Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Johanka Kotěšovcová
Vloženo 26. 11. 2019
Líbí se mi

Již 13. ročník soutěže ČESKO ZPÍVÁ nabízí příležitost pro pěvecké talenty.

avatar
Johanka Kotěšovcová
Vloženo 26. 11. 2019
Líbí se mi
Již 13. ročník soutěže ČESKO ZPÍVÁ nabízí příležitost pro pěvecké talenty.

Již 13. ročník soutěže ČESKO ZPÍVÁ nabízí příležitost pro pěvecké talenty.

Co je v dnešní době více trendy? Vzdělávat se a studovat, učit se novým věcem, něco nového dokázat a jít si hrdě za svým snem? Nebo být neustále v online světě, na sociálních sítích nebo v počítačových hrách?  Dnešní doba nabízí mladým lidem tolik možností, že je to někdy až neuvěřitelné.

Každý teenager si může vybrat z desítek směrů, oborů a možností, které má skoro na každém rohu. Ale opravdu je využije, budou ho bavit natolik, že v nich bude pokračovat i v dospělém věku? Nebo to je jen dětský koníček, který jednou skončí? To záleží na mnoha faktorech. A jedním z nich je i postoj rodičů. Jsou-li děti vedeny k něčemu smysluplnému, tak ví, že v životě na sobě musí pracovat, zdolávat překážky a především to nezabalit se svým prvním neúspěchem. Rodiče jsou hlavní motivátoři toho, čím děti třeba jednou budou nebo čemu věnují svůj volný čas.

V dnešní době je plno zájmových kroužků, sportů, uměleckých škol. Většina dětí chce být v dnešní době youtuberem, hercem, zpěvákem, … prostě slavnou osobností. Ale není to jen o talentu, je to také i o štěstí a být ve správný čas na správném místě.

Máme pro vás jeden tip. Jestli vaše dítě touží pokořit třeba právě začínající a startující pomyslný můstek slávy a rádo zpívá, ať se přihlásí do pěvecké soutěže s mezinárodní účastí ČESKO ZPÍVÁ, která je určena pro děti a mladé lidi ve věku 9 -26 let. V roce 2020 se uskuteční její již 13. ročník. Každý rok v porotě zasednou známé osobnosti naší české hudební scény v čele s patronkou projektu Kamilou Nývltovou. Z této soutěže se úspěšní finalisté dostávají do řady muzikálů, divadel anebo vznikají jejich první profi hudební nahrávky a skladby.

Soutěž ČESKO ZPÍVÁ si svým profesionálním a osobitým přístupem získala přízeň začínajících zpěváků, hudebních pedagogů i veřejnosti. Projekt si klade za cíl podpořit pěvecké nadání dětí a mladých lidí, objevit nové talenty a dát jim možnost prosadit se.

Máte doma nebo ve svém okolí neobjeveného zpěváka? Je tu šance, jak zazářit a posunout se o kousek blíž svým snům!

www.ceskozpiva.cz

www.nyvltova.cz

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Duch
Duch 28. 5. 2020

Odpovědět
Jankkas
Jankkas 22. 5. 2020

Odpovědět
Tamara
Tamara 26. 11. 2019

Obdivuji každého, kdo pěkně zpívá a dokáže to i na veřejnosti. A je jedno, co zpívá. Hlavně, že do toho dá srdce

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 26. 11. 2019

nejsem talent, i když muziku mám moc ráda...ale zpívat si mohu leda, když jsem sama doma .-)

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
92 092
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.