Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Lucifera
Lucifera
Vloženo 27. 6. 2016
Líbí se mi

Jednoduchá rada, která život změní k lepšímu

Lucifera
Lucifera
Vloženo 27. 6. 2016
Líbí se mi
Jednoduchá rada, která život změní k lepšímu

Jednoduchá rada, která život změní k lepšímu

Proč se jedněm v životě daří a druzí věčně bojují o přežití? Proč u jedněch stojí fronty klientů a jiní na ně málem musejí pořádat hon? Proč jeden má silný, přátelský tým, zatímco někdo sedí jako na sopce? Proč jedni snadno vydělávají miliony a ti druzí sotva vyjdou?

Na všechny tyhle otázky existuje odpověď, která by vás nejspíš nenapadla.

Chcete slyšet pravdu?

Tak tady je. Jak lidé dospívají, přestávají věřit v zázraky. Zdá se jim, že doba víl, kouzelníků a džinů minula a teď je třeba dřít od nevidím do nevidím. Samozřejmě, že občas přicház í nostalgie, člověku by se chtělo mávnout kouzelnou hůlkou, aby se stalo, co si přeje. Takže teď přišel čas vrátit se do dětství a realizovat své sny

Přestaňte být ti chytří a nepřesvědčujte sami sebe, že dětství je dávno pryč a zázraky skončily. Mávněte kouzelnou hůlkou a těšte se ze života, o němž jste snili.

Svůj nový život začněte cvičením «Poklady duše»

Představte si, že máte neomezené množství peněz, času, svobody a zdraví. Jsou vám k dispozici ti nejlepší odborníci z celého světa. Zapište si všechno, co byste změnili, kdybyste měli u všech svých snah garantován stoprocentní úspěch. Udělejte si 5-10 minut volna a pište. Nepřestávejte, ani když se vás zmocní tvůrčí zápal. Naopak dovolte všem svým nejtajnějším přáním, aby se projevila na papíře.


Hned teď, jak dočtete, vemte kus papíru a napište si všechno, co vám zahřívá duši. Každý, kdo tohle udělal, potvrzuje, že se dějí zázraky. Potom si vyberte jakýkoli z bodů svého kouzelného seznamu a začněte ho realizovat. Soustřeďte na něj veškerou svou sílu a energii. Novou zemi člověk neobjeví, stojí-li stále jen na břehu a sleduje obzor. Vaše sny jsou tam, za horizontem. Jste Columbem svého života. Zahajte směle plavbu!

Na Zemi máme jen málo času. Nemůžeme otálet. Celkem nějakých sto let. Určitě neobjevím Ameriku, když prohlásím: Náš život končí brzy. Možná je to smutná zpráva, mohla by se však stát odrazištěm závratného úspěchu. Právě teď byste se měli pustit do využívání všech předností, kterými vás život obdařil. Dělejte co se dá s tím, co máte a užívejte si pak života svých snů.

Dokážete si představit život, v němž každý okamžik bude pro vás potěšením? Usilujte o něj pevně a vytrvale a ten čas nastoupí.

Máte svůj cíl? Jděte za ním! Nedaří se vám jít? Aspoň se tím směrem plazte! Nemůžete se ani plazit? Ležte alespoň v jeho směru! Udělejte aspoň to, co můžete, a váš sen se uskuteční.

Nejlepší čas k jednání právě nastal. Tak jednejte!

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
sasidlo
sasidlo 25. 6. 2020

Odpovědět
Jankkas
Jankkas 23. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 3. 4. 2020

Odpovědět
LucieZlín
LucieZlín 15. 7. 2016

Odpovědět
Lucifera
Lucifera 14. 7. 2016

děkuji

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 658
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.