Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

LenyaS
LenyaS
Vloženo 27. 3. 2020
Líbí se mi

Jak vyjít s vlastními myšlenkami

LenyaS
LenyaS
Vloženo 27. 3. 2020
Líbí se mi
Jak vyjít s vlastními myšlenkami

Jak vyjít s vlastními myšlenkami

To není snadné. A podle toho, co vím od lidí z okolí i klientů, má s tím hodně lidí problém právě v tuto chvíli, kdy mnozí zůstavají doma sami. Rozumím tomu. Vím, jaké to je, když se raději zaměstnáváte na 16 hodin denně, než být doma a zamotávat se do vlastních myšlenek. Tak co s tím?

 

V prvé řadě je potřeba si uvědomit, že ať se Vám hlavou honí cokoliv, jste to Vy. Není to nikdo jiný a už vůbec to není něco, co nemůžete ovládnout. Proto se zkuste chvíli doopravdy poslouchat. Tak, abyste věděli, co tam doopravdy máte. Třeba sami sobě potřebujete jen prostě něco říct. Nemáte se čeho bát. Když se postavíte všemu tomu, co v hlavě máte, můžete přece jenom získat?

 

Máte teď jedinečnou příležitost zjistit, co Vás v životě brzdí, jaké jsou Vaše cíle a sny. Využijte tento čas, který nám byl dán. Ono se nic z toho neděje nadarmo, tak ať z toho vyjdete posílení. ????

 

Jak na to

Je potřeba akorát dodržet pár základních pravidel, abyste se mohli postavit svým vlastním myšlenkám:

  1. Nehodnoťte. Pokud Vaše myšlenky mluví o minulosti, tak to nechte být, to už bylo. Jenom si přeberte, co v té hlavě kolem toho na co pořád myslíte vlastně máte a zamyslete se nad tím, proč Vás trápí věc, která se stala a nezměníte ji? Jaké je řešení?
  2. Nenadávejte si. Hodně to souvisí s bodem číslo jedna. Ale škaredá slova přichází také ve chvíli, kdy se nám myšlenky začínají zaplétat a jsou horší a horší. Jestli toto vypozorujete, že každá další myšlenka přináší horší scénář, tak skončete. Dál zase jindy.
  3. Pište si. Napište si k jakým milníkům jste přišli. Mozek příště nebude začínat od začátku, ale chytí se posledního bodu. Jen tak budete mít pocit, že se posouváte a nestojíte na místě. Stejně tak si udělejte seznam toho, co se Vám v hlavě děje. Zjístíte, že se na něm věci budou opakovat.

 

Vyrovnaní lidé milují klid

Vyrovnaní lidé dokáží vydržet sami a v klidu. Dokonce z takového času, který mohou strávit jen sami se sebou, mají radost. Když vyřešíte všechny ty hlasy, Váš život se posune. Nedokážete si teď možná představit, jak krásné je mít v duši klid, ale báječné to je. Je to, jako by se duše sama usmívala. ????

 

Má smysl se tím zabývat a vyčistit se. Jak jsem psala minule, čas je na naší straně. Váš duchovní rozvoj na to čekal, Vaše duše se těší a opravdu můžete jen získat. V tichu najdete klid a mír. Ten, který potřebujete pro čerpání každodenní energie.

 

Tam, kde je v duši tma a balast, se pak objevují zástupné akce, jako je například alkohol a nebo nutkání být neustále někde „v akci“, která odpoutá Vaši pozornost od řešení toho, co máte uvnitř. Jestli na sobě tyto příznaky pozorujete, tak se pokuste sebrat sílu podívat se do sebe a pokuste se najít svůj klid. Rozzáří se Vám svět! Najdete nové myšlenky, nové nápady, nové sny. Rozkvete a svůj život si změníte k nepoznání. Proč vlastně myslíte, že to tolik lidí dělá? ????

A jestli se do toho nechcete pouštět sami, tak se pusťte do změny za 21 dní. Pomůžu Vám. ????

Vaše Lenka

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 19. 5. 2020

Odpovědět
avatar
Lenka Polášková 29. 3. 2020

Odpovědět
lemur
lemur 28. 3. 2020

Hezké.

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 27. 3. 2020

pěkné

Odpovědět
Tvořilka97
Tvořilka97 27. 3. 2020

Pěkný článek

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
98 141
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.