Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

sasidlo
sasidlo
Vloženo 6. 3. 2021
Líbí se mi

Kdo je demisexuál

sasidlo
sasidlo
Vloženo 6. 3. 2021
Líbí se mi
Kdo je demisexuál

Kdo je demisexuál

Kdo je demisexuál. 

Britská sexpetka Tracey Cox tvrdí, že si 60 procent mužů a 40 procent žen užívá nezávazný anonymní sex.. To je takové to dobrodružství, kdy se v osm večer s někým seznámíte, v deset skončíte v hotelu, o půlnoci či brzy ráno ho opustíte, a to jediné, co vám ze zážitku zůstane, je křestní jméno nabíječe, a když máte štěstí, tak i orgasmus.. S tím u demisexuála neuspějete.

On totiž necítí žádnou sexuální přitažlivost, dokud si s vámi nevytvoří citové spojení. Do té doby je cudnou pannou nebo panicem, nebo se aspoň tak chová, a primárně nestojí o žádné fyzické sblížení, neboť pro něj není důležitý vzhled člověka ani jeho povaha, nýbrž emoční intimita.

Nejde mu o krásu, ale o duši

Newyorská psycholožka a sexuální terapeutka Holly Richmond se na svém blogu zmiňuje, že každý průměrný jedinec za normálních okolností zažívá vzrušení už jen z přítomnosti někoho, kdo se mu líbí, o koho má zájem. Ať už jde o rysy obličeje, hlas nebo jakýkoli jiný aspekt těla, všechno může být a je sexy. Před demisexuálem se ale můžete předvádět, jak chcete, koketerie i odhalování částí těla s ním nepohnou. V jeho „slovníku“ má láska jinou podobu.

Gender sex

Neexistuje, aby se demisexuál zamiloval na první schůzce, a už vůbec ne do líbivé tvářičky nebo dlouhých nohou. Všechno mu dlouho trvá a za nejdůležitější považuje poznat druhého, co nejhlouběji to jde, aby bylo citové spojení maximální.

A co má pansexuál společného s demisexuálem? Oba fungují bez ohledu na pohlaví druhé osoby, chtějí si to rozdat (pansexuál) nebo citově splynout (demisexuál) s muži i ženami.

Můžete tak směle říkat, že jste potkali nefalšovanou spřízněnou duši, ať už nosí sukně nebo kalhoty. Je to jedno, protože hranice nejsou definovány.

Jak poznáte, že jste demisexuál

Je vám to alespoň v jednom případě povědomé a přemýšlíte, jestli náhodou nejste „demi“? Ačkoli neexistuje žádný přesný postup pro hodnocení vaší sexuální orientace, některé známky demisexuality existují.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Kahomar
Kahomar 6. 3. 2021

no tak to jistojistě nejsem

Odpovědět
sasidlo
sasidlo 7. 3. 2021

Buď ráda

hudlenka
hudlenka 6. 3. 2021

To jsou věci!!!

Odpovědět
sasidlo
sasidlo 6. 3. 2021

Jana Siff Srami
Jana Siff Srami 6. 3. 2021

jo, to jsem já

Odpovědět
sasidlo
sasidlo 6. 3. 2021

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
97 364
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.