Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Eva Pitnerová
Eva Pitnerová
Vloženo 25. 2. 2017
Líbí se mi

Když najdete křídla, dává to všechno větší smysl. Příběh zaskočené vědmy.

Eva Pitnerová
Eva Pitnerová
Vloženo 25. 2. 2017
Líbí se mi
Když najdete křídla, dává to všechno větší smysl. Příběh zaskočené vědmy.

Když najdete křídla, dává to všechno větší smysl. Příběh zaskočené vědmy.

Slyšela jsem, jak k nám promlouvá Terezin hlas a jak říká, že máme zavřít oči a zklidnit svůj dech.

Terezka nás vedla meditací a já vstupovala do svého duchovního srdce. Vnitřním zrakem jsem viděla nádherný obraz.

Celý prostor, kde jsem se nacházela, voněl trávou. V dálce jsem viděla strom. Tenhle strom ale nebyl jen tak obyčejný.. Byl zvláštní svým zrcadlením. Z kořenů vyrůstal kmen  a ten se dál košatil do nádherného větvoví. A zároveň z těch samých kořenů vrůstal kmen směrem do země a i tam se košatil.

Dost by se mi v tu chvíli hodil výklad karet, abych věděla, co bude dál

Najednou jsem se všimla, jak se celý obraz proměňuje a roztáčí. Strom si mě přitahoval k sobě. Vtahoval mě do bodu mezi kořeny, přesně uprostřed. Neměla jsem šanci vzdorovat a ani jsem o to nestála. Cítila jsem, že jsem do středu vtahovaná záměrně a že tam patřím. Už jsem neslyšela Terezku, co říká. Vize, která mi běžela před očima a kterou jsem prožívala v těle, byla silnější a celou mě pohltila.

Všude bylo nádherné světlo.

Jako by ta místnost pulzovala vlastním životem. Možná to bylo mé srdce, možná nebe. V tu chvíli jsem jen věděla, že jsem v místě, kde je BEZPEČÍ nejsilnější esencí. Uprostřed toho byla krásná bílá lavička a na ní seděla bytost, kterou jsem nikdy předtím neviděla. Vysoká, vypadala jako mimozemská, měla světle fialovou barvu, sem tam tyrkysovou a bílou. Jako by v ní ty barvy proudily tak, jako v nás proudí krev. Bylo to neuvěřitelné. Mluvila ke mně pomocí telepatie.

„Vracíš se pro to, cos tady zapomněla.“

Šla jsem k ní a sedla si. Ona položila moji hlavu do svého klína. Plakala jsem. Cítila jsem, že se mi slzy kutálejí po obličeji a ona je něžně stírá. Mluvily jsme spolu o mém poslání. Říkala jsem jí, že je někdy těžké být kartářka a vědma. Nebyla to moje volba, ale moje poslání si mě našlo. A také, že to někdy moc bolí. Je totiž dost náročné prožívat sama na sobě příběhy mých klientek. Konečně jsem to někomu mohla říci. Nestála jsem o to být vědmou. Tak proč? Byla jsem plná emocí, a tak jsem si s důvěrou postěžovala andělské bytosti. Ulevilo se mi.

„Být kartářka nebo vědma je součástí tvého života víc, než si myslíš. Kdysi jsi tu s námi žila. Byla jsi jako my a tohle ti patřilo. U vás jsi ale zapomněla, že máš tohle.“

 Najednou jsem viděla, jak roztahuje svá křídla, která jsem dosud nespatřila. Byla nádherná. Ne taková, jaká mají andělé v mé mysli. Byla jiná. Silná, ale zároveň křehká. Byla plná světla a  pulsujících barev.

Uviděla jsem anděla, který byl nádherný.

„Tvým úkolem je být tím, kdo ve skutečnosti jsi. Být bytostí světla, být andělem, který lidem dává odvahu, sílu, naději a ukazuje jim cestu k lásce. Jsi jednou z nás, jen ses rozhodla svých křídel vzdát. Uvěřila jsi v to, že jsi zlá a že si je nezasloužíš. Dnes jsi sem byla přivedena a já ti je zase vracím. Patří ti.“ A s těmito slovy mi je podávala.

Věděla jsem, že mi patří. Najednou vše v mém životě dávalo smysl. Ve chvíli, kdy jsem se rozhodla křídla přijmout, vyrostla z mých zad. Jsou nádherná, silná a zároveň křehká. Přijala jsem, kdo jsem a co je mým úkolem tady.

Být vědma je jen způsob, jak mám předávat své poslání.

Od dětství do nedávné doby mi všichni říkali, že jsem čertice, ďáblice a čarodějnice. A ono ne, já mám svá křídla, která jsem v putování časem odložila z pocitu viny. Dnes jsou zpět. Aniž by to Tereza v sále tušila, její meditace byla pro mě vstupní branou pro křídla.

Od té doby se cítím lépe a hlavně celistvěji. Setkání s bytostí světla, které mi Tereza nevědomě zprostředkovala, mě zase posunulo o kousek dál. Odhalilo mi další střípek mého vnitřního světa, kam se tak ráda a často vydávám, neboť se mi pak radostněji žije v Tady a Teď.

A jaké je vlastně to mé poslání?

V meditaci jsem si intenzivně prožila, že je to vytváření pocitu bezpečí, důvěry a prostoru, ve kterém mohou být ženy autentické a sdílet své pocity. Název mé facebookové stránky Nejsi v tom sama, je přesně to, co mé poslání vyjadřuje. V tom, že jsem vědma a průvodkyně žen, vidím najednou poslání a ne jen vůli osudu.

Po tomto doslova mystickém zážitku se skrze mě z andělské říše vytvořil e-book Roční průvodce vnitřním světem.  Dokud nebylo napsané poslední písmenko, pořád jsem slyšela, jak mi šeptají vzkazy, které v e-booku prostě musely být.

 Terezka připravila program, ve kterém vám pomůže křídla objevit. Mně je pomohla nevědomě objevit už před několika měsíci. Mít svá křídla můžete i vy>>

S roztaženými křídly jsem vytvořila MĚSÍČNÍK

Vice se o něm dozvíte, když kliknete na obrázek.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Maruš11
Maruš11 1. 4. 2020

Odpovědět
Glady
Glady 28. 2. 2017

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 27. 2. 2017

Odpovědět
Ovace
Ovace 27. 2. 2017

Úžasné

Odpovědět
Ovace
Ovace 27. 2. 2017

Úžasné

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
97 364
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.