Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

LenyaS
LenyaS
Vloženo 7. 12. 2016
Líbí se mi

Jste zničené? Pak jedete mužský princip! Je čas na změnu. Vyzkoušíte jí?

LenyaS
LenyaS
Vloženo 7. 12. 2016
Líbí se mi
Jste zničené? Pak jedete mužský princip! Je čas na změnu. Vyzkoušíte jí?

Jste zničené? Pak jedete mužský princip! Je čas na změnu. Vyzkoušíte jí?

Vím, že odbočuji od série bloků, které nám brání v úspěchu, ale tohle Vám prostě musím napsat. V posledních dvou týdnech jsem pořád trpěla pocitem, že nemůžu dál pracovat. Úplný blok. A když už jsem se do nečeho pustila, tak jsem to sice dokončila, ale byla jsem vyčerpaná. Říkám si, to si stačí odpočinout. Ale, když jsem nic nedělala, měla jsem tak akorát černé svědomí, že nic nedělám a neodpočinula jsem si zase vůbec.

Tak jsem se rozhodla, že udělám něco pro sebe a že si zajdu ke své kartářce. Objednala mě asi za týden a já se nemohla dočkat. Karty byly příznivé, podnikání se daří, ale… „Ale máte finanční blok“, říká. Já: „Já vím. I když pracuji sebe víc a dávám lidem, co jen můžu, tak lidé objednávají, ale neplatí mi.“ Kartářka vytáhla kartu 50/50. Což je přesně počet objednávek, které nejsou zaplacené. Podívala se na moje zdraví – stejný blok. Podívala se na moji rodinu – stejný blok. Říká mi: „Znám paní, která se věnuje blokům, dám Vám na ni telefonní číslo.“ Paní jsem zavolala a dnes k ní šla.

Když jsem přišla, tak jsem byla celá napjatá. Večer, když jsem se snažila (marně) usměrňovat svoji energii na přání a na pozitivní směr svého života, jsem vypozorovala vzadu za srdcem, trochu nad ním blok. Vzala jsem na něho krumpáč, mlátila do něho o sto šest, ale nic. Říkám sama sobě: „To je to, co Tě trápí, tam to sídlí.“ Paní byla moc milá, měla u sebe pejsky, hned si mě posadila a začaly jsme si povídat. U toho postupně prováděla EFT (systém poklepávání na určitá místa, který Vám pomáhá se vyrovnat s různými věcmi a otevřít se).

Mužský princip

Povídaly jsme si a i přesto, že se mi chvíli ulevilo, po sezení se mi všechna úzkost vrátila. Proč? Sdělila mi, pro mě naprosto šokující věc –PRACUJI PODLE MUŽSKÉHO PRINCIPU. Sama ještě přesně nevím, co to znamená a musím to celé nějak uchopit a vnitřně se s tím poprat, ale popsala mi to tak, že muži pracují stylem:

„Kopu do toho tak dlouho, až z toho něco vypadne.“ A co si budeme povídat, tohle v businesse prostě tak je. Ale my ženy, pracujeme na ŽENSKÉM PRINCIPU a to znamená: „Věci se dějí.“ Chvíli mi trvalo to zpracovat, ale pak mi to došlo! Můj pocit, že teď nemám nic dělat a mám se zaměřit na sebe, je naprosto správný! Ono si nic neděje! Má práce je hotova správně! Věřím svým produktům, protože od lidí slyším, že jim pomáhají. A konečně poznávám i svou hodnotu. Nebudu dávat lidem toho zadarmo tolik. Oni to navíc neocení. Je to, jako bych dávala zadarmo sebe. A copak já jsem zdarma?? 

Ženský princip

Milé ženy a dívky, přiznejte sami sobě, kolik z Vás to tak má? Kolik z Vás ve svém podnikání pracuje až do úmoru, protože „byste prostě měly“? Kolik z Vás dává, i když nemá z čeho a pak se cítí špatně? Kolik z Vás neumí odpočívat, protože se pak cítí provinile? Kolik z Vás nezná svoji hodnotu a tak dávají sami sebe zadarmo??? Aplikujte si to na jakoukoliv situaci na jakýkoliv postoj, na jakoukoliv práci!

TO NEJSME MY!!!!! MY JSME ŽENY a zapomeňte na veškerý feminismus!!! Rovnost má být tam, kde za stejnou práci mají obě pohlaví dostat stejně zaplaceno, ale ne v životě! Nechte někdy, ať se o Vás postarají také muži (můj druhý velký problém). Dávejte, až z toho, co máte navíc. Uvědomte si, kolik stojí hodina Vašeho času a s touto hodnotou pracujte!!!

 Zdá se Vám to tvdé? Jestli ano, pak si vzpomeňte na krásný život každé mrchy, kterou znáte a hned Vám dojde, v čem je zakopaný pudl!!!

JÁ SE ROZHODLA PRO ZMĚNU A CO VY??

Najdete odvahu tohle v sobě si uvědomit a změnit? Proč si vlastně samy šlapeme po štěstí?? Já to do dneška nechápu!!! Vždyť je to o dost jednodušší, než se zdá! Do boje, ženy!

 

SILNÁ ŽENA, MUSÍ BÝT POŘÁD ŽENOU

Vaše Lenka

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 20. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 1. 4. 2020

zajímavé

Odpovědět
sipeji
sipeji 8. 12. 2016

něco na tom bude

Odpovědět
Ovace
Ovace 7. 12. 2016

Zajímavé

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
99 284
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.