Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Alva Dua Alva Dua
Vloženo 16. 10. 2021
Líbí se mi

Jak získat Spotify Premium zdarma pro Android

avatar
Alva Dua Alva Dua
Vloženo 16. 10. 2021
Líbí se mi
Jak získat Spotify Premium zdarma pro Android

Jak získat Spotify Premium zdarma pro Android

Spotify přibližně týden zablokoval všechny upravené a popraskané aplikace pro Android. Toto je nejlepší funkční řešení pro získání Spotify Premium zdarma pro Android
 
 Na několik dní byly všechny cenzurované verze Spotify Premium Free APK pro Android, které vám umožňují používat prémiové funkce bez placení, uzamčeny pro všechny účty používající tyto aplikace, pozastavené nebo zakázané. Zde je náš příspěvek, kde vysvětlujeme, co se stalo:
Důvodem je, že všechny účty používající Spotify MOD APK pro Android byly zablokovány a přestože aplikace nadále funguje, nemůžete se přihlásit pomocí své e -mailové adresy a hesla.
Přihlášením se nadále zobrazuje nesprávná zpráva o uživateli a hesle, ale pokud zkontrolujete svůj e -mail, obdržíte od Spotify varování, že váš účet byl pozastaven nebo zablokován k použití. používat upravené aplikace.
Spotify se proto staví tvrdě proti všem uživatelům, kteří se chtějí vyhnout placení za měsíční předplatné Spotify, které stojí 10 eur, ale s rodinným předplatným můžete také utratit pouze 2 a půl eura. abyste získali všechny funkce Spotify.
Měli byste vědět, že hackeři našli řešení, jak pokračovat v bezplatném používání Spotify Premium na Androidu distribucí nového souboru APK s názvem Spotify MOD APK a tento soubor vám umožní, až budete mít na svém zařízení Android nainstalován, Spotify Premium Free znovu použít na Androidu.
 

Spotify MOD APK nefunguje? Zde je řešení s novým fungujícím APK

 
Pokud v systému Android používáte Spotify Premium zdarma, protože jste si na několik dní nainstalovali Spotify MOD APK, již to nefunguje a budete muset použít původní verzi Spotify.
Spotify ve verzi Free neobsahuje žádné odemčené funkce Premium a aby fungovaly, musíte zaplatit předplatné ve výši 10 EUR měsíčně.
Hackeři však za pár dní zveřejnili nový APK, který vám umožňuje bezplatně obejít blok Spotify Premium APK s novou verzí Spotify Premium MOD APK a tato verze vám umožňuje:
 
1 .Spotify Connect odemčen
2. Audio a video reklamy jsou blokovány
3. Schopnost najít cestu
4. Neomezené náhodné přehrávání
5. Možnost přehrávání jakékoli hudby
6. Zapnul se silný zvuk
7. Zapněte opakovaný seznam skladeb
8. Offline stahování skladeb
 
Kromě stahování skladeb tedy získáte všechny prémiové funkce Spotify zdarma bez jakýchkoli poplatků.
Spotify Premium zdarma Android: Nový APK funguje i se starým účtem
Z mnoha verzí, které jsme v posledních dnech vyzkoušeli poté, co Spotify zablokovalo upravené aplikace, mi to umožnilo přihlásit se pomocí mého starého účtu, ale ne pomocí přihlášení na Facebook. Někteří uživatelé říkají, že jsou také připojeni k účtu Facebook, zkoušel jsem to, ale nefunguje to, což mi dává chybu připojení.
Bezplatné stažení APK Spotify pro Android
Vyzkoušeli jsme APK, který jste našli v článku, a funguje skvěle bez problémů, i když jste obdrželi e -mail o pozastavení a zablokovali svůj účet, přihlášení přes Facebook nemusí fungovat.
Pokyny, jak nainstalovat Spotify APK MOD na Android:
 
1. Odinstalujte jakoukoli verzi Spotify
2. Stáhněte si Spotify Premium Apk do svého zařízení Android zde: https://techtodown.com/spotify-premium-apk/
3. Přejděte na Nastavení a povolte nastavení Neznámé zdroje Nyní můžete nainstalovat stažený APK Nakonec se přihlaste do Spotify zadáním svých přihlašovacích údajů
Tato verze mi zatím nikdy nedělala problémy a funguje také s účty, které byly společností Spotify hlášeny jako podezřelé, ale dosud nebyly zakázány.
 

Pozastavený nebo zakázaný účet na Spotify?

Pro zakázané účty zatím neexistuje řešení a věřím, že nikdy nebude. Můžete si však znovu vytvořit nový účet a pokračovat v bezplatném používání Spotify Premium v ​​systému Android, i když ztratíte seznamy skladeb.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
dasenaK
dasenaK 18. 10. 2021

chytrý mám, ale tohle nepoužívám

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 18. 10. 2021

nemám chytrý telefon

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 16. 10. 2021

nepotřebuji

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 491
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.