Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Lenka Fuentes
Vloženo 1. 8. 2016
Líbí se mi

Jak tvořit svůj život skrze emoce a myšlenky

avatar
Lenka Fuentes
Vloženo 1. 8. 2016
Líbí se mi
Jak tvořit svůj život skrze emoce a myšlenky

Jak tvořit svůj život skrze emoce a myšlenky

"Pokaždé, když se zdá, že se náš svět rozletí na tisíce skleněných střípků, ho začneme znovu skládat dohromady, přestože by se ve skutečnosti měl rozpadnout." (Genpo Roshi)

V životě jsem párkrát stála před rozhodnutím, jestli udělat krok "do neznáma" nebo zůstat stát, či vrátit se do "bezpečného" prostředí, které důvěrně znám, i když mi v něm není vůbec dobře. Ale přece jen jistota, i když nestojí za nic, je ale "jistotou". I když jsem dostala strach a zůstala stát na místě, přesto mi to nedalo a já znovu a znovu sbírala odvahu udělat ten krok a vystoupit ze své komfortní zóny.

A ten krok jsem stejně nakonec udělala. Bylo to v momentě, kdy jsem se rozhodla být pravdivá sama k sobě, poslechnout srdce, které v tu chvíli se spojilo s rozumem a ten přestával intenzivně podsouvat argumenty plné strachu a obav. A i když tam byly, neměly už takovou sílu. Ať to bylo rozhodnutí vystoupit z nevyhovujícího vztahu, změnit práci, přestěhovat se, postavit se na vlastní nohy, učit se nelpění, neočekávání, začít podnikat, odejít do Anglie, a přitom pracovaně cestovat mezi Českem a Anglií, zkrátka jít cestou, pro kterou jsem se nejspíš narodila.

Když uděláte rozhodnutí, seberete odvahu a jdete cestou, která je v souladu s vámi, možnosti a události se vám doslova začnou skládat a jakoby "umetat" vaši cestu. To ale neznamená, že během procesu nepřijdou zkoušky, kdy se budete chtít vrátit zpět, kdy všechno budete chtít vzdát, kdy si řeknete: raději se vrátím tam, kde to znám..", to je zcela normální a je to v pořádku. Pokud ale všechny tyto pochybnosti zvládnete, překonáte a budete s nimi pracovat, váš život se začne naplňovat tím, po čem v uvnitř opravdu toužíte, ať je to partnerství, zdraví, práce, finance, pocit štěstí a radosti..

JAK PRACOVAT S MYSLÍ A EMOCEMI je náplní mého podvečerního workshopu, který pořádám v Praze 9.8. a v Liberci 11.8.


Také s vámi budu moc ráda sdílet svůj osobní příběh. 

Více o semináři a registraci ZDE

Jsem také na facebooku, přidejte si mě a neuniknou vám žádné novinky

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 23. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 3. 4. 2020

super

Odpovědět
GMíša
GMíša 2. 8. 2016

Tak to můžu jen doporučit! Krásná fotka Lenko a těšíme se na Vás

Odpovědět
avatar
Lenka Fuentes 2. 8. 2016

Děkuji, Míšo ))))

Glady
Glady 2. 8. 2016

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 358
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.