Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

de.ni
de.ni
Vloženo 10. 6. 2021
Líbí se mi

Karel Gott: Má cesta za štěstím

de.ni
de.ni
Vloženo 10. 6. 2021
Líbí se mi
Karel Gott: Má cesta za štěstím

Karel Gott: Má cesta za štěstím

Už se na tuto knihu taky tak těšíte jako já? Unikátní autobiografie největší legendy české a československé hudební scény všech dob.

Pokud jste na předchozí otázku odpověděli ANO, radím udělat předobjednávku. Předpokládám, že z pultů knihkupců zmizí velice rychle. Předobjednávku můžete udělat například zde: https://www.knihcentrum.cz/karel-gott-ma-cesta-za-stestim navíc s dopravou až domu zdarma.

A na co můžou fanoušci třást?

Jedná se o autentický obraz fascinující životní dráhy výjimečného umělce s mezinárodním renomé, který na hudebním nebi začal zářit ve svých dvaceti letech. Publikace obsahuje zhruba 1800 fotografií a jiných obrazových a dokumentačních materiálů, z nichž mnohé dosud nebyly zveřejněny.

Karel Gott se na sklonku hvězdné kariéry rozhodl zrekapitulovat svůj výjimečný životní příběh – napsat vlastní autobiografii. Knihu dokončil ještě za svého života a intenzivně též pracoval na obrazové dokumentaci až do posledních dnů. Otevřeně hovoří o svém soukromí, dcerách, manželství, ale také o věcech, které byly doposud z různých důvodů zahaleny rouškou tajemství. Jeho vzpomínky sahají až do nejútlejšího dětství, vyprávějí o rodičích i širší rodině, o školních letech, o kamarádech i osobních zálibách, k nimž patřilo už v klukovských letech zejména malování. Je ve své inventuře osudu sebekritický i mimořádně upřímný, především v závěrečných kapitolách, v nichž popisuje těžké období zápasu se zákeřnou chorobou.

Čtenářům se tak dostává do rukou ucelený, v mnoha směrech strhující obraz osudového vzepětí výjimečné osobnosti, která díky vrozenému talentu, jedinečnému hlasu, nezměrné píli, pracovitosti, poctivosti, slušnosti a osobnímu nasazení rozdávala publiku krásu, radost i sama sebe až do samého konce své životní pouti.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
kosanka
kosanka 11. 6. 2021

Moje řeč

Odpovědět
lemur
lemur 11. 6. 2021

Také se už na knihu těším.

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 10. 6. 2021

tak to mě nebaví, číst si životopisy lidí...prohlédla bych si fotky a titulky k nim a tím by bylo vymalováno

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 10. 6. 2021

jistě to bude krásná kniha. ale vlastnit jí nemusím, bude stačit někde půjčit a prohlédnout si

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
98 286
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.