Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

David Zábrž
David Zábrž
Vloženo 29. 4. 2016
Líbí se mi

Jak zaujmout a pochopit muže - závěr

David Zábrž
David Zábrž
Vloženo 29. 4. 2016
Líbí se mi
Jak zaujmout a pochopit muže - závěr

Jak zaujmout a pochopit muže - závěr

Milé Ženysro, přináším vám poslední blog na téma, které se věnuje maximálnímu zatrativnění pro muže. Co žena může, co naopak nesmí..

Jmenuji se David Zábrž  a vystudoval jsem vysokou školu s tématem Řízení lidských zdrojů, ve volných chvílích studuji zahraniční analýzy týkající se interpersonálních vztahů. Abych pomohl také ženám, které nás zatím nevyzkoušely - naši seriózní agenturu MůjZnamý.cz, přináším Vám několik rad v etapách - vždy čtyři body ve čtyřech článcích. Dnes poslední 4 rady z tohoto bloku.

 

Pokud žádáte o zaslání všech rad dohromady, navštivte naše stránky (www.mujznamy.cz) a na hlavní straně najdete "MůjZnámý.cz vám pomáhá zdarma" - zde si stáhněte všechny naše tipy a rady, jak být atrativnější

Píši to na rovinu, bez zastírání tak, jak jsem to během let, kdy jsem sledoval mezilidské vztahy. Dnes závěrečné tučné body:

1. GENTLE-women

2. Nechte se vést

3. Hospodyňka

4. Otevřenost

5. Chvalte

6. Sociální

7. Energie

8. Úsměv

9. Buďte empatická

10. Placení

11. Polibek

12. Vlasy

13. Nálady

14. Nepodceňujte se

15. Chlapy jsou neřádi a tak jsem sama

16. Rizikové partie a jak je schovat

 

13. Nálady
Dámy, na prvním rande se vám to nejspíše nestane, nicméně na druhém, třetím a všech dalších nejspíše ano. Ženské pokolení je emočně nestabilní, na tom přeci není nic špatného. Právě to z nás dělá ženy a právě to, i když to mnohdy nepřiznají, se mužům líbí. Ale co je moc, to je moc. A na muže to někdy je moc. Někdy, když doma děláte „Itálii“, tak to může okořenit váš vztah, nicméně pokud je to příliš často (a já vím, že teď si asi říkáte, že to není váš případ), na chlapa to funguje velice odpudivě. Vím, někdy jsou nemožní, ale uvědomte si, že spoustu věcí dělají pro nás a my je ani nevidíme. Proto, své nálady a výbuchy bez vysvětlení zkuste omezit na své minimum. A kolik to je? No, to co jsme teď vydělme pěti a to ještě odmocněme na druhou. Muži mají rádi naši živelnost, ale ne nadávání a výčitky. Hlavně ty výčitky si nechte na jindy, třeba se vypovídejte, když jste s kamarádkou u ní doma, při lahvi vína. Jemu se zmiňte, co máte na srdci a zkuste to více racionálně, pragmaticky, nejlépe s příkladem. Ale neječte, jinak ho ztratíte.  


