Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Tereza Melišová
Tereza Melišová
Vloženo 25. 10. 2016
Líbí se mi

Kdo je to vůbec ta Melišová?

Tereza Melišová
Tereza Melišová
Vloženo 25. 10. 2016
Líbí se mi
Kdo je to vůbec ta Melišová?

Kdo je to vůbec ta Melišová?

"Něco jste od ní již četly, třeba vás to i pobavilo, ale říkáte si, kdo je to ta Tereza Melišová? Je to v prvé řadě máma dvouletého ďáblíka, který pro ni byl, je a vždy bude na prvním místě. Ostatně jako pro každou mámu její dítě. Jelikož je to samoživitelka, tak se musí pěkně otáčet. A otáčí se v oblasti PR, a to již několik let.

Mohly jste si přečíst i to, že na těhotenství přišla na začátku pátého měsíce. A ne, není úplně pitomá, test si dělala na základě týdenního zpoždění. Tedy testy. Teď se tomu směje a říká, že někdo se s tím páře devět měsíců, ona to s Kubou zvládla za pět. Ale do smíchu jí vždy nebylo. Prošla si celkem temným obdobím, pocity beznaděje, zoufalství, řešila to přejídáním, celkově ubližováním sama sobě. Neměla se vůbec ráda.

Pak si ale řekla dost. A co ji k tomu vedlo? To nejkrásnější a nejúžasnější, co může každou ženu v životě potkat. Její dítě. Její Kuba. On si přeci zaslouží mít vedle sebe šťastnou, zdravě sebevědomou mámu, která mu bude předávat pozitivní energii a povede ho ke zdravé sebelásce. Jak by ho k tomu ale mohla vést, když by nezačala sama u sebe. Povedlo se jí to. Dokázala se změnit naprosto od základů, změnit své myšlení, vnímání sama sebe a celkově pohled na svět. A nejen, že se jí podařilo změnit myšlení, ale změnil se i její fyzický vzhled. Od porodu zhubla téměř padesát kilo. Teď se jí stává, že se s ní lidé, co ji delší dobu neviděli, seznamují znovu. „Ale to jsem přeci já, vždyť se známe,“ reaguje jim na to se smíchem.

A nechce si to nechat pro sebe. Píše o tom knížku „Byla jsem velká žena“. Jelikož je to ale s takovou knížkou běh na dlouhou trať a ona ví, že my ženy se potřebujeme navzájem podporovat, rozhodla se pro semináře. První se uskuteční 8. 11. v Praze a jako úvodní bude pro všechny zdarma. 

 

V psaní o Kubovi bude samozřejmě také pokračovat, jelikož on je nevyčerpatelná studnice nápadů, pozitivity a energie. A příhody z jejich života nepíše proto, že by chtěla někoho poučovat, jak se má něco dělat správně. V žádném případě. Každá to správně děláme, dle svého nejlepšího vědomí a svědomí a ze všech svých sil. Píše proto, aby ostatní maminky uklidnila, že vše, co se děje u nich doma, je naprosto normální, a že všechny situace se dají zvládnout. A co víc. Dají se zvládnout s úsměvem ."

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 20. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 2. 4. 2020

super, fandím vám

Odpovědět
moravačka aja
moravačka aja 29. 10. 2016

Terezko viděla jsem na streemu jak jste mluvila o hubnutí.Bylo to super.Jste příjemná milá a já Vám držím včechny palečky,ať se Vám daří a ať se Vám vše podaří.Pozdravujte Kubíčka a už se těším na Vaše články ze života.Držím palce ať vyhrajete blogérku roku,můj hlas už tam máte.

Odpovědět
Tereza Melišová
Tereza Melišová 31. 10. 2016

Teda, vy jste skvělá, taková krásná zpráva . Moc moc děkuji

moravačka aja
moravačka aja 31. 10. 2016

Já se těším až vydáte tu knížku.Rozhodně si ji nenechám ujít.

JANE H.
JANE H. 28. 10. 2016

Terezko , "znám" Vás z EPD, kde jsem letos pomáhala a jste smíšek, doufám,že se na setkání s Vámi dostanu, je to inspirace.

Odpovědět
Tereza Melišová
Tereza Melišová 31. 10. 2016

Jééé, to je hezké . Moc děkuji a také doufám, že se brzy uvidíme

moravačka aja
moravačka aja 26. 10. 2016

Pište,pište,pište.Vaše příběhy se dobře čtou a vždy se u nich "nařehtám".Moc Vám fandím a držím pěsti.A velmi ráda bych si přečetla i tu Vaši knihu až ji dopíšete.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 287
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.