Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Kateřina Hanáková
Kateřina Hanáková
Vloženo 7. 8. 2019
Líbí se mi

Jste na správné cestě? A víte, jak ji poznat?

Kateřina Hanáková
Kateřina Hanáková
Vloženo 7. 8. 2019
Líbí se mi
Jste na správné cestě? A víte, jak ji poznat?

Jste na správné cestě? A víte, jak ji poznat?

Celý náš život je jedna velká cesta a na ní nás potkává jedna zkouška za druhou. Některé jsou snadné a pohodové, promění se v krásné zážitky, a přinesou nám okamžiky a lidi, na které budeme vzpomínat celý život. U jiných se zmítáme v zoufalství a beznaději, přemýšlíme, proč se nám to jenom děje a kdy už to skončí?!

A všechny ty vzestupy a pády, všechny ty rozčílení a tisíce úsměvů a chvilek štěstí, to všechno utváří náš život se vším, co k tomu patří. Díky tomu se vytváří naše postoje, k sobě samému a k našemu okolí. Vznikají momenty, díky kterým se posouváme v životě dál. A ať už jsou dobré, nebo právě naopak, vše se děje z jednoho prostého důvodu. Učení, posun a transformace naší bytosti a našeho "JÁ".

Jak má ale člověk v tom množství situací poznat, že je na správné cestě? Všichni kolem mluví o pozitivním myšlení, o energiích a já nevím čem ještě.

Víte ale co?

Je to úplně jednoduché a prosté. VŽDYCKY, ale úplně vždycky se řiďte svými pocity. Protože ty jsou nejlepším barometrem dané situace. A jedině váš pocit a to, jak se v daný moment cítíte, dokáže změnit i tu nejvíc bezvýchodnou situaci.

Vypozorovala jsem, že pokud jste na správné cestě, Vesmír vám posílá signály a ty správné lidi přímo k vám. Jak to poznáte? Úplně jednoduše!

Vše na co sáhnete, vám pod rukama hraje a jde jakoby úplně samo. Vše, co se snažíte řešit, vyřešíte jako mávnutím kouzelného proutku. Vesmír k vám posílá ty správné lidi a vše do sebe zapadá jako jedno obrovské puzzle. A klíčem k tomu všemu je jen to, jak se momentálně cítíte a kam ve svém nitru směřujete.

Je to moc jednoduché? Ale až takhle lehké to opravdu je Není nic na světě důležitějšího, než to, jak se právě cítíte. A na tomto principu funguje i zákon přitažlivosti, který vám pošle přesně to, na co právě myslíte a čím se třeba trápíte.

Takže doporučuji dávat velký pozor na to, co si přejete, o čem mluvíte (a s kým) a co děláte.

Protože Vesmír vám všechno moc rád splní

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 27. 5. 2020

Odpovědět
avatar
Anna Csanádiová 7. 8. 2019

Snažím se a věřím tomu.

Odpovědět
Kateřina Hanáková

hudlenka
hudlenka 7. 8. 2019

Ano, naše pocity a zdravý selský rozum nás dokážou správně vést

Odpovědět
Kateřina Hanáková

je to tak

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 762
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.