, pro to všechno, co jsem napsala výš! Mně v tuto chvíli ani nepřijde, že by mohlo být něco víc?

„Já tomu říkám svoboda.“

 

Ke svobodě musíte jít zevnitř sebe a najít si svůj soulad.

 

Mně to trvalo víc jak 2 roky… Ale je to dlouho???

Mně to nakonec trvalo něco přes 2 roky a pořád cítím další a další posun. Toto léto se ve mně úplně něco zlomilo a já přišla na svůj vortex. To je termín z Abrahamova učení (například kniha Požádej a je Ti dáno, od Esther a Jerryho Hicksových >>). Vortex je stav, kdy:

  1. ste neustále šťastní.
  2. Všechno Vám jde.
  3. Máte neochvějnou víru v sebe i svá přání a tak k Vám Vaše přání prostě přicházejí tak, jak si je přejete.
  4. Vaše vztahy jsou čisté a
  5. vše, co se Vám děje Vám přináší nadhled a další poznání…

Mé maximum, kdy jsem udržela svůj vortex je něco málo přes měsíc, ale i pozdější propad nebyl žádný depresivní stav, prostě jsem byla jen třeba unavená nebo jsem bojovala s přílišnou fyzickou prací, která v té době přišla a musela se udělat, ale i to pak zvládnete, když víte kdo jste a kam míříte. Pořádně se dospat a šup, vortex je zpět.

 

Jsem obyčejná

Nikdy bych neřekla, že se to podaří zrovna mně, protože nejsem nijak talentovaná, spolíhám se tak akorát na tu svou mazanou hlavu a taky jsem to zvládla. Možnost mít svůj vortex a své štěstí tu prostě je doopravdy pro každého! Postavte se, nadechněte se a slibte sami sobě, že to nevzdáte, protože život stojí za to žít!

 

„TO JE MOJE DNEŠNÍ POSELSTVÍ PRO VÁS!“

 

Nemůžu Vám přinášet jenom neustálou práci, potřebujete i povzbuzení! A to je dnes letí přímo k Vám!

 

P. S. – A teď jedna legrace pro Vás!  Tento článek jsem psala s touto písničkou finálového vystoupení Bardenských Bellas z filmu Ladíme 2», zkuste si ji pustit a článek si přešíst znovu. Změnilo to význam a důraz mých slov? Moc by mě to zajímalo.

 

Vaše Lenka

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 14. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 31. 3. 2020

Odpovědět
Tamara
Tamara 31. 8. 2017

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
99 284
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.