Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Ing. Iveta Světlá
Ing. Iveta Světlá
Vloženo 24. 9. 2020
Líbí se mi

Jaký vliv má na štěstí a úspěch podvědomé programování mysli

Ing. Iveta Světlá
Ing. Iveta Světlá
Vloženo 24. 9. 2020
Líbí se mi
Jaký vliv má na štěstí a úspěch podvědomé programování mysli

Jaký vliv má na štěstí a úspěch podvědomé programování mysli

Protože se léta zabývám přeprogramováním podvědomí lidí, dokážu už odhadnout, podle toho, co kolem sebe vidím, jaké podvědomé programy s největší pravděpodobností lidé mají a proč se jim děje to, co se jim děje.

Vnitřní síla je závislá na pozitivních programech o sobě, o lidech a o světě

Když tedy čtu nějaký článek např. o slavné osobnosti nebo zaznamenám novinky o jejich životě, automaticky uvažuji o tom, jak jejich životní propady a výhry souvisí s tím, co mají ve svém podvědomí.

Když se nějaká osobnost začne chovat „nevysvětlitelně“ podivně, neumí ustát svůj úspěch a všichni nad ní lomí rukama, stačí se většinou podívat na její rodiče a dětství a hned je jasno.

Programování z rodiny člověka buď podporuje nebo sabotuje

Jak je možné, že některým osobnostem štěstí dlouho vydrží a ony svůj život rozvíjejí a stabilně zažívají pokrok? A proč naopak jiné osobnosti mají problém si pozitivní růst dlouhodobě udržet a necítí se vnitřně šťastné?

Příčinou je rozpor v jejich mysli – jejich vědomá mysl vysílá něco jiného, než jejich mysl podvědomá.

Některé osobnosti pocházejí z milujících rodin, jako např. zpěvačka Taylor Swift. A jiné jsou naopak z nestabilních rodin, ve kterých zažily nejrůznější traumata – např. herečka Marylin Monroe.

Nastavení podvědomé mysli je mocné a má klíčový vliv na to, co přitahujeme do života

Naše podvědomá mysl hraje zásadní roli v tom, jak se náš život odvíjí – jestli úspěšně nebo neúspěšně, šťastně nebo nešťastně. Podle toho, co je jejím obsahem.

Je to o tom, jestli má někdo svoji podvědomou mysl naplněnou pozitivními přesvědčeními o sobě a o světě anebo naopak negativními přesvědčeními a traumaty. V podstatě to je ten zásadní rozdíl.
Příklad převážně pozitivního nastavení podvědomé mysli: zpěvačka Taylor Swift

Vyrůstala na farmě, s bratrem a oběma rodiči, kteří měli oba stabilní příjem. Rodiče podporovali její talent a měli navzájem láskyplné vztahy. Je proto pravděpodobné, že ve svém dětství slyšela od svých rodičů: „Máme tě rádi“, „Jsme tu pro tebe“, „Můžeš mít v životě všechno, co chceš“, „Jsi talentovaná“, „Dokážeš všechno, co si usmyslíš“ apod.

Ten, kdo při výchově zažívá chválení a má oporu a zázemí, vyroste v silného a sebevědomého jedince

Taylořino dětské podvědomí to přijalo jako fakta. Tato fakta se stala jejími podvědomými přesvědčeními, protože dětská podvědomá mysl nasává vše jako houba. Teď v dospělosti jí tato přesvědčení společně s jejím úsilím umožňují zažívat fenomenální úspěch a poskytují jí vnitřní stabilitu, která jí ho pomáhá ustát a být šťastná.

Je schopná zvládnout i tlak a kritiku veřejnosti s nadhledem. Dokáže vše ustát aniž by se utíkala k alkoholu nebo k drogám. Je to proto, že má tzv. zdravý základ z rodiny, který jí to umožňuje.

Příklad převážně negativního nastavení podvědomé mysli: herečka Marylin Monroe

Marylin se narodila matce závislé na antidepresivech a svého otce ani nepoznala. Část dětství strávila v pěstounských rodinách a také v sirotčinci. Svoje dětství sama popisovala jako děsivý zážitek. Je jasné, že malá Marylin prožila mnoho traumat a její okolí k ní pravděpodobně nepromlouvalo nejlaskavěji.

Vzhledem k její životní realitě je možné usuzovat, že slyšela věty typu: „Jsi přítěž“, „Nikdo o tebe nestojí“, „Za nic nestojíš, stejně jako tvoje matka“, „Jsi problémová“ a podobně. To v ní také vyvolalo mnoho smutku a strachu z budoucnosti.

Výchova kritikou nefunguje a vytváří vnitřně sabotované jedince

Takto nastavená podvědomá mysl byla důvodem její vnitřní nestability, která jí neumožňovala, aby si udržela stabilní úspěch a aby její vnější štěstí bylo i vnitřního rázu.

Odtud pramenila její „problémovost“ a také její nestálé vztahy s muži, které přitahovala a kteří nebyli schopni poskytnout jí oporu a zázemí. Nikdy od nich nedostala to, co nejvíce chtěla – pocit domova. Hledala proto vždy dál, ale nikdy to nenašla, protože jí to její podvědomí neumožnilo.

Její programování zapříčinilo také samovolné potraty a následně i tragickou smrt. Vnitřní šrámy jejího dětství ji tak hluboce poznamenaly, že se přes ně nedokázala nikdy dostat. Nenašla totiž pro sebe dostatečně účinnou pomoc i když se o to velmi snažila.

Jak změnit svůj osud

Má tedy každý člověk, který nevyrůstal v dostatečně pozitivním prostředí, předurčený smutný osud? Znamená to, že veškerá jeho snaha je předem ztracená?

Nemusí to tak být, změní-li člověk to, co má uloženo ve svojí podvědomé mysli a sladí-li to se svými vědomými záměry – s tím, co chce ve svém životě zažívat.

Jak ale pracovat se svojí podvědomou myslí? Jaké jsou přesné postupy, které je třeba udělat? Jak uzdravit svoji minulost a být díky tomu schopen tvořit úspěšně svoji budoucnost?

Přeprogramování podvědomí umožnuje být šťastnější a úspěšnější

Je možné vyhledat pomoc kouče, specializovaného na práci s podvědomou myslí.

Sezení probíhá tak, že se pomocí myšlenkového cvičení pod vedením kouče člověk vrátí do své minulosti a tam konfrontuje událost, ve které je třeba zpracovat omezující přesvědčení, zbavit se negativních emocí a získat poznání, která člověku umožní, se s tím, co se stalo vyrovnat.

Pak si zvolí nová přesvědčení, v souladu s tím, co chce ve svém životě zažívat. Ta se pomocí dalšího myšlenkového cvičení vloží do podvědomí a to umožní, aby člověk přitáhl do svého života to, co chce.

Výsledky koučinku s podvědomím:

  • Odstranění psychických bloků změnou podvědomých přesvědčení
  • Nastavení mysli na to, co chcete zažívat
  • Zbavení se negativních emocí
  • Zlepšení psychického stavu
  • Získání odpovědí na zásadní životní otázky z podvědomí

Přijďte na koučink s podvědomím. Těším se na setkání. Více zde: www.uspechzacinavhlave.cz

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Maruš11
Maruš11 27. 9. 2020

super

Odpovědět
sipeji
sipeji 25. 9. 2020

Velmi zajímavé.

Odpovědět
lemur
lemur 25. 9. 2020

Pěkné.

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 24. 9. 2020

zajímavé, díky

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 24. 9. 2020

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
92 419
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.