Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Rybka Radka
Rybka Radka
Vloženo 20. 3. 2018
Líbí se mi

Když krize přichází...

Rybka Radka
Rybka Radka
Vloženo 20. 3. 2018
Líbí se mi
Když krize přichází...

Když krize přichází...

Pokud se díváme pouze na význam slova krize, jedná se o obrat ve vývoji, narušení rovnováhy, rozhodování a oddělování se, aj.Krize je zcela jistě příležitostí ke změně, dostáváme se do přechodového období, které nás vede z jedné fáze do další. Krize nám pročišťuje životy, dostává nás do vnitřního dialogu, odvádí nás ze světa k sobě samému. Život nám přináší sérii transformací, v nichž člověk umírá iluzím a znovu se rodí s novými možnostmi. Záleží na nás, jak na proměnu budeme reagovat, můžeme růst nebo stagnovat.

Když nám zaklepe krize na dveře, je potřeba jí otevřít dokořán a vpustit ji. Ona nám provede pečlivě inventuru celé bytosti. Proces očisty je vždy bolestivý, ztrácíme půdu pod nohama, známé nás opouští a smysl procesu nelze nalézt, jakoby se náš střed rozpadal na kousky. Pokud se bráníme změně, zažijeme jěště více bolesti a zmatku. Když se rozhodneme čelit všem děsivým pocitům a myšlenkám, přichází každodenní síla projít skrze proměnu.
Jediné co nám zbývá je náš hluboký dech a tlukot srdce, toto jsou naše jistoty ve světě. Naše tělo je ten nejlepší přítel, který zůstává i v době hlubokých krizí života. Pokud nemáme přátelský vztah se svým tělem, může nás proces rozsekat na cucky...pak nás stejně drží půda pod nohama, milující Matka Země a Duch vedený pevnou rukou Otce v nebi.
Každá propast má své dno a když se přestaneme bránit v pádu, zcela jistě budeme neseni.Proces krizí nás vychovává v důvěře k Božímu vedení, lásce k sobě samému a víře v dobro.Přichází mnohé uvědomění si, kde jsme si jěště lhali, neměli se rádi a sytili své ego.
Po krizi se v duši rodí více přijetí života takového, jaký právě máme, děkujeme nádechu i výdechu, že stále trvá a jsme zase o kus milosrdnější k sobě i k utrpení světa.
Radujme se ze zkoušek, které prožíváme, neboť z nich pak duše září čistou podstatou bytí a naše spojení se Zdrojem je neochvějné

S láskou k procesu,
Ra-duše

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 7. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 30. 3. 2020

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 081
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.