Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Eliška Klementová
Vloženo 22. 9. 2019
Líbí se mi

Jak správně platit penězi

avatar
Eliška Klementová
Vloženo 22. 9. 2019
Líbí se mi
Jak správně platit penězi

Jak správně platit penězi

Krásný dobrý den všem,

 

už Vás někdy napadlo, že bankovky různých zemí nejsou jen tak něčím obyčejným? Že je to jeden z nástrojů k ovládání lidské rasy? A co že vlastně jednotlivé symboly znamenají?

Dobrá, dnes se nebudeme zaobírat tím, xxx znamená znak zednářů apod, ale zaměříme se na rub a líc bankovek, protože to je právě pro platbu s bankovkami klíčové.

Všimněte si, že na lícu bankovek je většinou hlava, a to hlava, která má vedle sebe ještě "díru", nebo něco co onu díru - prázdný prostor, představuje. V jiném případě může být hlava přímo vně této "díry". Krásně to znázorňuje vložený obrázek amerického dolaru.
Různé bankovky mají různá provedení, některé jsou pouze s onou dírou, jiné právě ještě tento prostor hlídá hlava (jako například na našich českých bankovkách).

A právě tato díra je symbolem pro místo, kam padají vaše peníze, ztrácí se tam, černá díra je do sebe natáhne a už nemáte šanci je dostat zpět. A ta hlava, která u onoho prostoru (pětiúhelníku, oválu, kruhu apod.) "číhá", vlastně hlídá, aby se do té díry penízky pěkně sypaly.

KTEROU STRANOU BANKOVKY PLATÍTE VY? - Věřím, že drtivá většina z nás právě "hlavou", protože tahle strana je i taková více líbivá, což věřím, že je zase jen účel toho, aby přilákala naši pozornost (asi tak jako barevné obaly v obchodě).

POKUD JSTE TO JEŠTĚ NEUDĚLALI, VEZMĚTE SI BANKOVKY CO MÁTE V PENĚŽENCE A PEČLIVĚ SI JE PROHLÉDNĚTE, DEJTE SI ČAS.

- Už to vidíte? Hlava je na všech zmíněných bankovkách.

Nás ale ovšem dneska nebude zajímat hlava na líci, ale právě rub našich bankovek, protože tam je to gro tam se skrývá ta "magie".
Všimněte si, že na rubu je vždy jakýmkoliv způsobem znázorněn most, lávka, prostor po kterém se můžete pohybovat tam a zpět, plocha, co něco spojuje z bodu A do bodu B.
Může to být i pomyslná lávka, nebo pomyslný most - "symbolický", ne vždy je to na českých bankovkách vidět okamžitě, jako například na Eurech, kde je to zcela očividné. Otočíte a prostě vidíte MOST.

A proč most? Protože právě po tom mostě od vás peníze odcházejí pryč, ale tak jak po tom mostě přišly, zase se mohou vrátit. Proto platíme mostem nahoru, platíme vědomě a cílenou myšlenkou působíme na tuto skrytou symboliku a peníze se nám zkrátka vrátí.

 

Nebudu psát zbytečně článek dlouhý, k dalším věcem ohledně hojnosti, finančního blahobytu, vztahu k penězům a celkově této tématice, se vrátíme v dalším článku.


Toto posílám dál hlavně z důvodu, že nám osobně, mně a naší rodině, toto "vědomé" placení spolu s dalšími technikami, opravdu pomohlo, a tak jsem si říkala, že sdílet tuto pozitivní skutečnost s ostatními, mě absolutně nic nestojí a třeba to pomůže někomu tak, jako tenkrát nám s manželem, když jsme se snažili rozjet podnikání 

 

 

A závěrem použiju část písně známého Slovenského rappera SUVERENA: 

 

Nech sa mi darí, nech som šťastný, nech nemám nepriateľov,
nech ma nezasiahne zlá vôľa, život mám pred sebou.
Nech sa ti darí, nech si šťastný, nech nemáš nepriateľov,
nech ťa nezasiahne zlá vôľa, život máš pred sebou.
 
 
Krásný zbytek víkendu a pohodový start do nového týdne!
 
Eliška

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 26. 5. 2020

Odpovědět
lemur
lemur 23. 9. 2019

Odpovědět
KamilaK
KamilaK 22. 9. 2019

Odpovědět
libka5
libka5 22. 9. 2019

Eliško, to teda zírám! Nechcete nás vodit za nos? Osobně to zkoušet nebudu, neboť já jsem "nevěřící Tomáš". Kdyby to byla pravda, už by se o tom někdy psalo. "Zázraky se možná dějí a náhoda je jen nepoznaná zákonitost".

Odpovědět
avatar
Eliška Klementová 22. 9. 2019

Libko, určitě nechci, nemám v povaze se dělit o něco, s čím osobně nemám vlastní zkušenost, proto články, které budu postupně přidávat se opírají o můj osobní prožitek Jsem typ člověka, kterému když něco markantně pomohlo, má potřebu poslat to dál, abych si nenechávala "sladkosti" jen pro sebe. V tom, že kdyby to tak fungovalo a byla to pravda, že by se o tom už psalo, je velmi sporné. Osobně pochybuji, že ti, co vymysleli tento systém, z celého srdce touží, abychom my, obyčejní lidé, pro něž je tento systém stvořený, měli hojnost a měli se dobře. V tomto případě tedy nejde o zázrak, ale spíš o skrytou pravdu, kterou může a nemusí, každý z nás zkusit odhalit. Ovšem všechno je v nás a naší mysli. Budeme-li skálopevně přesvědčeni, že my jako jedinec nebo skupina, či národ nic neovlivníme a jsme obětmi okolností, přesně toho se nám dostane. Přeji Vám krásný zbytek víkendu, pohodově strávený následující týden a spoustu pohody a energie!

avatar
Eliška Klementová 22. 9. 2019

https://ludmila-tobolakova.cz/blog/jak-spravne-platit-penezi-aby-se-vam-vracely-zpatky/ https://www.youtube.com/watch?v=Zvbz6zG4gLs Určitě nejsem jediná, kdo se o tomto zmiňuje, to jen aby to nepůsobilo, že mám něco z vlastní hlavy jen tak A článků a videí bude jistě více.

Majina
Majina 22. 9. 2019

zaujímavé riadky,priznám sa,nikdy som nad bankovkami takto nepremýšlala.,

Odpovědět
avatar
Eliška Klementová 22. 9. 2019

Schválně zkuste pár dní nebo týdnů vědomě takto platit, uspořádat si bankovky rubem do peněženky, abyste je pak vydávala automaticky mostem nahoru a pak se můžete podělit o svou zkušenost, zda jste také zaznamenala zlepšení

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
90 192
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.