avatar
Monika Brigit
vloženo 13. 10. 2017
Líbí se mi

Jsi Čaroděj/ka?

avatar
Monika Brigit
vloženo 13. 10. 2017
Líbí se mi
image

Jsi Čaroděj/ka?

Milé ženy, čarodějky,

jsme tři kamarádky Monika, Tereza a Martina a rády bychom vám představily jednu skvělou autorku a jednu skvělou knihu. A požádaly vás o podporu. Je to totiž naše srdeční záležitost.  

Společně jsme připravily k vydání český překlad knížky Inelie Benz Jsi Čaroděj/ka?. Abychom získaly peníze na tisk knihy (největší položka v rozpočtu), jdeme cestou tzv. sdíleného financování, kdy lidé mohou podpořit projekty, které se jim líbí a za svoji podporu si vybrat odměnu. Takhle to vypadá https://www.hithit.com/cs/project/4022/jsi-carodej-ka 

Mám moc velkou radost, protože nyní na konci prvního týdne (máme celkem 30 dní) jsme vybrali již 85% cílové částky. To je super! Neusínáme ale ještě na vavřínech a jedeme dál. Proto dnes oslovuji i vás. Pokud vás knížka zaujme, podpořte nás. Každá podpora je pro nás velmi cenná. Když cílovou částku přesáhneme, vytiskneme více knížek a výrazně nám to usnadní práci na další knize (Inteview with an Angel – Rozhovor s andělem) a úžasných tarotových kartách. (Návratnost nákladů je totiž při prodeji knížek klasickou cestou skrze knihkupectví  a eshopy velmi, velmi pomalá.)

A o čem knížka je? Čím je zajímavá? Magii bere jako součást běžného každodenního života a uvádí na pravou míru mnoho zdánlivě nepochopitelných jevů. Můžu se opravdu telepaticky s někým spojit, léčit, programovat budoucnost, vědět, co se stane? Jak vím, co je představa a co je realita? A čím se mám  řídit? Mám poslechnout rozum nebo to, co cítím, svoji intuici, můj vnitřní hlas?  Díky téhle knížce budete mít možnost zjistit a vyzkoušet si, co všechno máte za schopnosti a rozvinout je, pokud budete mít zájem. 

Autorka Inelia Benz www.inelia.com čerpá ze svých vlastních zkušeností a srozumitelně a prakticky vše vysvětluje. Je lektorkou osobního rozvoje, matkou čtyř dětí, ale také léčitelkou, šamankou a čarodějkou.

Více než pět let sledujeme její práci, na internetu jsou dostupná její videa, audiokurzy, články a knihy.  Moc se nám líbí, protože to, co říká, má hlavu a patu. Je esoterická i logická zároveň. A hlavně je pravdivá.

Kamarádka TerezA Dubinová v předmluvě k její knize o ní píše: 

Milé čtenářky, milí čtenáři,
dostává se vám do rukou historicky první překlad knihy americké duchovní učitelky chilského původu Inelie Benz do českého jazyka. Už to samo o sobě je důvodem k radosti. Dalším důvodem je skutečnost, že touto knihou je moudrý, vtipný
a srozumitelný text s názvem „Jsi Čaroděj/ka?“.

Inelia Benz ve svých textech, poselstvích a knihách předává svůj jedinečný pohled ženy, jejíž duše se na planetu Zemi vtělila vůbec poprvé. Co to znamená? Znamená to, že není zatížena traumaty a bolestnými vzpomínkami, jež zpravidla moudré a vyzrálé duše na Zemi mají – a jež často nejprve musí zpracovat a pustit, aby mohly dále růst. Inelia se na náš svět a život dívá bez zátěže a předsudků, s lehkostí, humorem, bystrým vhledem a střízlivou neutralitou. Předává informace, aniž by posuzovala a hodnotila. Dává na výběr a neustále zdůrazňuje naši vlastní autoritu. Nevystupuje jako nositelka „Pravdy“, ale jako inspirativní a vtipná vypravěčka, uzemněná matka čtyř dětí, která dokáže povzbudit, poučit i rozesmát. Hluboké pravdy sdílí srozumitelně a jednoduše, odkazuje na své i naše žité zkušenosti a neustále připomíná úlohu naší svobodné volby – základního zákona našeho vesmíru. Skrze příběhy nás učí dívat se na život jako na velké dobrodružství, jehož zamýšleným smyslem je – pokud si ho zvolíme – radost, láska a světlo. 

Tato kniha léčí. Léčí kolektivní i individuální paměť. Mnoho z nás si pamatuje, vědomě či podvědomě, násilí systému, lynčování davem, ohnivé hranice pro „kacíře“, odsuzování odlišností, trestání za projevy mimořádných darů a schopností, potlačování touhy po svobodě, znemožnění jedinečné tvořivosti, otroctví ducha, vyprázdněnou spiritualitu, ušlechtilá slova a jim odporující činy, krutost držitelů moci a jejich „jediné pravdy“, i nezralé zneužívání duchovních darů a dovedností k egoistickým účelům. Jako bychom se probouzeli ze špatného snu a protahovali křídla. Inspirativní a moudré osobnosti jako je Inelia Benz nám pomáhají postavit se na vlastní nohy, znovu důvěřovat svému srdci a své intuici, najít znovu smysl v učení a studiu viditelných i neviditelných světů a žít i tvořit v naději, že nový kosmický cyklus nás vede ke skutečné spiritualitě – spiritualitě propojující tělo, duši a Ducha, všední a sváteční, pozemské a kosmické, vyvažující v lásce a respektu mužskou a ženskou polaritu. 

V newsletteru z května 2013 Inelia Benz napsala: „Co přichází? Vkročení do naší pravé podstaty a síly, tvoření fyzické reality, která odráží naši skutečnou přirozenost lidských bytostí – radost, světlo, lásku. Všechno ostatní jsou nízkovibrační hry.
Můžeme se podívat do očí druhého člověka a skutečně VIDĚT. Čas spasitele je pryč, je tu čas naší svrchovanosti a nezávislosti.
Je to vzrušující cesta růstu a objevů.“
Ať už má naše cesta jakoukoli podobu, sdílení s lidmi zralejšího Ducha není nikdy dost. Ať je kniha „Jsi Čaroděj/ka?“ pro vás přínosná a zajímavá!

 

DĚKUJEME ZA JAKOUKOLIV VAŠI PODPORU, SDÍLENÍ A DOPORUČENÍ A DRŽTE NÁM PALCE!!!

 

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Eva Wolf Pechová 15. 3. 2018

Moni, palce držím. Úžasný projekt! A sdílím

odpovědět
avatar
Monika Brigit 16. 3. 2018

Evo, díky moc za podporu!

avatar
sipeji 16. 10. 2017

Knížka vypadá moc zajímavě.

odpovědět
avatar
Monika Brigit 16. 10. 2017

díky

avatar
Monika Brigit 15. 10. 2017

Ženušky, před chvílí mi zatrnulo, když jsem si vzpomněla, že jsem tenhle příspěvek rozepsala a zapomněla dokončit. Mezitím byl publikovaný a já čekala kritické komentáře. Místo toho lajky. Moc díky. My ženy jsme opravdu úžasná stvoření!!!

odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

1
žena na začátku (naše Eva)
3.
rok startujeme v novém
9
regionálních Pracoven ŽENY s.r.o.
67 087
registrovaných inspirativních žen
2 876
testovaných produktů
108 234
vložených hodnocení