Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Johanka Kotěšovcová
Vloženo 6. 10. 2021
Líbí se mi

Kdo získá titul České Misiss? To se dozvíme 20. října v divadle Broadway

avatar
Johanka Kotěšovcová
Vloženo 6. 10. 2021
Líbí se mi
Kdo získá titul České Misiss? To se dozvíme 20. října v divadle Broadway

Kdo získá titul České Misiss? To se dozvíme 20. října v divadle Broadway

Soutěž České Missis jde do finále! Již 20. října se dozvíme vítěze této rodinné soutěže, která je zaměřena hlavně na vztah mezi maminkou a dítětem. Vzhled není rozhodující, jde o charisma, životní příběh a inspirativní osobnosti. Slavnostní vyhlášení je přístupné široké veřejnosti. Kdo vyhraje letošní ročník se dozvíme v divadle Broadway.

Deset finalistek absolvovalo již poslední před finálové soustředění. Kromě nácviků volných disciplín na ně čekalo opět mnoho zajímavých aktivit a školení. Nervozita stoupá. Už 20. října od 13 h vypukne slavnostní finále České Missis 2021.

V pořadí třetí soustředění, na kterém se maminky s dětmi setkaly, se uskutečnilo v Bělé pod Bezdězem v krásném rodinném Hotelu Relax. Soutěžící se zúčastnily školení o výživě pro děti či semináře s psycholožkou o komunikaci s dětmi v rodině v různých situacích a na různá témata. Dětem bylo v areálu umožněno nakrmit zvířátka. Společné aktivity byly i sportovního zaměření. Maminky s dětmi vydaly na výlet na koloběžkách či procházku do nedalekého okolí na rozhlednu s výhledem na hrad Bezděz.

Důležitým momentem na soustředění byl ale trénink volných disciplín, jehož se zúčastnila ambasadorka soutěže Alice Bendová. „Jsem na všechny moc hrdá. Vím, že není lehké natrénovat volnou disciplínu s dítětem, některé jsou ještě hodně malé, ale i tak si myslím, že dámy předvádějí neskutečné výkony. Uvidíme, jak moc je pak na pódiu ovlivní nervozita,“ komentovala Alice, která coby herečka moc dobře ví, jak se člověk cítí na divadelních prknech. Právě na nich se totiž všech deset maminek s dětmi zanedlouho potká. „Pro slavnostní finále jsme vybrali divadlo Broadway a teď už se jen můžeme modlit, aby nám případná nová vládní nařízení neovlivnila vyhlášení vítězek. Už jeden rok jsme museli čekat,“ vyjádřila své obavy ředitelka soutěže Veronika Farářová. Právě ta zná všechny soutěžící nejlépe, a tak se chopí mikrofonu a bude jim po boku až do samotného vyhlášení.

Kromě volných disciplín čeká na soutěžící rozhovor s porotou, ve které usednou jak vážení partneři České Missis, tak známé osobnosti z řad herců, zpěváků nebo například modelek. Nyní organizátor již prozradil, že mezi porotou či vystupujícími umělci bude Gabriela Partyšová, Kamila Nývltová, Alice Bendová, Jaro Smejkal a další. Nebude ale chybět ani módní přehlídka.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Kahomar
Kahomar 6. 10. 2021

tak ať vyhraje ta nejlepší....

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 6. 10. 2021

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 531
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.