Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

DARMIA
DARMIA
Vloženo 16. 2. 2016
Líbí se mi

JAK TO teda vlastně je...

DARMIA
DARMIA
Vloženo 16. 2. 2016
Líbí se mi
JAK TO teda vlastně je...

JAK TO teda vlastně je...

PROČ SE TOHLE DĚJE ZROVNA MNĚ?… Tuto otázku si občas položí každý z nás ale co odpověď?

Buď je člověk materiální, nebo duchovní…ovšem vždy to tak být nemusí…‘‘duchovno‘‘ nebo ‘‘napojení na vesmír‘‘ je pro nás naprosto přirozené jen některé duše na to zapomněly… Duše, které již mají vyšší vibrace, přemýšlí nad svým životem, zajímají se o svůj osobní rozvoj, chtějí od života více a zjišťují, že něco mezi nebem a zemí opravdu je. Většina z nás v tom má ale jak se říká "guláš".

Každý z nás tady nejsme poprvé, je třeba si uvědomit, že vedeme již několikátý život. Některé duše jsou ještě mladé jiné však už velmi staré a zkušené. V některém životě jste žena, v jiném zase muž, proto v sobě má každý jak ženskou tak mužskou energii. Většinou si na své minulé životy již nepamatujeme a tak soudíme, že nejsou. Pravdou ale je, že jsou pro nás velice důležité. Určitě jste si všimli, že jsou situace, které se vám v životě opakují nebo že každý má problémy v jiné oblasti svého života.  Takže vše co se nám v životě děje je pouze přehrávání toho co jste už zažili a nepochopili ve svých minulých životech. Problémy, smutné situace, nemoci jsou bolestivé ale vždy jen pro náš růst a pochopení. Opravdu nic v životě není náhoda, a když to pochopíte, uděláte první krok…

Určitě je super být pozitivní než stále sedět a plakat ovšem pokud si určitý ‘‘blok‘‘ nesu několik svých životů tak ho pouze pozitivní myšlení nepřebije. Co je to ‘‘blok’’? Už jsem zmínila, že se nám v životě opakují určité situace nebo že někdo má stále problémy ve vztahu jiný zase s penězi. Každý z nás má tedy jiné bloky, někdo již zvládl v minulém životě nakládat s financemi a tudíž může být v tomto životě milionář, jiný v minulém životě kradl a nyní má stále dluhy, i když se snaží, jak jen může.

Pojem BLOKOVÝ KOKTEJL, je součet všech bloků, které máme. Velká část jsou bloky z minulých životů+menší část jsou bloky od rodičů a z dětství a nejmenší část tvoří bloky od prarodičů a vaší rodové linie + ŽIVOTNÍ ZKUŠENOSTI. 

JAK TO TEDA JE? Každý člověk si zde v tomto životě odžívá pouze situace které už zažil, přehrává staré myšlenky a programy dokud je nepochopí.  Pokud se mi to jak žiju, nelíbí tak je plno metod které můžu použít ke změně mého života-od pozitivního myšlení, meditací až po opravdu účinné metody práce s mozkem a podvědomím, čištění bloků a špatných programů. Dokud nepochopím své učení, tak se mi bude stále opakovat.

Více o podvědomí, blocích a různých metodách se dozvíte příště….

 

Více zde: http://www.libusejankujova.cz/news/jak-to-teda-vlastne-je/

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 29. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 4. 4. 2020

Odpovědět
Ovace
Ovace 28. 12. 2016

Odpovědět
benca
benca 16. 2. 2016

hmm

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 880
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.