Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Jana Popelková
Jana Popelková
Vloženo 17. 4. 2016
Líbí se mi

Jaro, jaro, jaro, je tu… a co s tím? 6 tipů, co dělat v jarním období na podporu energie, zdraví i financí

Jana Popelková
Jana Popelková
Vloženo 17. 4. 2016
Líbí se mi
Jaro, jaro, jaro, je tu… a co s tím? 6 tipů, co dělat v jarním období na podporu energie, zdraví i financí

Jaro, jaro, jaro, je tu… a co s tím? 6 tipů, co dělat v jarním období na podporu energie, zdraví i financí

Tak jako se vrací míza do stromů a příroda ožívá, tak ožíváme i my a naše energie. Jsou činnosti, které je vyloženě vhodné dělat v období jara, to mají největší efekt.

Mezi ně rozhodně patří:

  1. Úklid starých věcí (čerstvý vítr v šatníku a nejen tam)  – pokud máte doma / v kanceláři plno starých a nepoužívaných věcí, nemůže k Vám přijít nic nového. Není na to prostor. Má rada: zavřete oči a vyhazujte, bez milosti…nepotřebné pryč. A potřebné zhodnotit, zda je to opravdu potřebné, nebo je to jen výmluva 
  2. Zbavení domácnosti / kanceláře umělých a sušených květin – pamatujte, každá umělá, či sušená květina je mrtvá energie…  pokud chcete mít doma hřbitov, obklopte se sušenými a umělými květinami, rostlinami, plody. Pravidlo je: max. 10% rostlinné a květinové dekorace může být umělá, nebo sušená… osobně preferuji zcela se těchto lapačů prachu zbavit. Peníze nemají rády hřbitovy, naopak, zdržují se v přítomnosti živých lidí.
  3. Pořádně vyvětrejte – závan svěžího jarního větříku prospívá jak vám, tak vaší domácnosti, či kanceláři. Větrejte, co to jde!Jakmile svítí sluníčko, šup… otvíráme okna. Svěží vzduch v sobě nese i novou energii, kterou je přes zimu potřeba doplnit. Dobíjíme energetické baterky jak nám, tak i budovám.
  4. Detoxikace organismu –  má právě v jarním období největší efekt. Ono je to v podstatě jedno, kdy se detoxikujeme, účinky to má skoro stejné, ale v jarním sluníčku a rašící přírodě se nám do toho více chce! Tím pádem máme lepší výdrž, s čím jde ruku v ruce větší efekt.
  5. Zahodíme tmavé barvy – jste-li milovníci tmavých barev na oblečení, zavřete je do skříně, mezi zimní modely. Na jaře patří do šatníku barvy! Pastelové barvy, podpoří vstřebávání nové svěží energie do těla a buněk. Barvy nemusí být zatím tak syté, jako letní verze, stačí jemný pastel, abyste po té černé neupadli do šoku 
  6. Určení cíle do konce roku – je krásně, začíná jaro, už se nevymlouvejte na to, že je zima a že jste medvědi brtníci, zalezlí v norách. Vylezte a stanovte si cíle. Menší cíle, které do konce roku zvládnete. Malá nápověda- jako pět menších cílů by mohlo posloužit předchozích pět tipů.
 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
beata0063
beata0063 10. 4. 2018

no a môže sa začať

Odpovědět
Clairest
Clairest 4. 3. 2018

Super tipy Budou se hodit

Odpovědět
gustawka
gustawka 18. 4. 2016

Užitečné

Odpovědět
jitkakytka
jitkakytka 18. 4. 2016

dobré a užitečné rady, snažím se o to...trochu mám skluz, ale doženu to, JARO mám moc ráda = je to mé znamení

Odpovědět
Glady
Glady 18. 4. 2016

jaro vždycky vnímám jako nový začátek

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
88 732
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.