14. Nepodceňujte se 
Každá žena si stěžuje asi tak desetkrát více, co se jí samotné na sobě nelíbí. Přesto by každá žena měla vědět, co se jí na sobě samé hlavně líbí. A většina to ví. Pamatuji si, když jsem se setkala se svými kamarádkami a debatu sklouznula k plastikám a co bychom na sobě chtěly změnit a co se nám na sobě nelíbí. Po patnácti minutách, kdy jsme si každá vykládala to svoje a vlastně jsme se jen překřikovaly a navzájem se nevnímaly, jsem řekla „Stop!“ A teď si řekněme, co se nám na sobě vlastně líbí. Asi si dokážete představit, jaké hrobové ticho, v tu chvíli nastalo. Bylo to tak zarážející. Dlouhé, trapné ticho, kdy jsme se na sebe jen dívaly. Nakonec jsem řekla kamarádce Petře, že se mi líbí její nové tričko. To je vše? Jediné, na co jsem se zmohla, bylo to, že jsem pochválila někoho jiného. Nedokázala jsem říci nahlas, že se mi líbí mé husté vlasy, které mi může nejedna z nich závidět. Ani to, že se mužům libí má pevná prsa, to bych se asi tak začervenala, že bych z toho možná upadla pod kavárenský stůl, u kterého jsme seděly. Takže dámy, každá se ve skutečnosti vidíme mnohem méně atraktivní, než ve skutečnosti jsme. A to je pravdou i dle jednoho výzkumu z roku 2005, kdy se dámy měly popsat, jak se vidí a člověk, který je neviděl, je maloval. Pouze poslouchal, co o sobě říkají. Zmiňovaly hlavně své nedostatky a tak malíř je vyobrazil nestvůry, ač to dámy byly šťavnaté.   
 
15. Chlapy jsou neřádi a tak jsem sama
Nikdy, nikdy, nikdy neříkejte chlapovi, že jste už dlouho zoufale sama a jací jsou chlapi nezbedové. Že nemají úctu k ženám, že si jich neváží a další emancipované řeči, které fakt sexy nejsou. Pokud jste dlouho sama, jste mu podezřelá. Asi o vás není zájem a tak i on se o vás nepřetrhne. Když k tomu přidáte, že vás chlapi zklamali a že jim nevěříte, právě jste si zatloukla poslední hřebíček do rakve. Pokud naopak budete vypadat, že muže obdivujete a jejich pevnou vůli pracovat a že by se pro vás poprali, sbíráte body. A když se vás zeptá na poslední vztah? Určitě neříkejte, že jste se rozešli, protože šel do hospody s kamarády, už po druhé za tři měsíce! A vy jste seděla sama doma jak ta trubka a žárlila. No je to normální? Ano dámy, je. Takhle to vidí muži. Pokud je chcete ulovit, mějte pochopení.  


16. Rizikové partie 
Pevné a pružné tělo není pouze ikonickým snem žen. I muž nechce mít doma želatinu či snad plastelínu. Ženské problematické partie nejsou ničím novým, čím bych vám v tomto odstavci vyrazila dech. Co ale, mohu vám dát radu. A rada má někdy cenu zlata. Ráda bych vám tedy ukázala pár cviků, které stačí dělat pouze deset minut každý druhý den, zaměřené na zadeček, pevná prsa, podbřišek a triceps (to je to, co se vám třepe a je z druhé strany bicepsu). Hned po ránu nebo naopak večer po žehlení si zacvičte těchto pár jednoduchých cviků: 1/ Zadeček - Vezměte si do rukou dvě 1,5 l plné lahve a udělejte 3x 16 výpadů, tedy dlouhý krok až do kleku a zpět do vzpřímeného těla. Nohy střídejte. 2/ Podbřišek - Lehněte si na podložku a zvedejte nohy do pravého úhlu, až do doby, kdy vás podbřišek začne pálit. 3/ Triceps – Vodu, kterou jste si připravila na výpady si vezměte a vsedě natáhněte ruce s lahví nad hlavu, pomalu pouštějte za hlavu a zase zpět natáhněte. Alespoň 3x 20 cviků. 4/ Prsa - Nejlepší nakonec. Věřte nebo ne, pokud budete dělat neoblíbené kliky i s dopomocí, pod ňadry vám začnou růst svaly a vaše prsa začnou být pevnější. Jde o dlouhodobější efekt, jak při zpevňovaní, tak ale i při povolování, kdybyste týden nemohla cvičit.

 

Ve spolupráci s Eliškou, vám děkujeme za přízeň a vaše kladné reakce, které nám dodávají vůli a motivaci vzdělávat.

Přejeme hodně úspěchů!

 

Bc. David Zábrž

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 24. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 4. 4. 2020

Odpovědět
KamilaK
KamilaK 5. 1. 2019

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
91 485
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.