Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Anie10
Anie10
Vloženo 19. 10. 2021
Líbí se mi

Jedním zadkem na dvou židlích, ani náhodou!

Anie10
Anie10
Vloženo 19. 10. 2021
Líbí se mi
Jedním zadkem na dvou židlích, ani náhodou!

Jedním zadkem na dvou židlích, ani náhodou!

Čím dál tím více se přesvědčuji o tom, že stará přísloví skrývají velké pravdy. Všichni je známe zpaměti, možná jsme jim jen přestali věnovat pozornost.

 

V mém životě nastala chvíle, kdy jsem se cítila vyčerpaná, nesoustředěná, neustále v jednom kole. Řekla jsem si ,,dost”. Končím se všemi projekty do kterých jsem se pustila a budu dělat jen jednu věc, ale pořádně.

 

Když jsem se rozhodla, přišla obrovská úleva. Najednou jsem měla spoustu času, který jsem mohla věnovat své rodině a koníčkům.

 

Za velmi krátkou dobu jsem viděla výsledky své práce, které mě povzbudily a přesvědčily o tom, že mé rozhodnutí bylo správné. Zjistila jsem, že když dělám jen jednu věc, dělám ji důkladněji a s plným nasazením.

 

Vše chce svůj čas. Bohužel většinou to dopadá tak, že prvotní nadšení vystřídá období, kdy přemítáme, zda pokračovat a nebo se pustit do něčeho jiného.

 

Sami sebe se ptáme. Je to opravdu to co chci? Nemám se na to vykašlat? Vůbec to nefunguje , tak jak jsem si představovala.

 

 Tohle je myslím ten zlomový moment, kdy někteří začnou pokukovat po něčem dalším, novém, úžasném, co jistě zafunguje.

 

A je to tady. Začneme odvádět naši pozornost jiným směrem. Pak přesvědčíme sami sebe, že ta jedna věc nás neuživí a proto je třeba dělat ješte něco dalšího. Stane se ovšem pravý opak. Práce na několika projektech nebo pro několik firem nás doslova paralyzuje. Jsme zmatení z tolika informací, vyčerpaní….

 

Tohle je cesta ke zhroucení. Cesta k tomu dělat několik věcí najednou, ale vlastně žádnou pořádně. Následně se to projeví nedostatkem času, vyčerpaností a v mnoha případech i prázdnou peněženkou.

 

Připomíná mi to tak trošku brouka Pytlíka – práce všeho druhu, ale ruku na srdce, požádala by jsi zrovna jeho o pomoc?

 

Jo a mimochodem mezi dvě židle se dobře padá.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 491
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.