Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Tereza Melišová
Tereza Melišová
Vloženo 27. 9. 2016
Líbí se mi

Jsem nesmírně šťastná, buďte také

Tereza Melišová
Tereza Melišová
Vloženo 27. 9. 2016
Líbí se mi
Jsem nesmírně šťastná, buďte také

Jsem nesmírně šťastná, buďte také

Často slýchám, že to není tak jednoduché - být šťastná. Ale ano, je. Vše, co se v mém životě děje, se děje na základě mého rozhodnutí a mého vnitřního nastavení. Proto, pokud se rozhodnu být šťastná, tak taky mohu být.

Vezměte se třeba můj příklad. Jsem máma samoživitelka, mám malého syna a starého psa, který potřebuje péči. Pracovala jsem naplno do porodu a začala hned týden po něm, abych nás uživila. Přesto jsem nesmírně šťastná a miluji svůj život. Trvalo mi to. Samozřejmě, že mi to trvalo. Musela jsem projít trnitou cestou, než jsem dospěla k vnitřmímu klidu. Teď ale vím, že cokoli dělám, má smysl. Vše mi do sebe zapadá. 

Nevíte jak začít? Zkuste se třeba každé ráno na sebe usmát do zrcadla a říct si, jak jste skvělá. A usmívejte se i na okolí. Bude to mít blahodárné účinky na vaše vztahy. Jak osobní, tak i pracovní. Opravdu. A úsměv přece nic nestojí. Namítáte, že to není tak jednoduché? Tak to vezměte jako cvičení. Trénujte. Deset kilometrů také neuběhnete, pokud jste předtím neběhala. Po nějaké době vám to bude připadat naprosto přirozené.

Začlenit do svého života můžete také dobré skutky. Nemusí se jednat o nic velkého. Ani o tom ten daný člověk nemusí vědět. Zkuste někomu vykouzlit úsměv na tváři. Uvidíte, jak poté budete šťastná. Můžete namítat, že je to přeci sobecké. Že to budu dělat vlastně jen pro sebe, pro svůj dobrý pocit. A co? Na tom přeci nezáleží. Musíte si uvědomit, že vy máte dělat věci pro sebe. Naučte se to. Naučte se sebe stavět na první místo.

Stýkejte se také se správnými lidmi. Lidé, kteří jsou neustále negativní a vysávají vám energii, nepatří do vašeho života. Já ty správné lidi potkávám na jedné akci, která se koná každý rok na jaře a čerpám z ní energii v podstatě po zbytek roku. Jde o akci Equal Pay Day a troufám si říci, že mi změnila život.

Nedá se ani správně popsat slovy, jak je tato akce úžasná. Energie, která proudí sálem by se dala krájet. Takové množství dalších žen, které vám přejí úspěch. Úspěšné ženy, ředitelky, majitelky firem, které jsou na akci jen proto, aby pomohly, a to bez nároku na honorář. Tolik nápadů a inspirace, stačí se jen chopit příležitosti. Tolik přátelství, která na akci vznikla. A ty podnikatelské plány. Akce Equal Pay Day také podpořila obrovské množství zaměstnaných žen. Přestaly se bát stát si za svým nebo si říci o zvýšení platu. Pomohla ženám i s nástupem do zaměstnání. 

Znovu. Tohle se nedá ani popsat slovy. To se musí zažít. Já už se nyní nemou dočkat 8. ročníku. Pevně doufám, že se tam potkáme .

Myslete na sebe, usmívejte se a chvalte se. Nikdy nezapomeňte na to, že jste ti nejdůležitější lidé na světě. Opravdu. 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 21. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 2. 4. 2020

Odpovědět
Mkrelo
Mkrelo 30. 9. 2016

Pěkný článek na zamyšlení. .

Odpovědět
Tereza Melišová
Tereza Melišová 1. 10. 2016

Děkuji

Lůca| Pracovna ŽENY s.r.o. TEPLICE

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 27. 9. 2016

snažím se, taky si myslím, že žiju šťastně

Odpovědět
Tereza Melišová
Tereza Melišová 27. 9. 2016

To je naprosto úžasné číst

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
99 354
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.