Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

HaHaHanka
HaHaHanka
Vloženo 22. 1. 2018
Líbí se mi

Jak změnit nepříjemný pocit?

HaHaHanka
HaHaHanka
Vloženo 22. 1. 2018
Líbí se mi
Jak změnit nepříjemný pocit?

Jak změnit nepříjemný pocit?

 

 

V minulém článku jsem psala o tom, že je důležité si uvědomit, jak vlastně žijete, a co máte v hlavě. napsáno. Šlo tedy o uvědomění si situace. Uvědomit si, co máme v hlavě, je základ. Teď půjdeme ještě dál.

Začněte si jednotlivé situace vybavovat. Já doporučuji, abyste si sedli, zavřeli oči a vybavili si nějakou situaci. Nejdříve pozorujte, kde se nacházíte, co slyšíte, co vidíte a co se vám honí hlavou. A pak se pokuste si všimnout, co cítíte. A snažte se daný pocit procítit. Zjistěte, kde se daný pocit ve vašem těle nachází. A jen si ho uvědomujte. Zdá se to jednoduché, ale věřte, že spousta lidí vůbec nevnímá žádný pocit. Pokud je to i váš případ, tak si prostě jen situaci vybavte a zkoušejte vnímat vaše tělo. Věnujte pozornost každému napětí, každé sebemenší nevolnosti, disharmonii. Postupně začnete všechny pocity vnímat. Až to začne, tak jen stůjte, mějte zavřené oči a všímejte si těch pocitů. Pokud se vám bude zdát, že už ty pocity jsou k nevydržení, tak si z dané situace vystupte (otevřete oči a projděte se). A po chvíli si znovu danou situaci vybavte, zavřete oči a vše prožívejte. Klidně to několikrát opakujte. Časem zjistíte, že daný pocit slábne. A pak nastane chvíle, kdy úplně zmizí.

A jak ještě můžete změnit vaše pocity? Pomocí jednoduchých změnových technik. Ty popisuji ve svém online kurzu. Každá technika je zde detailně popsána a názorně ukázána.

 

Těším se na vás v kurzu.

VSTUP DO KURZU

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 7. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 30. 3. 2020

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 24. 1. 2018

zajímavé

Odpovědět
Clairest
Clairest 23. 1. 2018

Super

Odpovědět
avatar
Zdeňa Slimáčková 23. 1. 2018

Zajímavé

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 366
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.